Author Topic: Compagnie du Ponant  (Read 2404 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Compagnie du Ponant
« on: 24/December/2013 »
Ovo mi mogao biti jako poželjan poslodavac.

Francuska kompanija s 4 mala jahtolika broda, većinom kapacitet od 200 i nešto putnika, prilično mlada flota.
Najzanimljiviji i najraznovrsniji intinerary definitivno, nema gdje ne idu, oni čak prolaze i sjeverozapadnim prolazom, a mislim da su i jedini koji slijede azijsku arktičku obalu dalje od Beringovog prolaza.
Svaka dodatna informacija bi bila dragocjena, nadam se da je netko imao neki kontakt s njima.
Zasad izgleda kao da je jedni način doći do njih ako se kontaktira neka agencija na ejdnom pacifičkom otoku, što je malo čudno. Inače, sjedište je u Marseilleu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Compagnie_du_Ponant

http://en.ponant.com

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Compagnie du Ponant
« Reply #1 on: 24/December/2013 »
Ja sam ih kontaktirao na mail, ugovor 3 -3 mi je bio primamljiv, ali placa manja nego sada tako da sam odustao. Ipak ne idem na brod gubit vrijeme i razgledavat okolo nego zbog place.
 

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Compagnie du Ponant
« Reply #2 on: 24/December/2013 »
Znači, uredno su ti odgovorili kad si se javi na taj mail? Je ponuđena lova bila značajno li neznatno manja?

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Compagnie du Ponant
« Reply #3 on: 26/December/2013 »
dosta manja u odnosu na sadasnju placu, plus neki drugi uvjeti koji su prevagnuli na ostanak na sadasnjem.
 

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Compagnie du Ponant
« Reply #4 on: 24/January/2014 »
Pokušao sam ih kontaktirati i dobio "Réponse automatique" u kojem stoji slijedeće:

"Absence Alert Hello, I am out of the office and will be checking E mails unfrequently. For any emergency, do not hesitate to contact Mr Thomas Linhardt Tlinhardt@ponant.com Best regards Sylvain POSSO Hotel Dept Manager"

Sad mi nije jasno bi li se ja trebao javiti na taj drugi mail ili jednostavno čekati da se Hotel Dept Manager vrati u ured s obzirom da se valjda ipak ne radi o hitnom slučaju.