Author Topic: Promena pozicije nakon prolaska glavnog intervjua, hitno !!!  (Read 4577 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
E ovako, imam veliki problem, dobila informacije iz prve ruke, od osoba koje su sada na brodu sta je zapravo snack attendant i koliko je to tesko, ribas, cistis od poda do plafona, a pogotovu nije za zensko. Prosla sam za tu poziciju, nizu od assistant waitress ne znam zasto niza. Da li ja mogu da odem do iste agencije i promenim poziciju, nesto drugo a da nije konobarisanje i sta mogu da ocekujem?

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Ako si prosla glavni intervju sa predstavnicima kompanije ne mozes nikako da promenis poziciju sada jer agencija tu nista ne moze da uradi.
Promena pozicije dolazi u obzir tek na brodu posle odradjenog ugovora.
Ako ti zaista ne zelis tu poziciju jednostano reci ljudima u agenciji da ne racunaju na tebe.
Mada ti si valjda do sada vec trebala imati informacija o toj poziciji ako si bila ozbilljna u nameri da ides na brod i radis :smack:
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Ja sam aplicirala za assistant waitress a kada sam prosla intervju receno mi je da sam snack attendant, sta konkretno oni rade, da znam, svi su me posteno uplasili plus sam videla ovde na forumu da su mnogi kicmu povredili i to muskarci i ne znam sta da mislim vise...

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Ici cu,navikla sam da sve sto pocnem i zavrsim i to je to.  :plovim:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
U roku od Pet sati,Dva puta menjaš mišljenje  :hmm: Možda si neodlučna a možda i nisi  :D hahaha
Taj Snack bi trebalo da dodje kao na Princessu Assistant buffet,dosta grbav posao ali šta je tu je,želim  ti uspeh.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Znam da menjam misljenje, nisam ziva zadnjih dana, glava me boli, ali zaista postoji puno pozicija za koje bih mogla a da to nije ovo , jos sam procitala Sofijino iskustvo, divota...

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Znam da menjam misljenje, nisam ziva zadnjih dana, glava me boli, ali zaista postoji puno pozicija za koje bih mogla a da to nije ovo , jos sam procitala Sofijino iskustvo, divota...

To Sofijino iskustvo je prozeto sa malo previse gorcine i nekih negativnih stvari koje posao na brodu nosi ali da li ce preovladati zavisi iskljucivo od osobe do osobe. Ako si ti pozitivna i ne gledas na sve na brodu kao na moranje ili kao sto je ona napisala "moderno robovlasnistvo"onda ti sigurno nece biti tako lose. S`druge strane posao se razlikuje od broda do broda, od kompanije do kompanije i od pozicije koju obavljas a kao sto si mozda i primetila ti sa Sofijom nemas nista zajednicko po tom pitanju. Ni kompaniju, ni poziciju koju ces raditi tako da se ne trebas previse uzbudjivati zbog toga. Znas kako se kaze sto ljudi, sto cudi... :airquotes: Znaci samo hrabro i pamet u glavu :)
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Hvala na podrsci  :wave:

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Ma nemoj odmah da pravis dramu  b00/.....polako prihvati to sto si dobila i na brodu ces videti, jedino sto mozes da se pripremis na rad, veruj mi ni u jednom poslu koji je vezan za restoran nije lako, (prosao sam kroz to) pocetak je najtezi, ako izdrzis dve nedelje, mesec dana izdrzaces i ceo ugovor....polako ces se pokazati i pomaknu ce te na laksi posao, opet tu igra i veliku ulogu kakav ti je supervizor, samo budi cool i slusaj sta ti se kaze da radis (jer svi smo na brodu da radimo), dobijaces i extra pauze, onda tu dolazi kasnije i hvatanje krivina itd.....ajd, nije to bas tako strasno, veruj mi.

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Ici cu,navikla sam da sve sto pocnem i zavrsim i to je to.  :plovim:

Kao sto rekoh sve sto pocnem i zavrsim , i nema premisljanja,  bice tako, hvala na savetima i podrsci, idemo u nove pohode  :plovim: