Author Topic: Pitanja na intervjuu za Recepciju?  (Read 5320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Pitanja na intervjuu za Recepciju?
« on: 09/January/2014 »
Unapred se zahvaljujem na pomoći oko pitanja koja postavljaju za poziciju Recepcionara na intervjuu za recne brodove...J :run:

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Pitanja na intervjuu za Recepciju?
« Reply #1 on: 11/January/2014 »
Mozda na ovoj temi nadjes nesto korisno, ako ne, pitaj nekog ko je bio na razgovoru za tu poziciju:

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=5605.0

 ;)

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pitanja na intervjuu za Recepciju?
« Reply #2 on: 13/January/2014 »
Hvala hvala puno!!!!!

Offline uranus1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Pitanja na intervjuu za Recepciju?
« Reply #3 on: 04/February/2014 »
Imala sam razgovor za Scylla kompaniju i na nemackom i na engleskom. PItanja klasika: predstavite se ( na nemackom), CV-sve o njemu, poslednja zaduzenja, zasto ne zelite da radite vise za Princess (u mom slucaju), kada mozete da se ukrcate, zasto ne mozete sa ovakvim cv-jem da pronadjete posao u Srbiji  :hmm: sta ste zavrsili, koji su vam ciljevi, sta znate o poziciji recepcionera na recnom brodu, zasto zelite da radite na recnom brodu...

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pitanja na intervjuu za Recepciju?
« Reply #4 on: 17/February/2014 »
Imala sam razgovor za Scylla kompaniju i na nemackom i na engleskom. PItanja klasika: predstavite se ( na nemackom), CV-sve o njemu, poslednja zaduzenja, zasto ne zelite da radite vise za Princess (u mom slucaju), kada mozete da se ukrcate, zasto ne mozete sa ovakvim cv-jem da pronadjete posao u Srbiji  :hmm: sta ste zavrsili, koji su vam ciljevi, sta znate o poziciji recepcionera na recnom brodu, zasto zelite da radite na recnom brodu...

Hvala puno :) Jos bi bilo super da znam nemacki:):)