Author Topic: Sea Chefs, Ima li netko da je probao direktno aplicirati kod njih?  (Read 13593 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
http://www.seachefs.com

Nekoliko puta su spominjani na ovom forumu, ali nisam primejtio da je itko pokrenuo službeni topic posvećen njima, a mislim da prilično značajni igraći kad je riječ o riječnim cruiserima.
Koliko sam shvatio oni se bave managementom ugostiteljskih sadržaja na cruiserima, većinom riječnim, ali ima tu nešto malo i brodova koji plove po moru, pretežno njemačkih.

Ima li netko da je probao direktno aplicirati kod njih ili je sve išlo preko posrednika?

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Sea Chefs
« Reply #1 on: 27/December/2013 »
Oni rade recruiting za vise kompanija,Scylla na primer.Vecina brodova  je sa nemackim gostima,pa traze poznavanje nemackog.Ja bih trebao da idem na intervju sad u januaru,mada mi je nemacki vrlo slab.Uslovi su slabi u odnosu na druge kompanije,zbog tog malteskog ugovora.

Offline jonana

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Sea Chefs
« Reply #2 on: 11/February/2014 »
Kad se nisam slogirala, nikad necu. Plata za Laundry stewardess 650e za  Demi Chef de Rang takodje 650e  oT
GCCL
Uniworld

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Sea Chefs
« Reply #3 on: 11/February/2014 »
 oT oT oT :hehe: :hehe:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Sea Chefs
« Reply #4 on: 11/February/2014 »
Pa dobro kod njih i jesu najmanje plate.
Seachefs je za one bez brodskog iskustva,samo sto traze nemacki.
Mene su navodno trebali da kontaktiraju iz one prevarantske madjarske kompanije sto radi za njih,ali nisu.
Sreo sam jos nekoliko nas na intervju za Scyllu koje isto nisu kontaktirali.
Navodno trebali su da zovu 20 ljudi,a nisu nikoga.
Izgovor im je bio da su svi nedostupni.  oT

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
http://www.seachefs.com

Nekoliko puta su spominjani na ovom forumu, ali nisam primejtio da je itko pokrenuo službeni topic posvećen njima, a mislim da prilično značajni igraći kad je riječ o riječnim cruiserima.
Koliko sam shvatio oni se bave managementom ugostiteljskih sadržaja na cruiserima, većinom riječnim, ali ima tu nešto malo i brodova koji plove po moru, pretežno njemačkih.

Ima li netko da je probao direktno aplicirati kod njih ili je sve išlo preko posrednika?

Da oni opsluzuju nekoliko i ocean going vessels. ...
Jedan od najbolji brod ms Europa ...slicno seaborne brodovima.
Imaju dobar kadar za kuhinju za nekoliko brodova...ali za rijecne brodove nisam siguran :hmm:

Generalno sve hotel management kompanije za njemacke goste su deficitarne osobljem sa njemackim jezikom.
Recimo sea chefs za okeance daje fiksnu platu restaurant Stewardu 1400, 00 eura. ..
Ugovor na 6 mjeseci i placene troskove avio karata.

Dali je to lose ili ne ...svako ce prosuditi na svoj nacin.

Offline jonana

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Ja ne znam nikoga koga je sea chefs pozvao na intervju bez agencije.
Ja kada sam bila na intervju, prvo da vam kazem agencija mi nije ni rekla sa kojom kompanijom imam intervju. Kada sam dosla, oni trazli ljude koji pricaju nemacki, i onda sam se "skontala" sa nekom zenom iz sea chefa i rekla mi je "Sva ova dokumetna, to su svi ljudi koji su prosli sa engleskim, ali ja nemam nigde njih da stavim, i svi ce biti na on hold".
Ja sam dobila juce ugovore od sea chefa, procitala i jos veci sok. Plata je 525e + 125e za vacations, sto znaci da je i agencija i sea chef lagala za neto platu.
I uvek savetujem ljude koji imaju posao na brodu, ne odlazite ako ne morate, jer sve ce biti teze i teze popeti se na brod jer je ekspanzija recnih brodova.
GCCL
Uniworld

Offline Tiki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ja ne znam nikoga koga je sea chefs pozvao na intervju bez agencije.


Ja dosao bez nikakve agencije! Jer seachefs jesu agencija i rekruteri! Ne suradjivaju sa nikim!

Offline uranus1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Mene su danas kontaktirali i rekli mi da im ponovo prosledim svoju aplikaciju jer su imali tehnickih problema poslednjih nedelja. Javljam ako bude nesto. Pozz

Offline Tiki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Mene su danas kontaktirali i rekli mi da im ponovo prosledim svoju aplikaciju jer su imali tehnickih problema poslednjih nedelja. Javljam ako bude nesto. Pozz

Ma ne veruj nista :)) Nego ja ti kazem! 20 ljudi im otkazalo za kick off i sad traze ljude! :) I znaju zasto su otkazali!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zašto su otkazali?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
I ja bih volio znati.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Ja sam direkto aplicirao kod njih.
Dobio sve dokumente potrebne za vizu.

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Ja sam direkto aplicirao kod njih.
Dobio sve dokumente potrebne za vizu.
Ja sam aplicirao direktno preko njih,ne placa se nikakvo posredovanje i slicno.
imaju intervjui sad 7-8 u beogradu.
ali ja nisam nikuda putovao i zakazao skype intervju,provjera engleskog i vjestina i tome slicno..kome treba jos info nek se javi.pitanja na intervjuu i slicno,.uglavnom dobio sam posao kao waiter.cekam da kuci dodje ugovor da vidim di su me rasporedili .i onda cu se osobno naci sa attila bokros u zagrebu 18.1.2016 do tada cu znati sve detalje

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Ako neko zeli na rijecni, mogu vas povezati direktno sa regruterom Seachefs-a i tako izbjeci provizije agencija.