Author Topic: MSC Vs Princess Cruise  (Read 9032 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: MSC Vs Princess Cruise
« Reply #15 on: 18/May/2014 »
Koliko si izdrzala?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: MSC Vs Princess Cruise
« Reply #16 on: 18/May/2014 »
3 i pol mjeseca sefe previse

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: MSC Vs Princess Cruise
« Reply #17 on: 18/May/2014 »
3 i pol mjeseca sefe previse

Nećeš više nazad? Možda u drugom svojstvu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: MSC Vs Princess Cruise
« Reply #18 on: 18/May/2014 »
Sad cu da vam ispricam sta sam uradila, napustila sam ja na msc u pismu pise da sam otisla na svoj zahtjev, kuci normalno nema nista, i napisem email ovoj agenciji jednoj iz Spanije da bi na brod izostavim da sam radila na Msc, oni meni salju imas kao sutra intervju za msc entertainment department jesili za, ja ono kontam reko ajde kompanija je haos ionako drugi je department ko da ce ko saznati sta je bilo, imala ja intervju covijek pricao o nasoj divnoj napacenoj ex yu i onda dobila si posao bez da me ista pitao, dobar neki covijek, i oni meni salju uradi dokumente ukrcavas se sljedece sedmice ja poslala sve i sad cekam da mi jave da zaboravila sam covijek mi cak rekao da ce mi dati brod sto ide u Dubrovnik tako da budem blizu kuci, ma ja presretna, entertainment super nista ne rade placa nije lose jos blizu kuce sam, dobila ja emai u petak ujutru nove informacije u vezi tvog Cva otkazan ukrcaj, kao saznali smo da si radila u Shop, posto si nam lagala u Cvu i nisi rekla Msc Hr kad ste imali skype intervju da si radila za Msc, Msc ti nece ponuditi posao. I nista sta sad ja da radim zeznula sam se posteno, kasno mi je da se kajem, a zao mi sad sto sam covijeku lagala super neki lik, pored sto nisam dobila posao potrosila pare na dokumnte bezveze jos me pece savijest sto sam mu lagala  :pad: Sta kazes Sefe na ovo?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
MSC Vs Princess Cruise
« Reply #19 on: 18/May/2014 »
opusteno, gledaj sebe, nisi nist krivo napravila, :),

kaj je tu je, idemo dalje za iste pare, :)

ja sam jednom izgubio odlican poso jer sam bio posten i reko da sam radio za CCL, a drugi put popusio ok poso jer nisam reko da sam radio intevju za RCCL,

jednom popusio odlican poso jer mi agent reko da slazem i ufate me na intervju, :)

to tak ide,

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: MSC Vs Princess Cruise
« Reply #20 on: 19/May/2014 »
Mogla si birati drugu kompaniju . . .
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: MSC Vs Princess Cruise
« Reply #21 on: 19/May/2014 »
Izgleda nekima sve prode nekima nista, a mogla sam sefe al ta agencija mi tad ponudila to, iskreno od ovih nasih agencija nema bas neke pomoci imaju previse kandidata pa mogu da rade sta hoce, slala sam email kompaniji kao da mi je zao, al mislim da je zato kasno...