Author Topic: kolike su mi šanse da dobijem ovaj posao?  (Read 2211 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline emrahduhera

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
kolike su mi šanse da dobijem ovaj posao?
« on: 17/November/2013 »
na sea dayevima
otvaram gym u 6 ujutro, doručak pola sata, 7.30 stretch & relax
8.00 yoga
9.00 spinning
10.00 boot camp
11.00 Seminar 1
12.00 ili 13.00 Lunch
14.00 seminar 2
15.00 Pilates

i tako do 18, nadas se da ces slobodne sate upotpunuti sa konzultacijama ili osobnim treningom ili tako necim jer ti to donosi lovu

ali to je samo na mom brodu, znaci na drugim brodovima drugi sustav recimo mi i Queen Elizabeth smo koliko zasad znam jedini koji otvaramo gym u 6 ujutro


Pozdrav,

Poslao sam svoj CV Riv agenciji oni rade za Steiner kompaniju, 23. Novembra je intervju za posao Fitness instructora za koji sam se i prijavio. Završavam fakultet za sportskog menadžera i trenera ali jos nisam diplomirao. Iskustva imam iz USA. Prošlo ljeto smo išli na Work&Travel program kao studenti pa sam radio razne poslove medju kojim je i fitness trener, Security guard u motelu i jos razno razne poslove, takodjer sam i ovdje radio gdje živim, u teretani na recepciji i kao trener. Imam samo certifikat iz teretane u BiH gdje sam radio. Interesuje me kolike su mi šanse da dobijem ovaj posao sa ovim iskustvom i školom.  

Unaprijed hvala,
Lijep pozdrav  :wave:

Emrah  

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: kolike su mi šanse da dobijem ovaj posao?
« Reply #1 on: 18/November/2013 »
Evo ja koliko znam, ako ti je engleski OK,  sa svim navedenim ces lagano da dobijes posao. Kolega mi radi na Celebrity-u kao fitness instruktor, a iskreno, nije bas imao neke skole za to.  :uzdravlje: