Author Topic: OceanPay?  (Read 12069 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: OceanPay?
« Reply #15 on: 04/February/2016 »
Ja sam na prvom ugovoru posao probnih 100 dolara koje su ostale zarobljene u nekom medjuprostoru banke 3 ipo meseca. Problem je sto sam ja imao devizni racun ali ne u dolarima . Problem je resen vrlo lako . Sledeci  put tj. pre mesec dana poslao sam sumo od 1000 dolara , a prijetelj cak 8000 i nije bilo problema. I meni i njemu je provizija bila 8 dolara!!!

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #16 on: 09/September/2017 »
Da li negde u Srbiji i gde mogu da podignem dolare sa Ocena Pay kartice?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: OceanPay?
« Reply #17 on: 09/September/2017 »
Sa kartice ne možeš da podižeš dolare, jer je dinar zakonsko sredstvo plaćanja u Republici Srbiji, bankomati mogu samo dinare da ti isplate.
Ono što možeš da uradiš je da otvoriš dolarski devizni račun u banci (ako već nemaš), na njega da prebaciš dolare i onda da na šalteru banke podigneš dolare u kešu.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #18 on: 18/June/2018 »
Probao sam jednom da prebacim dolare sa OceanPay kartice na dolarski račun koji imam otvoren u Srbiji i nisam imao uspeha, prvo je bila slaba internet konekcija na brodu, posle mi je pisalo da je novac prebačen, a zapravo nije bio, tako da sada automatski usmeravam platu na svoj dolarski račun koji imam u Srbiji. Nekada menjam proporciju: 70% plate na dolarski račun u Srbiji, a ostatak na OceanPay ili 50 - 50.

Podizanje dinara sa OceanPay kartice podrazumeva da će se dolari konvertovati u dinare po dosta nepovoljnom kursu.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #19 on: 04/June/2019 »
Dakle, kreiraš račun odnosno account na Brightwell Navigatoru na koji ćeš da pošalješ dolare sa Ocena Pay kartice i posle samo klikneš na On Demand Transfer. Posle toga je lako a noavc leže na račun za otprilike pola dana. Tako je bilo u dva navrata kada sam to uradio.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #20 on: 06/July/2020 »
Da li možemo iz Srbije nekako besplatno da pozovemo Brightwell Navigator support team?


Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: OceanPay?
« Reply #21 on: 06/July/2020 »
Mozes preko viber-a.Prijavis se,prvih 7 dana ti je besplatno .Treba ti samo internet konekcija i mozes zvati cijeli svijet za dž!
Prije isteka 7og dana se odjavis
Ako zaboravis naplatit ce ti 6$ za sledeci mjesec

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #22 on: 06/July/2020 »
Hvala.

Pisao sam im, ali im treba baš puno vremena da odgovore pa bi bilo lakše ukoliko bih mogao da ih pozovem. Pored toga, oni baš ne čitaju ono što je jasno napisano.

Prijavio sam im kako sam na internetu video da se širi "vest" da crew memberi dobijaju neku dodatnu platu, što je laž. I oni mi se zahvale i blokiraju mi account i karticu, da bi me zaštitili iako sam im rekao da nisam nigde unosio svoje podatke.

I sada im pišem već ne znam koji put da mi odblokiraju on line account, ali ne odgovaraju.

Uspeo sam da se ulogujem na account nakon što sam resetovao šifru, ali sa account ne može da se prebacuje novac.

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re: OceanPay?
« Reply #23 on: 06/July/2020 »
Da li možemo iz Srbije nekako besplatno da pozovemo Brightwell Navigator support team?

Ja sam ih zvao sa fiksnog koji mi je u okviru SBB paketa pa imam 200 minuta mesecno ka Zoni 1 u koju spada SAD

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #24 on: 06/July/2020 »
Ja nemam fiksni telefon već 8 godina.

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: OceanPay?
« Reply #25 on: 06/July/2020 »
@Mobile

Nas sta i ja imam veoma losa iskustva sa njima.
Jednom, sistem me je svaki put odlogovavao , ja sam ih kontaktirao, i rekli su mi da im posaljem sliku pasosa jer podaci koje sam ja naveo za otvaranje tiketa zalbe a tu spada gotovo sve ukljucujuci i broj pasosa, se ne poklapaju sa onim sto oni imaju u sistemu, i ne zele da pruze pomoc ukoliko prvo ne ispunite njihove uslove, tacnije ukoliko ne ispravite gresku koju niste napravili. Zamisli to. Agencija, ovo nije banka, ima pogresne podatke vezane za svoje korisnike. Nevalja sistem, netacni podaci.

Kako si uspeo da posaljes dolare sa dolarskog americkog na dolarski srpski racun? Znam da Amerika ne dozvoljava prebacivanje dolara u inostrane banke van granica amerike koje nisu registrovane kod njih. Ni Revoult ni TW to ne dozvoljavaju.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #26 on: 06/July/2020 »
Sada si me zbunio, jer prvi put to čujem da dolari ne mogu da se prebace. Prebacivao sam u poslednje četiri godine barem u 20 navrata, a možda i 30 ili 40 navrata dolare sa Brightwell Navigatora u banku u Srbiji. Ne znam da li je moja banka iz Srbije, Raiffeisen, registrovana u USA. Isprva se čekalo oko dan i po da novac legne na račun, a kasnije je to vreme koje protekne od slanja do momenta kada novac legne na račun u Srbiji bilo sve kraće i kraće.

Pisao sam im jutros i rekao da nisam nikada tražio da mi blokiraju online account i karitcu i zamolio ih da mi odblokiraju. Poslao sam im i kopiju pasoša u boji, jer su tako zahetvali. Za sada nema nikakvog odgovora.

Isprva nisam mogao uopšte da pristupim računu, jer su oni umesto mene promenili šifru. Ja sam uspeo da resetujem tu šifru i da pristupim računu i ceo iznos novca koji sam imao je i dalje prisutan na računu, ali su blokirali mogućnost slanja novca sa računa na račun. Nadam se da će to odblokirati.

Isto tako, nadam se da je moguće da mi odblokiraju moju Ocean Pay karticu.

Napravili su mi veliki problem, a ni sam ne znam zašto. Nisam im tražio da mi blokiraju račun, samo sam prijavio neke scamove koje sam video na društvenim mrežama.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #27 on: 06/July/2020 »
Ovi i dalje ne žele da mi odblokiraju account. Postavljaju mi ista pitanja, kao da ne čitaju šta pišem.

Izmedju ostalog me pitaju na kom sam brodu trenutno, da mi pošalju novu karticu. Rekao sam im još ranije da sam kod kuće jer brodovi ne plove.

Samo sam prijavio sumnjivu aktivnost nekog lažnog profila na Facebooku i nisam im tražio da mi blokiraju account. Nije mi jasno o čemu se radi?

Šta čovek da uradi pa da dobije nazad svoj account i karticu?

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: OceanPay?
« Reply #28 on: 06/July/2020 »
Nije mi jasno da me u okviru iste email prepiske dve osobe pitaju potpuno ista pitanja.

Dakle, uopste ne čitaju šta sam napisao.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: OceanPay?
« Reply #29 on: 06/July/2020 »
Prijatelju, kazi mi molim te kako da se prijavim na Viberu da mogu da zovem besplatno Brightwell Navigator?

Sta tacno treba da uradim?

Hvala.

Odes u donjem desnom uglu na MORE pa ides na VIBER OUT i onda ili izaberes UNLIMITED PLAN (monthly 6.49 Eur) i krenes sa nedelju dana probe, te ako ne zelis da placas 6.49EUR svaki mesec, moras da otkazes pre isteka tih 7 dana.

Druga opcija je da ides na WORLD CREDITS i da prosto kupis kredit. (to ja radim na Skajpu, imam ako zatreba uvek 10ak dolara kredita).

Ako ces samo sad da zoves, ova prva opcija je bolja i besplatna.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced