Author Topic: Ukrcaj 2. put pomeren zbog nemogucnosti rezervacije leta u ovom periodu godine?  (Read 2677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dianica

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Dobro vece dobri ljudi, imam jedno pitanje na koje bih volela i par odgovo :???:ra, a to je da li se nekom desilo sa mu odloze odlazak na dan pre polaska sa ovom recenocom: "Kompanija je Vas ukrcaj zbog nemogucnosti rezervacije leta u ovom periodu godine premjesten za January/2014."
Kompanija placa kartu, u pitanju je Evropa. Vec su pomerili jednom, rekli kreces 10.dec pa 19. dec. Ja se spremila, i onda me je danas ova vest zacudila.  Jos neko??

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
To je česta pojava za ovo doba godine, svi putuju za praznike, aerodromi su zatrpani.
Na brodovima se plan odlaska/dolaska na brod gotovo potpuno zaključa i ne mijenja se do 15.01.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Marko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Pa dobro,nije toliko strasno za razliku od slucaja koji je imao jedan decko ovih dana...dobio je datum i otisao na brod,posle desetak dana ga vrate kuci da ceka novi datum,pod izgovorom da imaju visak radnika  oT

Offline dianica

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Zamisli kako je njemu, tacno bih odmah skocila sa broda da mi to kazu posle 10 dana.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Pa dobro,nije toliko strasno za razliku od slucaja koji je imao jedan decko ovih dana...dobio je datum i otisao na brod,posle desetak dana ga vrate kuci da ceka novi datum,pod izgovorom da imaju visak radnika  oT

WTFFF ovo je stvarno vrh i***tizma, nemam komentara...vozaju nas ko male majmune...  :facepalm: