Author Topic: Napokon datum.....  (Read 9154 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #15 on: 04/February/2014 »
cestitam,sretno drugari :uzdravlje:

Offline zvonimirpapp

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #16 on: 11/February/2014 »
Fala više bogu da je stigao datum nakon 3 mj cekanja. Znaci ovo im je pod HITNO (valjda imaju neki medical il pitaj boga šta), danas je 11.2 a vec 13.2 letim za Urugvaj na Seabourn Quest i piše da je ovo ponuda za 2mj krkanja...s tim da ce probat produzit do kraja ugovora a postoji i mogucnost transfera na drugi brod....

Offline kodra

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #17 on: 12/February/2014 »
Odlicne vesti mornari  :plovim: ... nego ide li jos neko za St.Thomas 22.feb. na pride pa da se organizujemo ?
                                         :uzdravlje:

Offline L.M

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #18 on: 27/February/2014 »
Dragi moji,

Malo da osvezim ovaj post sa lepim vestima da sam i Ja dobio datum ukrcaja 1. marta u St. Marteenu. Prvo su mi prosledili ponudu tj:

Hello Mario
 
Following the below, Seabourn just advised of an opening onboard the Seabourn Spirit for this Saturday 01st March to join in Philipsburg/ St. Marteen.
 
Please advise our office immediately if you are interested in the above and if you would be available to travel this Friday to St. Marteen.


* Posle mog potvrdnog emaila prosledili su mi naredni email:

Hello Mario
 
Thank you for the speedy reply and accepting the offer. Realise this doesn’t give you a lot of time for packing. Just be aware that the Spirit is quiet a small vessel and it will be very different to Carnival.
 
We will notify Seabourn 's head office in Seattle about your confirmation. You then will get all the joining papers and travel details directly from Seattle either tonight or tomorrow morning, if not please get in touch with us here so we can follow up on it.
Your flight will be booked to arrive in Philipsburg on the 28th February with having one overnight in the port prior to being transferred to the vessel early morning of the 1st March. Accommodation will be organised by Seattle too and this information you will find on your travel itinerary closer the time of departure.
 
Once you received your contract you will have to reconfirm your joining back to Seattle. Our office will apply for a Bahamian Seaman’s book on your behalf and once this is issued it will be send directly to the vessel.
 
Find attached a few more documents for your information. From these we will need the below send back to us.
·         Completed uniform sheet
·         Signed Drug & Alcohol Declaration
·         Signed Seabourn Look
You DO NOT need to print the Welcome Aboard booklet – a copy of this will be provided to you on board. However, it is important that this document is read prior to your joining date and particular attention should be paid to Seabourn Look Page 27, and the A-Z of Crew Areas Page 11-21
 
Any questions don’t hesitate to get in contact.


Zao mi je sto dokumenta koje sam dobio u attach. ne mogu da Vam prikazem jer bi Vam to svakako znacilo pogotovo za uniformu jer trebate znati svoje mere da bi ste to popunili. TO vam je jedina kvacica ali nije problem ako imate metar ili ako Vam neko to moze izmeriti. Trazi se broj cipela, broj jakne, broj kosulje, broj prsluka, duzina nogavice i sirina pantalone u kuku. Ja sam proizvoljno lupetao gluposti i mere jer ih ne znam. Pretpostavljam da ce ljudi u officu misliti da sam ja neki patuljak po merama koje sam im prosledio.

Zelim da se na kraju ovog posta zahvalim CEO i ljudima koji su mi pomogli. Naravno mojoj drugarici Mateji specijalno hvala na nesebicnoj podrzci za konkurisanje u ovoj kompaniji. Ona je cak pre mene prosla intervju a ja sam pre nje dobio datum. Malo mi je bzv. ali ja sam svestan da sam ja ipak bolji frajer od nje tako da se i to racuna  :giggle: a ako joj je uteha ja cu se sa njom sutra pozdraviti i  :-* iako ce ona sada da  :hehe: a ja sam u fazonu  :nokti:

Mirno more i vetar u ledja  :pop1:

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #19 on: 27/February/2014 »
Sretnoo i mirno more kolega..... :wave:

Offline leydon

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #20 on: 28/February/2014 »
Dragi ljudi krenulo je konacno polako za sve.
Danas mi je stigao email da treba da se ukrcam 03. Marta u Hong Kongu na Legend, tako da sam prihvatio I putujem u subotu.
Hvala svim dobrim ljudima na pomoci,I vidimo se kolege negdje po svjetu.
Zdravi,zivi I veseli bili!!

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #21 on: 28/February/2014 »
Ovo je super...bas ide brzo...u par dana par poziva....nadam se da i mi ostali koji cekamo da necemo  :deda: do poziva...srecno svima i mirno more.. :plovim:

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #22 on: 04/March/2014 »
Evo i nekih promjena, javljeno mi da nece biti akademije na Sojournu par mjeseci i da mi je ukrcaj umjesto 15.03. pomjeren na 25.03 u Singapuru na Odyssey, s tim da mi je ugovor od 14.03 i da ce sve da bude placeno(stand by 11 dana), akademija prvobitno trebala da bude 15 dana, a sad je oko 30 dana, sto mi se jako dopada.

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: Napokon datum.....
« Reply #23 on: 18/March/2014 »
napokon posle 4 i po meseca cekanja sam dobila ukrcaj...putujem 21.3 Seabourn Quest ....
 :run: :run: :run: