Author Topic: Trazio C1/D vizu, dobio B1/B2 multiple entry na 10 godina?  (Read 8684 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline LukoMali

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Evo da se javim, otisao sam u ambasadu i pravio se kao da se nista nije dogodilo i trazio C1/D vizu, naravno odmah na salteru mi je gosn Amer rekao vi ste sigurno dosli da prepravite vizu, nasta sam ja potvrdio.Razgovor je trajao 1 min bukvalno i odmah su mi odobrili C1/D.  :yeah: Medjutim posle sam mislio da su mi mozda ponistili staru vizu, ali kad je stigao kuci pasos stoji naravno i stara B1/B2 viza. Isto da kazem da sam ja platio taj novi datum za zakazivanje vize.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da li si morao platiti i ovu C1/D vizu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline LukoMali

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Da, platio sam i tu novu vizu, ali stekao sam "utisak" da nisam morao da platim novu vizu. oT Odnosno, da sam trazio samo da mi preprave tu staru vizu verovatno ne bih morao da platim.Ali posto nisam bio siguran i posto sam hteo da zadrzim i staru B1/B2 i da dobijem novu C1/D vizu, ja rekoh bolje da platim za tu novu i da se pravim da se nista nije dogodilo.Tako da imam dve vize sada. :uzdravlje:

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Evo da se javim, otisao sam u ambasadu i pravio se kao da se nista nije dogodilo i trazio C1/D vizu, naravno odmah na salteru mi je gosn Amer rekao vi ste sigurno dosli da prepravite vizu, nasta sam ja potvrdio.Razgovor je trajao 1 min bukvalno i odmah su mi odobrili C1/D.  :yeah: Medjutim posle sam mislio da su mi mozda ponistili staru vizu, ali kad je stigao kuci pasos stoji naravno i stara B1/B2 viza. Isto da kazem da sam ja platio taj novi datum za zakazivanje vize.

da li si morao proći cijelu proceduru apliciranja preko weba i rezerviranja termina da bi ti ispravno upisali C1/D ili?

"It always seems impossible until it's done"

Offline LukoMali

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Da, prosao sam kompletnu proceduru od pocetka, popunjavanje ds160, uplata vize od 160$ preko kreditne kartice pa rezervisanje dana za intervju, imao sam sliku od proslog puta koja je isto potrebna, novi LoE odstampan i intevju na kraju. :)

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Ovo se i meni desilo, podignem juce pasos kad ono medjutim, na mesto C1/D - B1/B2 . Poslao im mail sa fotokopijom podataka iz pasosa i vize i cekam odgovor :waiting:. Nadam se da mi nece ponistiti B1/B2.  :)

I meni se to isto desilo.
Tražio C1/D, dobio B1/B2 na deset godina.
Americka administracija na bosanski nacin!
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2