Author Topic: Jel ima neko ko ceka ukrcaj kao snack attendant za Celebrity?  (Read 4427 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Micham

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Intervju sam prosao prosao pocetkom novembra i naravno prosao ali od ugovora i datuma ni traga... kao na iglama sam...

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ceka moja devojka, ona je prosla sredinom oktobra , a cekam i ja za ass. waiter-a, tako da samo lagano, ko ceka taj i doceka, bez nervoze, docice i taj dan  :clapping:

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Ja cekam za Celebrity, pre neki dan sam prosla  :rolleyes:

Offline trik

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Ceka moja devojka, ona je prosla sredinom oktobra , a cekam i ja za ass. waiter-a, tako da samo lagano, ko ceka taj i doceka, bez nervoze, docice i taj dan  :clapping:
   

Ja isto cekam za asist. waitera od sredine oktobra, mislim da smo isti dan imali skype intervju   :wave:

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
   

Ja isto cekam za asist. waitera od sredine oktobra, mislim da smo isti dan imali skype intervju   :wave:

Imas neki info da je neko otisao, mislim iz te oktobarske grupe :)

Offline trik

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Moj drug je krajem septembra (otprilike dve nedelje pre mene) radio intervju sa ovom agenticom iz Pulmantura za asist. waitera, ali za Royal Caribbean i vec je dva meseca na brodu. Inace po Milanovoj (Kouzon) prici za Celebrity se najduze ceka na ukrcaj. Ko zna mozda nas ukrcaju od aprila meseca kad jedan deo  brodova dolazi u Evropu.

Offline fico86ster

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ja sam takodje prosao intervju za snack attendant-a, ali tek od 16.01. i kad vidim koliko drugi cekaju moral mi drasticno opada  :hmm: :hmm:

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ja sam takodje prosao intervju za snack attendant-a, ali tek od 16.01. i kad vidim koliko drugi cekaju moral mi drasticno opada  :hmm: :hmm:

Pa sto? Oticices, to je sigurno, kad si mogao da cekas 28 godina, mozes jos par meseci :D samo strpljivo i datum ce doci :)

Offline fico86ster

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Nije 28, nego 23, nema veze nickname sa godinama i nemoj da mi slutis sa tih 28 molim te  :pad:

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Ceka moja devojka, ona je prosla sredinom oktobra , a cekam i ja za ass. waiter-a, tako da samo lagano, ko ceka taj i doceka, bez nervoze, docice i taj dan  :clapping:

Kada si imao za ass waiter-a intervju i za koju kompaniju?

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Nije 28, nego 23, nema veze nickname sa godinama i nemoj da mi slutis sa tih 28 molim te  :pad:

Dobro, dobro, moja greska, izvinjavam se, no da ne idemo off topic, ne brini se , oticices do kraja ove godine sigurno, a sto je verovatnije i pre :)

Offline fico86ster

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ma znam, ne zurim se ja nidje... Samo sto se mene tice the sooner the better... I koliko sam vidio sve je to od slucaja do slucaja, nema bas veze koliko neko ceka, ne ide se po nekom redu, mozda grijesi ali mi se tako cini...

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
E pa to stvarno nemam pojma, mada meni je logicnije da zovu sve iz jedne grupe, pa tek onda da predju na sledecu, to govorim o istim pozicijama naravno, ali to je samo moja logika :)                                                                                                                                                     

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
A vi koji cekate da li ste dobili mail od kompanije u kojem vas obavestavaju o vasem identifikacionom broju(employment number) i sajtom za planiranje leta?Ja sam prosao interview pre 3 nedelje i u cetvrtak sam dobio mail od kompanije ali nista oko ukrcaja....samo taj broj i link za sajt.....

Offline deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
I ja takodje cekam za Snack Attendant na Celebrity, prosao sam intervju na 5 decembra. Bio sam u agenciji prije nekoliko dana, i rekli su mi da svi Cleaneri koji su prosli na tom intervju su dobili datum za ukrcavanje, sada na red su Snack-ovi... Bice valjda ovaj mjesec, nadam se. :)