Author Topic: Windstar Cruises  (Read 4917 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Windstar Cruises
« on: 06/January/2014 »
http://www.windstarcruises.com

http://en.wikipedia.org/wiki/Windstar_Cruises

Luxury cruise kompanija koja je poznata po jedrenjacima s elektronički upravljanim jedrima, ali više neće biti pozanti samo po tome. Nedavno su od Seabournea kupili njihova tri manja broda i time udvostručili svoju flotu. Seabourn Pride mijenja ime u Star Pride i na prvo putovanje pod novim imenom kreće u svibnju ove godine. Druga dva broda startaju godinu dana kasnije jer prvo moraju odploviti cruiseve za Seabourn koji su bookirani prije prodaje, nakon čega slijedi dry dock. Čini se da bi moglo biti otvorenih pozicija u bliskoj budućnosti. Je li možda netko imao kakvog iskustva s njima iz prve ruke?

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Windstar Cruises
« Reply #1 on: 16/September/2014 »
Čini se da bi moglo biti otvorenih pozicija u bliskoj budućnosti. Je li možda netko imao kakvog iskustva s njima iz prve ruke?

Moj prijatelj je otisao tamo na oficirsku poziciju . Uglavnom zaposljavaju radnike s azijskog trzista . Za oficire uzimaju bijelce .

Nadam se da ce imat srece s Seabournovim brodovima jer ''cure na sve strane''... +U+..katastrofa...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Windstar Cruises
« Reply #2 on: 16/September/2014 »
Čudno. A kakva je situacija sa staff pozicijama (recepcija, shop, spa)?

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Windstar Cruises
« Reply #3 on: 06/January/2015 »
eto i mene zanima da li neko ima iskustva sa Windstarom iz prve ruke. Ja sam dobio e-mail sa ponudom da predjem kod njih, pa bih volio znat kakvi su uslovi. Plata koju nude je slicna kao sto imam sada, al su beneficije malo bolje. Any info would help :) :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Windstar Cruises
« Reply #4 on: 04/February/2017 »
Trenutno traže Assitant Pursera, pretpostavljam da s obzirom na veličinu brodova nema niža pozicija od toga u tom departmentu. 4 mjeseca on/2 mjeseca off + vacation pay mi zvuči prilično dobro.

https://www.allcruisejobs.com/i18915/assistant-purser/

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Re: Windstar Cruises
« Reply #5 on: 02/March/2022 »
Pozdrav
Ako pitanje nije na pravom mestu molim Shefa da ga prebaci gde treba, mada, Windstar podforum ne postoji koliko vidim
Elem, da li mi neko moze reci nesto vise o poziciji sommeliera na doticnoj kompaniji? Brod je Wind Surf, najveci, a ima samo 300 gostiju.
Bilo kakav info bi mi znacio jer ovo je cetvrta ponuda za posao koju dobijam pa bih izabrao najbolju, nekako :D Hvala

Offline Tanjchi

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Princess
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Purser
Re: Windstar Cruises
« Reply #6 on: 30/August/2023 »
Ima li iko iskustva sa ovom kompanijom? Ponudili su mi posao na recepciji with immediate start. Plata je mizerna, ali posto nisam bas u poziciji da biram, razmisljam se da prihvatim..

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Windstar Cruises
« Reply #7 on: 16/January/2024 »
Ima li iko iskustva sa ovom kompanijom? Ponudili su mi posao na recepciji with immediate start. Plata je mizerna, ali posto nisam bas u poziciji da biram, razmisljam se da prihvatim..

sta bi na kraju?