Author Topic: Utisci sa intervjua  (Read 16615 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SlavkoMl

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Utisci sa intervjua
« on: 11/January/2014 »
Evo utisaka sa intervjua,
Kratka prezentacija od 3 klipa koje mozet pogledati i na youtube i jos kraca o samim ugovrima,
Dva regrutera na 40 kandidata pa se malo cekalo,moj razgovor face to face je trajao bukvalno 5 minuta i iskreno ne ocekujem nista od ovoga ali opet ko zna (sve mi je delovalo malo neozbiljno)

Ako neko ima nova iskustva neka pise pozzzzz

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #1 on: 11/January/2014 »
ja sam razgovarao vise od 10 minuta... par njih je bilo unutra i vise od 15 ...

temeljno me ispitao. trazio je vise informacija o mom iskustvu ( pomocni kuvar), zatim se interesovao za moje razloge sto idem na brod itd.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #2 on: 11/January/2014 »
Za koje pozicije su trazili radnike?Za sve?

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #3 on: 11/January/2014 »
konobar, barmen, pomocni kuvari i kuvari, night watch, sobar/ice ..mozda jos nesto ali nisam pohvatao sve...

ako nekoga interesuje kakav je intervju za pomocnog kuvara neka napise PM slobodno ..posto na forumu neka nikoga ko zna ( bar ja nisam nasao)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #4 on: 11/January/2014 »
Da li se zna koliko im ljudi otprilike treba?Oni imaju obicaj da stave gomilu ljudi na on hold,a da vas nikad ne pozovu.Ja sam taj slucaj.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #5 on: 12/January/2014 »
Da li se zna koliko im ljudi otprilike treba?Oni imaju obicaj da stave gomilu ljudi na on hold,a da vas nikad ne pozovu.Ja sam taj slucaj.

Svaki dobar regruter će tako napraviti.
Prvo jer ga ništa ne košta, a drugo, uvijek ima onih koji prođu intervju, ali dok čekaju poziv nađu posao i odustanu od čekanja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #6 on: 12/January/2014 »
svi se nadamo ugovoru ...nista drugo ne preostaje

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #7 on: 12/January/2014 »
konobar, barmen, pomocni kuvari i kuvari, night watch, sobar/ice ..mozda jos nesto ali nisam pohvatao sve...

ako nekoga interesuje kakav je intervju za pomocnog kuvara neka napise PM slobodno ..posto na forumu neka nikoga ko zna ( bar ja nisam nasao)

Ti lepo otvori novu temu, pa napisi jedno lepo iskustvo a ne da svakom pises pojedinacno na PM jer ce biti ljudi koji to nemaju gde da procitaju bas kao i ti kada si trazio. Poz

Offline minjon

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #8 on: 12/January/2014 »
Ima li ko da je bio za sobaricu?

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #9 on: 12/January/2014 »
Ti lepo otvori novu temu, pa napisi jedno lepo iskustvo a ne da svakom pises pojedinacno na PM jer ce biti ljudi koji to nemaju gde da procitaju bas kao i ti kada si trazio. Poz
ta "lepa" iskustva su retko kad korisna, svako ima neka konkretna pitanja, koja mozda druge ne interesuju

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #10 on: 12/January/2014 »
Svaki dobar regruter će tako napraviti.
Prvo jer ga ništa ne košta, a drugo, uvijek ima onih koji prođu intervju, ali dok čekaju poziv nađu posao i odustanu od čekanja.

Da samo trebalo bi da postoji bar neka namera da te angazuje kad te stavi on hold.A ne ti se iscimas,platis prevoz,cv,preporuke ovo,ono...a oni ubacuju ljude na brod bez intervjua,bez icega.Viking je tu daleko profesionalniji i korektniji.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #11 on: 12/January/2014 »
Pa ne mogu oni dat posao svakome tko se iscima.  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline SlavkoMl

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #12 on: 12/January/2014 »
potpuno si u pravu daleko profesionalnije po meni i bolje regrutere i kompletno gledano ima viking ali dobro sta je tu je nadam se ugovoru kao i drugi to nam jedino ostaje navodno su rekli da ce javiti kroz 2,3 nedelje
tj bar su meni tako rekli ne znam za ostale

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #13 on: 12/January/2014 »
Ma Viking te ne stavi on hold tek tako,nego stvarno ima nameru da te angazuje.Ako ne ove,onda sledece sezone.Uniworld stavi gomilu ljudi on hold,od toga mozda petina ode na brod.Ma kakva petina,pitanje je da li i deseti deo ode.Ja sam na primer prosao za utility pre tri ili cetiri godine,stavili me on hold i gomilu nas.Prodje cela sezona,ne zovu nikoga.I pred kraj godine,stize mi mail od Riverside agencije,da to sto sam on hold,ne znaci da cu imati prednost naredne sezone,nego ide novi krug razgovora,pa prvo ulecu oni koji budu primljeni,pa posle posle 65 krugova ako eventualno ostane mesta,mozda uletim.Ja nisam mogao da verujem sta citam.Cak mi ponudili da idem ponovo na intervju.Ej da idem na intervju koji sam vec prosao.Pa gde je tu logika?!

Offline SlavkoMl

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Utisci sa intervjua
« Reply #14 on: 12/January/2014 »
sve je moguce pa evo opet ovim putem ako neko ima jos neku informaciju za neku drugu recnu kompaniju nek javi