Author Topic: Starboard, dodijeljena nam je Costa, da trazimo transfer na druge kompanije?  (Read 2492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ardnas

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Zdravo svima  b00/

Vjerovatno ce se "moja ekipa" prepoznati u ovom postu, koji otvaram zbog nekih nedoumica vezanih za transfer pa bi nam dobro dosla pomoc vas iskusnijih kolega :)
Na intervjuu u Budimpesti 10. Novembra dodijeljena nam je Costa pa nas zanima da li smo zaglavili tu gdje jesmo (do sada su samo 2 djevojke dobile ukrcaj) i osudjeni smo na Costu dok smo u Starboardu ili postoji nacin da trazimo transfer na druge kompanije? Naravno, ne odmah prije prvog ukrcaja, vec nakon par ugovora koje svakako planiramo nezavismo od kompanije, ali vec nakon par valjalo bi vidjeti nesto novo? :plovim:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Dobro dosli u Club nesretnih ,Costa Crocire  :pad: Transfer je moguc ali tek nakon 2 ugovora na Costi .  :pilot:

Offline Ardnas

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Mozes li mi reci na koji nacin se trazi transfer, kome se obracas u tom slucaju? Nesto o ta dva famozna ugovora sam cula ali nista zvanicno...

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Nakon odradena 2 ugovora ,formalno trazimo transfer od HR Genova ,na USA kompaniju . :airquotes: