Author Topic: Sea Chefs, Ima li netko da je probao direktno aplicirati kod njih?  (Read 13526 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline biber21

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ako neko zeli na rijecni, mogu vas povezati direktno sa regruterom Seachefs-a i tako izbjeci provizije agencija.

[/quote


Zelim,ko je regruter ::yes:: ::yes:: :plovim: :hmm:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline biber21

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pitanje
« Reply #17 on: 02/November/2016 »
Malo glupo od mene,Aplicirao sam za seachef kao konobar imam 2 god iskustva,danas me zvali provjera jezika prvo nemacki vrlo dobro znanje pa onda  -()- engleski los los engleski receno mi da upisem kuras naucim engleski ,ne mogu toliko cekat gori mi pod nogama ptanje sad da li mogu naci posao na brodu bez engleskog samo njemacki hvala hvala  oT oT oT

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Arosa river cruises

Offline biber21

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Arosa river cruises
kako sam citao na forumu za rijecne neophodno ship experience  i nema pocetne pozicije kao konobar za bar mi treba iskustvo sa koktelima koje nemam a za restoran mi treba iskustvo sa hranom koje nemam radio sam dvije godine u klasicnom caffe baru

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Zasto odmah kukas kako nemas ovo, nemas ono.
SeaChefs ima brodove samo sa njemackim putnicima, aRosa takodje.
Idi na njihove sajtove i prijavi se.

P.S. Ti si se vjerovatno prijavio u Safe Cruise pa su ti oni radili provjeru jezika.

Offline biber21

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Zasto odmah kukas kako nemas ovo, nemas ono.
SeaChefs ima brodove samo sa njemackim putnicima, aRosa takodje.
Idi na njihove sajtove i prijavi se.

P.S. Ti si se vjerovatno prijavio u Safe Cruise pa su ti oni radili provjeru jezika.
hahah ne kukam pogresno si me shvatio jack
ne ja sam se prijavio u sea chefs u sarajevu kod gospodina Midhata on mi je provjerio jezik i reko da engleski naucim jer je potreban i njemacki i engleski za prekookeanske a safe cruise su mi isto provjerili i rekli da mi treba brodako iskustvo za rijecen

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Seachefs nema kancelariju u Sarajevu.
Prvi put cujem za tog Midhata.
On je vjerovatno neko ko predstavlja neku agenciju koja posreduje za Seachefs.

A Safe Cruise vlasnici i ujedno radnici, bez uvrede, nemaju ni dana iskustva na rijecnim a ni na prekookeanskim brodovima.
Nije tacno da treba brodsko iskustvo za rijecne brodove.
Ove sezone su nam dolazili ljudi koji nikad nisu radili u restoranu a kamoli na brodu.
Sve se nauci, nego agencijama je u interesu poslati nekoga sa iskustvom jer ce ostati duze na brodu i s tim ce agencija dobiti svoju proviziju.
Cesto se desava da neko ko nikad nije bio na brodu dobije posao pa nakon par sedmica odluci napustiti brod. U tom slucaju agencija ne dobija proviziju i zbog toga te iste agencije izbjegavaju ljude bez iskustva.
Javi mi se porukom, pokusacu ti pomoci koliko mognem.

Offline biber21

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
evo ako pomogne ima cocvjek kancelariju u sarajevu radi za seachefs kao rekruter njegova biografija sa seachefs starnice
Midhat Dedić (Recruiting Adria Region)

Bereich: Recruiting Adria Region

Telefon: +387 62 820 816

Midhat Dedić wurde in Derventa im Norden Bosniens geboren. Während des Krieges in Bosnien-Herzegowina lebte er in Deutschland und machte dort seinen Realschulabschluss.
Nach der Rückkehr nach Bosnien macht er am Gymnasium in Visoko sein Abitur. Zu dieser Zeit sammelt er auch erste Erfahrungen im Gastronomie-Bereich als Aushilfskraft im Restaurant seiner Eltern.
 Nach dem Abitur studiert er Sportwissenschaften und bereits während seines Studiums beginnt er, in Bars zu arbeiten.

Es folgten eine Barkeeper-Ausbildung und mehrere Sommelier-Schulungen.
Danach war er in mehreren Restaurants und Bars in Bosnien-Herzegowina sowie Kroatien als Barkeeper und Barmanager tätig und nahm auch an mehreren Barkeeper-Wettbewerben teil.

Von 2013 bis 2015 heuerte er auf Mein Schiff als einer der ersten Bosnier als Barkeeper an und wurde bereits während seines ersten Arbeitsvertrags in eine der Supervisor-Positionen zum Headwaiter befördert.

Seit September 2015 ist er im Recruiting-Bereich tätig.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Eldin Moric

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Bosnia and Herzegowina
  • Company: Sea Chefs
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Waiter
Pozdrav prosao sam intervju za Sea Chefs, cekam ugovor. Zanima me da li iko zna plata fixna za konobara kolika je kod njih ????

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Pozdrav prosao sam intervju za Sea Chefs, cekam ugovor. Zanima me da li iko zna plata fixna za konobara kolika je kod njih ????
770€ fiksna plata za konobara koja ide na račun a na brodu se dobija bakšiš koji varira između 500-1000 € mjesečno