Author Topic: ima li razlike izmedju Uniworld i Viking River Cruise za kuvare?  (Read 5428 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Ledeni, a sta mislis ima li razlike izmedju Uniworld i Viking River Cruise za kuvare? Gdje je, po tvom misljenju bolje?
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
to su dvije skoro identicne kompanije..sto reci koliko...cak 5 godina uredi su bili u istoj zgradi samo razliciti kat..sve su to nijanse..do sad je viking imao bolju placu ali od ove godine su nam izjednacili s vikingom tako da neces pogrijesiti koju god kompaniju izabrao..sig. ce ti netko tko je radio na uniw.i dosao na viking pljuvati po toj kompaniji i obratno..naravno to je ljudski! odnosno rekao bih balkanski..ugovori su svic.i za jednu i drugu komp.tako da podlijezes tom zakonu sto opet znaci nijanse su u pitanju..nekih stvari ima bolje na uniw.nekih na vikingu..
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Hvala ti puno na odgovoru!!!
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline Chef_Nikola

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
ako sme i neko pored ledenog da odgovori?
uniworld ti daje 1000evra ograničenih za troškove puta tokom cele sezone,dok na Vikingu samo prvi dolazak i "poslednji" odlazak sa broda u sezoni.Tips je kod Uniworlda 2013. bio nešto manji nego na Vikingu,ali su za 2014. spremili malo bolji tips ,slično kao pre-paid.Uniworld na 2 nedelje u proseku ide 320-420 a viking sigurnih 500.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Hvala ti Chefe Nikola na korisnim informacijama. Kao i ti, primljen sam preko Ferona na Viking - samo molim Boga da sve bude u redu sa ukrcajem. Malo me brine sto od same kompanije nema nikakvog glasa - samo je Feron javio da smo prosli.Prema iskustvima od prethodnih godina, na trening zovu tek sredinom februara, a trening je u martu. Nadam se da nece biti onih fora: stand by, on-hold i sl.
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
ja cu vam reci iy iskustva sto se tice raylike u radu jednom recju uni je mnogo bolji od vikinga na na uniju sam radio po 12 sati sa pauzama izmedju rucka i vecere a na vikingu i po 17 bez pauze sistem je toliko glup da ne poverujete ....

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
na vikingu i po 17 bez pauze sistem je toliko glup da ne poverujete ....

Kako si izdrzao toliko sati bez pauze jesi li se dopingovao?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Hhahahaahah milos je zivotinja..izdrzi on i gore stvari hahahhah
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
kako sam izdrazo ! pa tako sto imam iskustva svako moze da izdrzi do neke granice zavisi od Toga koliki ti je prag tolerancije imam mnogo faktora kako da izdrzis
iskreno na Viking nikad vise ....

Brate moj hrvoje cujem opet ti i ogi zajedno kako bi voleo da se vratimo svi na Beatrice to je bio zivot!!!!