Author Topic: Pre neki dan sam poslao CV  (Read 6023 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Pre neki dan sam poslao CV
« on: 25/December/2013 »
Pozdrav svima, nov sam ovde mada vec nekoliko meseci citam forum i uglavnom sam sve saznao sta me zanima. Pre neki dan sam poslao CV u Sea i u Kouzon i odg su mi isti dan da sam ubacen u bazu i da ce mi javiti za dalje. Ipak odlucio sam preko kouzona da idem, pa me zanima kakav je redosled? Da li prvo ide intervju preko skype-a ili se ide u Nis prvo na te treninge ili kako vec? Eto to me zanima samo pa ako je neko voljan da mi to napise... Gracije :D

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: re
« Reply #1 on: 25/December/2013 »

dobices obavijest od kouzona kada je prezentacija na koju ces morati da odes, nakon toga poslije 10-15 dana a prije gl. intervjua uslijedice skype intervju, tj. provjera znanja od nekog iz kouzona te ces tada da saznas da li ces da ides na taj intervju ili ako nisi dovoljno spreman onda ces da imas ponovo intervju preko skypa za nekih 7-10 dana, itd itd.... sve dok ti znanje ne bude ok za gl. intervju sa predstavnicima kompanije....

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: re
« Reply #2 on: 25/December/2013 »
Hvala buraz. od prilike na koliko bude ta prezentacija? negde sam procitao da je na svake dve nedelje?

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: re
« Reply #3 on: 26/December/2013 »
Hvala buraz. od prilike na koliko bude ta prezentacija? negde sam procitao da je na svake dve nedelje?
pa ja mislim otprilike jednom mjesecno da se odrzava..... :hmm:

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: re
« Reply #4 on: 26/December/2013 »
jel pitaju na engleskom nesto? tipa cv, da se predstavim i to?

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #5 on: 26/December/2013 »
Organizuju prezentaciju i preliminarni intervju, bices pozvan ili ce ti biti poslat e-mail, da prisustvujes i potvrdis svoje pristustvo, takodje ces morati da poneses i cv sa sobom na engleskom, imaces preliminarni intervju na kojem ce ceo razgovor biti na engleskom naravno, mogu da te pitaju sve, da se predstavis, kazes nesto o sebi mestu gde si radio i neka pitanja iz tvog posla, ako to prodjes ides na trening 2 dana i nakon toga se spremas za glavni intervju.

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #6 on: 26/December/2013 »
ala sunce ti... znaci valja se spremiti za tu prezentaciju?

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #7 on: 27/December/2013 »
Naravno, ti prodajes sebe u cilju ti je da dobijes sto bolju poziciju, a ne da odes tamo i da ti kazu ne znas dovoljno nudimo ti to i to, tako da lepo se spremi nauci sta treba i nema greske ;)

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #8 on: 27/December/2013 »
Naravno :-) hvala na informacijama, javljam kad je obuka i kako sam prosao :-)

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #9 on: 09/January/2014 »
evo da obavestim. sutra imam preko skajpa intervju koji je pre svake obuke i pre svakog intervjua. kao sam provera znanja engleskog jezika. to im je valjda nesto novo, djavo ce ga znati.

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #10 on: 10/January/2014 »
Nije to nista novo, obicna provera englesko. Mene je proveravala Jovana iz Kouzona, pitanja tipa, Introduce yourself, where you work, Cesar Sallad.

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #11 on: 10/January/2014 »
evo ga zavrsio se intervju... pitala me je da se predstavim, cv, radno iskustvo, zasto hocu na brod, odakle je koje pivo, koja je najskuplja votka koktele i to je ja mislim to. sedamnestog u bg na preliminarni pa cemo videti :)

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #12 on: 10/January/2014 »
Onda se vidimo u BG-u sledece nedelje, ja sinoc poslao CV u Kouzon agenciju i jutros dobijem odgovor da je preliminarni i obuka vec sledeci vikend u BG-u  :banana: sad sam potvrdio dolazak i ostavio sam skype zbog te provere engleskog o kojoj je kolega Ciga pricao.

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #13 on: 10/January/2014 »
spremi se ako ne znas te gluposti oko piva i koktela.. ja znam ali sam zabo retard, ali kontam da je vise bitan engleski nego znanje :D 

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Pre neki dan sam poslao CV
« Reply #14 on: 12/January/2014 »
Zanima me samo da li je problem ako mi pasos ne bude gotov do preliminarnog intervjua? Posto pise da nam treba kopija pasosa i 2 slike.