Author Topic: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014  (Read 39778 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #105 on: 31/March/2014 »
kad su posli do wc-a  :pop:

mozda samo slike iz WC-a :rofl: :rofl:

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #106 on: 31/March/2014 »
Nemoj molim te  oT
Sad je novi hit znak #  :)
Nego odosmo off topic  :wave:
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #107 on: 31/March/2014 »
razlog je promena menadzmenta u Santa Clariti

I na Princess-u ce shop department uskoro pripadati koncesionarima, mislim od sledece godine, nisam sigan...  Tako da to moze da bude uzrok ne dobijanja posla.
Sa druge strane neka vam nije zao jer su im rotacije katastrofa, moja devojka, koja inace radi u shop-u je imala pauzu od pet-ipo meseci izmedju dva ugovora, trazila je da je salju ranije, ali dzabe  -()-
Jedino ako se dogovoris sa menadzerom da se vratis na isti brod...
Da radis jedan ugovor godisnje se ne isplati ici na Princess (Shop), jos pogotovu ako ne dobijes promociju za vecu platu i pauziras pet meseci kuci, jeste da imaju naj bolje uslove za shop, al rotacija  oT

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #108 on: 31/March/2014 »
I na Princess-u ce shop department uskoro pripadati koncesionarima, mislim od sledece godine, nisam sigan...  Tako da to moze da bude uzrok ne dobijanja posla.
Sa druge strane neka vam nije zao jer su im rotacije katastrofa, moja devojka, koja inace radi u shop-u je imala pauzu od pet-ipo meseci izmedju dva ugovora, trazila je da je salju ranije, ali dzabe  -()-
Jedino ako se dogovoris sa menadzerom da se vratis na isti brod...
Da radis jedan ugovor godisnje se ne isplati ici na Princess (Shop), jos pogotovu ako ne dobijes promociju za vecu platu i pauziras pet meseci kuci, jeste da imaju naj bolje uslove za shop, al rotacija  oT


apsolutno se slazem sa tobom..dok cekas kuci 5.5 meseci potrosio si sve one pare sto si skupio..onda to i nije cilj..poenta je da se ide (ako se tako odluci) ugovor za ugovorom..predpostavljam da ce ih uzeti starboard ili HB...ma ode ovaj svet u tri lepe..hvala na info  :uzdravlje:

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #109 on: 31/March/2014 »
Dok ne isplovi Regal u maju,ostaće haos u rotacijama. Masovno su se odbijali novi brodovi od strane Balkanaca,tako da su počeli da šalju kući po 4 meseca,guraju te da napustiš sam. Priča sa Emeralda je ova,vratio mi se drug pre par dana,i malo su ljuti u Santa Clariti  :tuctuc: :tuctuc: . Ja čekam i čekam i ......... :deda: :deda: :deda:

Offline Dina8

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #110 on: 31/March/2014 »
nego, je li neko zna konkretan datum aprilskog intervjua?

edit, sad vidim da sam postala u februarsku temu, šefe prebaci :)

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #111 on: 01/April/2014 »
Dok ne isplovi Regal u maju,ostaće haos u rotacijama. Masovno su se odbijali novi brodovi od strane Balkanaca,tako da su počeli da šalju kući po 4 meseca,guraju te da napustiš sam.
Ne verujem da ce biti bolje i kad izadje Regal, to su mislili i za Royal pa je i dalje isto jer kad pogledate princess je jedina kompanija koja ima 4-5 intervjua u godini i ima dosta radnika da nebih nikad bili u problemu sa rotacijama i zbog toga ljudi cekaju dosta dugo.
A za Royal sam cuo da svaki dan neko sa Balkana da otkaz, jer ih bas maltretiraju jer je su novi brod izbacili posle 5 godina i sad ocekuju od njega sve naj...
Ljudi rade po 16 sati,a pisu manje i slicno... a uglavnom su to fizicki teske pozicije...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline tigra

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #114 on: 02/April/2014 »
Hey, guys, can someone tell me a good hotel where you stayed when you were on the interview in Belgrade? Thank you.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #115 on: 02/April/2014 »
Hey, guys, can someone tell me a good hotel where you stayed when you were on the interview in Belgrade? Thank you.

you have a lots of good hotel in belgrade but its cheaper to stay in hostel..you have site just type hostel in belgrade..

Offline sirenaaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #116 on: 03/April/2014 »
Malopre me je zvao Milan iz Kouzona, 11-og letim za Hjuston na Caribbean Princess na obuku za buffet stw... Ide li jos neko iz nase grupe? Joj ovo je bilo brzoooo, jos uvek sam zbunjena  :-))))'
Ko nije plovio, ko nije brodio, ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio,i kao da je upola živeo.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #117 on: 03/April/2014 »
Malopre me je zvao Milan iz Kouzona, 11-og letim za Hjuston na Caribbean Princess na obuku za buffet stw... Ide li jos neko iz nase grupe? Joj ovo je bilo brzoooo, jos uvek sam zbunjena  :-))))'

 :uzdravlje: :clapping: :clapping:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #118 on: 03/April/2014 »
 
Malopre me je zvao Milan iz Kouzona, 11-og letim za Hjuston na Caribbean Princess na obuku za buffet stw... Ide li jos neko iz nase grupe? Joj ovo je bilo brzoooo, jos uvek sam zbunjena  :-))))'

 :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Glavni intervju za Princess Cruises, Februar 2014
« Reply #119 on: 03/April/2014 »
 :run:  ode nam sirena  :wave: :wave: :wave:
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni