Author Topic: re  (Read 2108 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
re
« on: 28/December/2013 »
Predugovore su dobili i oni što su čekali tokom godine,online aplikacije-pa intervju na brodu.Ja sam jedna od njih.
Ma da, skontala sam to, samo vas nisam sve nabrajala.. :D Ali se pitam kad cemo mi preko agencije poceti dobijati te predugovore, vidim da se jos niko nije oglasio da je dobio od nas sto smo prosli.. Ucrvacu se od cekanja, a jos sad praznici i neradni dani idu...  :pad: :waiting:

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
re
« Reply #1 on: 28/December/2013 »
Verovatno krajem januara pocetkom februara.

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
re
« Reply #2 on: 28/December/2013 »
Ma da, skontala sam to, samo vas nisam sve nabrajala.. :D Ali se pitam kad cemo mi preko agencije poceti dobijati te predugovore, vidim da se jos niko nije oglasio da je dobio od nas sto smo prosli.. Ucrvacu se od cekanja, a jos sad praznici i neradni dani idu...  :pad: :waiting:
Eeeee ja čekam od 18.jula  :deda:  :deda:  a predugovor dobila krajem novembra
:plovim: :pad:

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
re
« Reply #3 on: 28/December/2013 »
Verovatno jer si zakasnio za sezonu 2013.
I ja sam slicno proso kao ti, zakasnio sam za sezonu 2013 tj rano sam se setio recnog, a ja mislio na carnival :D

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
re
« Reply #4 on: 28/December/2013 »
Eeeee ja čekam od 18.jula  :deda: a predugovor dobila krajem novembra
Ma neee, nemoj pogresno da me shvatis.. :) Nema datum mnogo veze sa tim, svi mi apliciramo za sezonu 2014. :) Preko agencije su razgovori bili 9. i 10. decembra, a 11. decembra je bio za one koji su aplicirali direktnim putem. Mnogo njih sto je 11. proslo intervju je dobilo skoro i predugovore, zato i pitam sta je s nama preko agencije... Nadam se da ce to biti sto prije...  :D

Verovatno krajem januara pocetkom februara.
Hmm.. Tad bi vec trebali ugovori da se salju, a ne predugovori..  :hmm:

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: re
« Reply #5 on: 29/December/2013 »
Ma neee, nemoj pogresno da me shvatis.. :) Nema datum mnogo veze sa tim, svi mi apliciramo za sezonu 2014. :) Preko agencije su razgovori bili 9. i 10. decembra, a 11. decembra je bio za one koji su aplicirali direktnim putem. Mnogo njih sto je 11. proslo intervju je dobilo skoro i predugovore, zato i pitam sta je s nama preko agencije... Nadam se da ce to biti sto prije...  :D

:plovim: :pad:

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: re
« Reply #6 on: 29/December/2013 »
Ma neee, nemoj pogresno da me shvatis.. :) Nema datum mnogo veze sa tim, svi mi apliciramo za sezonu 2014. :) Preko agencije su razgovori bili 9. i 10. decembra, a 11. decembra je bio za one koji su aplicirali direktnim putem. Mnogo njih sto je 11. proslo intervju je dobilo skoro i predugovore, zato i pitam sta je s nama preko agencije... Nadam se da ce to biti sto prije...  :D




mv8983 - ja sam aplicirala za sezonu 2013 u maju,jer mi se već jednom desila takva situacija sa Grand Circle 2008.zahvali im i pozovu te da upadneš.Iako je jak pritisak na Viking znala sam da novi brodini izlaze kraj avg i početak sep i naravno ,pošto sam uspješno završila intervju na brodu 18.jula da sam se nadala.Međutim razvoj situacije je bio drugačiji i ja dočeka 2014. +U+
:plovim: :pad:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: re
« Reply #7 on: 29/December/2013 »
nabacujete 100 tema u jednom threadu, ne znate koristiti "reply" "quote" ...

... zaključavam i uskoro brišem ovu temu, a i ostale koje ne zadovolje standard informativnosti.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)