Author Topic: Kako promjeniti brod?  (Read 1902 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Kako promjeniti brod?
« on: 11/January/2014 »
Zdravo raja!
Imam jedan problemcic... Naime dobio sam Victory i ukrcavam za jedno 7 dana... ali... ja ne zelim da idem na Victory... jednostavno koga god sam pitao rekli su mi da je katastrofa od broda, jos na to svi znaju za njihov bed bug problem i zadnji su na TGEM tako da sigurno ih pritiscu ko ludi... sve u svemu neugodno mjesto za rad...
e sad sta sam ja uradio da to promjenim...  S obzirom da sam se skonto sa jednom djevojkom na proslom brodu i tamo smo uvezali ID requestao sam da pratim nju na Conquest s obzirom da je ona vec tamo... medjutim nista mi ne javljaju sve dosad.. slao mail i na crew assistance i direktno Osmari... e sad ne bi da ispadnem bešćutan ali meni je vise da izbjegnem Victory nego da idem na Conquest, a ako uspijem oboje super.. samo ne Victory.. pa ako neko ima ideju ili je imao slican slucaj, kako eskivirati odredjeni brod.. jako jako bi mi pomoglo...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kako promjeniti brod?
« Reply #1 on: 11/January/2014 »
Victory nikako, imo ja frenda i on ko fol prespavo i naravno posto u officu znaju za victory, doceko on za 7 dana opet victory i moro platit hotel i kartu. :D


Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Kako promjeniti brod?
« Reply #2 on: 11/January/2014 »
Ima ovde dosta naših koji rade kao floor supervisori. Jedni pričaju da je na ovom brodu skroz drugačiji (poremećen) sistem rada, da se ne zna ko koga i samo se hvataju za glavu od muke... Drugi pričaju da im je na ovom brodu najopuštenije, imaju najmanje pritiska i gluposti i hoće da produže ugovor. Koje viđenje je objektivnije, ne znam. -()-

Moj cimer (isto floor supervisor) je čekao pola ugovora dok ga nisu spojili sa devojkom (ali da ona dođe na Victory, nije tražio da on ode kod nje).

Sve mi se čini da ćemo te videti ovde.

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Kako promjeniti brod?
« Reply #3 on: 11/January/2014 »
Ima ovde dosta naših koji rade kao floor supervisori. Jedni pričaju da je na ovom brodu skroz drugačiji (poremećen) sistem rada, da se ne zna ko koga i samo se hvataju za glavu od muke... Drugi pričaju da im je na ovom brodu najopuštenije, imaju najmanje pritiska i gluposti i hoće da produže ugovor. Koje viđenje je objektivnije, ne znam. -()-

Moj cimer (isto floor supervisor) je čekao pola ugovora dok ga nisu spojili sa devojkom (ali da ona dođe na Victory, nije tražio da on ode kod nje).

Sve mi se čini da ćemo te videti ovde.

Druze tamam da u ovoj tvojoj nema trunke istine, hvala ti.. nekako si me umirio... puno ljudi, puno prica... a nakon Inspirationa stavrno bi zelio jedan normalan brod sa opustenom rajom... a svi mi znamo da je brod dobar onoliko koliko je dobar management...
Al po svemu sudeci... melji kafu, eto mene slijedeci ponedjeljak...
By the way... vidim da si ti pred kraj ugovora al trebal' sta da ponesem? :)
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Kako promjeniti brod?
« Reply #4 on: 12/January/2014 »
By the way... vidim da si ti pred kraj ugovora al trebal' sta da ponesem? :)

He-he, tek sam pola ugovora odradio... tražio sam extension. U svakom slučaju ne treba mi ništa, baš skoro sam obnovio zalihe. ;D

Vidimo se uskoro, verovatno. :uzdravlje: