Author Topic: Da li je neko u poslednje vreme u ambasadu u Beogradu nosio LOE koji je sam stampao?  (Read 9129 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Da li je neko u poslednje vreme u ambasadu u Beogradu nosio LOE koji je sam stampao?

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Evo, sama sebi da odgovorim. Dobila sam vizu a sama sam stampala LOE, bitno da je u boji, a najbitnije je da ima QR koji je dokaz da je original.

Offline Hawaria

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
ja sam nosila LOE koji sam sama stampala i cak nije bio ni u boji....njima je samo bitno da se jasno vidi sve i da ima taj code...... :rtfm:

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
LoE original, koji sam dobio sastoji se od lisnatog papira (kao uputnica za post express, slično kao nalozi za plaćanja, nekoliko slojeva, nisam odlepljivao ali više od 2) s kružićima-rupicama, duž perforiranih ivica koje mogu da se pocepaju kao na kovertama s pin kodom i slično. Ima zlatni žig, nopipava se, pod prstima se oseća nalepljena  metalna folija kao „zlatnia aluminijumska“ medalja.
Ne znam koja fotokopija u boji može da prođe kao original u ovakvom slučaju?


Sad se nerviram. Čujem da su svima po razgovoru vraćali LoE a meni je ostao/zadržan u ambasadi. Posle razgovora (od 2-3 min) rekao mi je da sam dobio vizu i da pasoš podignem u sredu ili četvrtak u DHL na Novom Beogradu (prethodno da ih pozovem telefonom). Nisam dobio nikakav roze papirić niti neki broj ni potvrdu, kao što su ostali. Ili ima još neki sllučaj  :rofl: sličan meni?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
LoE original, koji sam dobio sastoji se od lisnatog papira (kao uputnica za post express, slično kao nalozi za plaćanja, nekoliko slojeva, nisam odlepljivao ali više od 2) s kružićima-rupicama, duž perforiranih ivica koje mogu da se pocepaju kao na kovertama s pin kodom i slično. Ima zlatni žig, nopipava se, pod prstima se oseća nalepljena  metalna folija kao „zlatnia aluminijumska“ medalja.
Ne znam koja fotokopija u boji može da prođe kao original u ovakvom slučaju?


Sad se nerviram. Čujem da su svima po razgovoru vraćali LoE a meni je ostao/zadržan u ambasadi. Posle razgovora (od 2-3 min) rekao mi je da sam dobio vizu i da pasoš podignem u sredu ili četvrtak u DHL na Novom Beogradu (prethodno da ih pozovem telefonom). Nisam dobio nikakav roze papirić niti neki broj ni potvrdu, kao što su ostali. Ili ima još neki sllučaj  :rofl: sličan meni?

Ne brini, ništa ne trebaš dobiti... Sve je u redu, spreman si za let  :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
moj LOE nije imao QR i nije niko pravio problem (isto kopija i to b/w)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
Ne brini, ništa ne trebaš dobiti... Sve je u redu, spreman si za let  :plovim:


Hvala kolega  :plovim:

Tako nešto mi je odgovorila Aleksa iz CL. LoE se i šalje zbog vize, papiri (karta i drugo potrebno) posle dobijanja vize, pred put.

E, da. Nisam imao aplaudovanu fotku (na obrascu ambasade, koji se popunjava online). Dao sam onu koju sam poneo. Koleginica iz Rumunije kaže da su njoj aplaudovali fotku kandidatkinje iz Bugarske  :pad: i nije bilo problema za vizu. 


Brojim sitno.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Nema na čemu, sretno :) Nije to komplicirano kao se čini, jednom kad prođe, drugi puta će ti biti kao "dobar dan"...
Once a sailor, always a sailor.