Author Topic: kako se prijaviti online za Princess za rad u prodavnicama?  (Read 2958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Plivac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Harding Retail
  • Recruitment Agency: RIV.d.o.o.
  • Job Title: Jeweler
   Pozdrav kolege. Može li mi neko reći kako se prijaviti online za Princess za rad u prodavnicama? Ja sam slao CV i Motivaciono pismo na dve email adrese(recruitment@princesscruises.com i careersatsea@princesscruises.com) i to dva puta u tri nedelje ali nema odgovora. Ima li neko od kolega koji rade u radnjama na Princess-u neki email gde bih isto mogao da pošaljem CV, na primer email nekog od scheduler-a koji vam šalje potrebnu dokumentaciju za brod i javlja vam gde idete sledeći put? Druga stvar koja me interesuje je kolika vam je pauza izmedju dva broda, pošto sam čuo da je sada malo gužva na Princess-u u ovom departmentu i da bi navodno trebalo da bude bolje posle puštanja u rad još jednog velikog broda?
Jer ''mečka'' je ''mečka'',i nije tu da bi bila vožena,već da bi komšije patilе.

Offline Plivac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Harding Retail
  • Recruitment Agency: RIV.d.o.o.
  • Job Title: Jeweler
   Evo samo da se javim povodom moje prijave za posao na Princesu. Dobio sam odgovor preko email-a recruitment@princesscruises.com da pošto sam zaposlen od strane Harding Retail-a, oni ne mogu uzeti u obzir moju prijavu za posao. Trebao bih, po njihovim pravilima, da 6 meseci ne radim za Harding da bi razmotrili moju prijavu za posao u prodavnici na brodu. To je to. Srećna Nova godina svim forumašima, dobro zdravlje i mirno more želim svima.  :uzdravlje:
Jer ''mečka'' je ''mečka'',i nije tu da bi bila vožena,već da bi komšije patilе.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
thnx za info  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Plivac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Harding Retail
  • Recruitment Agency: RIV.d.o.o.
  • Job Title: Jeweler
   Nema na čemu Šefe. Život ide dalje... :plovim:
Jer ''mečka'' je ''mečka'',i nije tu da bi bila vožena,već da bi komšije patilе.