Author Topic: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014  (Read 39784 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #90 on: 30/March/2014 »
Meni su u grupi Princess Cruises Crew members dali obrazloženje da su za shop najverovatnije odbijeni jer jezik nije bio na nivou traženog a ne zato što smo Balkanci... Ali aj ti znaj istinu...
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #91 on: 30/March/2014 »
Da je jezik u pitanju,onda bi im rekli odma da nisu prošli intervju. Pogledaj u grupu Kouzon morepolovci kakav je odgovor Atanas dao. Sve je objasnio :)


:)
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #92 on: 31/March/2014 »
Meni su u grupi Princess Cruises Crew members dali obrazloženje da su za shop najverovatnije odbijeni jer jezik nije bio na nivou traženog a ne zato što smo Balkanci... Ali aj ti znaj istinu...

dixy dobili smo obrazlozenje zasto smo za shop svi odbijeni...nije zbog jezika to je glupost ziva svi smo perfektno znali engleski cak su bile i dve devojke koje vec imaju iskustva sa broda...razlog je promena menadzmenta u Santa Clariti a sa parama pa paaa :waiting: :waiting:

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #93 on: 31/March/2014 »
Promjena menadžmenta ?? eeeee što se radi....
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #94 on: 31/March/2014 »
dixy dobili smo obrazlozenje zasto smo za shop svi odbijeni...nije zbog jezika to je glupost ziva svi smo perfektno znali engleski cak su bile i dve devojke koje vec imaju iskustva sa broda...razlog je promena menadzmenta u Santa Clariti a sa parama pa paaa :waiting: :waiting:

Sta to znaci promena menadzmenta,to znaci i nova politika prema zaposljavanju kandidata iz Kouzona ?  :hmm:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #95 on: 31/March/2014 »
Sta to znaci promena menadzmenta,to znaci i nova politika prema zaposljavanju kandidata iz Kouzona ?  :hmm:

da znaci promena uslova regrutovanja samo za shop tj staff pozicija  :facepalm:

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #96 on: 31/March/2014 »
FB check?! Da se vidi da li se poklapa CV sa FB?! Da znate da mi je to palo na pamet... Sad sam stavila sve na visible only me. A j***ga ja, ko zna ...  :pop1:
Nije da mi je pozicija neka baš za proveru... Ali što je sigurno, sigurno je.
A ja mislila da sam ja skeptik...  :hmm:
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #97 on: 31/March/2014 »
FB check?! Da se vidi da li se poklapa CV sa FB?! Da znate da mi je to palo na pamet... Sad sam stavila sve na visible only me. A j***ga ja, ko zna ...  :pop1:
Nije da mi je pozicija neka baš za proveru... Ali što je sigurno, sigurno je.
A ja mislila da sam ja skeptik...  :hmm:

Nece ti pomoci "visible only me"  :airquotes:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #98 on: 31/March/2014 »
Nece ti pomoci "visible only me"  :airquotes:

sta ako niko nije stavljao na fb radno iskustvo..ko ja npr..gde ce da te proverava...gluposti  :smack:

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #99 on: 31/March/2014 »
Ma nema sanse.. Jes,sigurno imaju nekoga ko sjedi i po fejsbuku ceprka ko sta radi... 
Pa to da rade,onda se niko zivi ne bi zaposlio na brod.
Ja u to ne vjerujem.To su sve price kojima se ogradjuju agencije.. Logicno,smislice neku laz za koju znaju
da mi nemamo dje da je provjerimo .
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline sirenaaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #100 on: 31/March/2014 »
Slazem se sa ovim sto je Gia napisala, bas ce neko sedeti i ceo dan kopati po fejsu... Uostalom, sta ako neko nema profil? Mene licno (ukoliko nisu opet menjali nesto u privacy-ju) ni ne moze niko naci public serach-om i nisam stavljala nikakva radna iskustva. To je, po meni cista glupost, nisu svi takvi da stave na fejs sve sta rade, jedu i piju  :smack:. Ta prica je jedna veeeelika glupost a cija... Ko to zna  :airquotes:
Ko nije plovio, ko nije brodio, ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio,i kao da je upola živeo.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #101 on: 31/March/2014 »
Ako zele proverice Vas i iako deaktivirate nalog na FB ili bilo gde,cim ste logovani na internet istog momenta otvarate vrata,nijedan antivirus Vam ne moze pomoci. sto se tice FB profila i provere mislim da ih to ne iteresuje. Neznam da li ste upoznati ali potvrda koja se dobija da niste krivicno gonjeni od strane pravosudja u Srbiji vazi samo mesec dana po zakonu i posle toga je to nevazeci dokument, recimo da ste prosli glavni intervju u januaru vi ste od tada mogli kozna koliko krivicnih dela napraviti,mozda to kompanija zna da je taj dokument vazeci mesec dana i onda ima dodatnih proveravanja,mozda.  :uzdravlje:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #102 on: 31/March/2014 »
Ako zele proverice Vas i iako deaktivirate nalog na FB ili bilo gde,cim ste logovani na internet istog momenta otvarate vrata,nijedan antivirus Vam ne moze pomoci. sto se tice FB profila i provere mislim da ih to ne iteresuje. Neznam da li ste upoznati ali potvrda koja se dobija da niste krivicno gonjeni od strane pravosudja u Srbiji vazi samo mesec dana po zakonu i posle toga je to nevazeci dokument, recimo da ste prosli glavni intervju u januaru vi ste od tada mogli kozna koliko krivicnih dela napraviti,mozda to kompanija zna da je taj dokument vazeci mesec dana i onda ima dodatnih proveravanja,mozda.  :uzdravlje:

potvrda vazi 6 meseci..pitala sam u Sudu

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #103 on: 31/March/2014 »
Vazi na sudu u Srbiji ali prevod na engleski ne vazi  :uzdravlje:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #104 on: 31/March/2014 »
Stvarno neka kopaju i cackaju sto oce. Amerikanci i njihovi tripovi,neka tamo po svojoj zemlji traze kriminalce. Mi smo dobri  :D
Ali sto se tice fejsa ,ne stavljaju bas svi sve,sto Sirena gore rece .. Ne stavljaju svi ni svoje ime ,a ne kamoli sto rade,dje su,kad su posli do wc-a  :pop:
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni