Author Topic: Gola Istina o Kruzerima!  (Read 102509 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #105 on: 28/January/2014 »
Ove nase cure sa Balkana su naj bolje nema tu lale mile prave lavice ljubi vas cika . :-*

Imate pice na moj racun naravno u crewbaru . :rofl: :wave:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #106 on: 28/January/2014 »
Ove nase cure sa Balkana su naj bolje nema tu lale mile prave lavice ljubi vas cika . :-*

Imate pice na moj racun naravno u crewbaru . :rofl:


posto devojke sa balkana mogu dosta do popiju mogu ja 2 pica  :uzdravlje: :-* :-*?

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #107 on: 28/January/2014 »
imaju razne klaustrofobije pa ne mogu na brod,

???  :hmm:
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #108 on: 28/January/2014 »
 :neee:  :run:

Sofijin post je originalan ,u redu je kritikovati ali nemozete promjeniti mišljenje odrasle i zrele osobe to vam garantujem
Ali ima i gorih situacija : npr kada Nedeljom u jutro dodjes na posao onako nabrijan sa diplomom menadzerski i dočekaš haos: milijun tanjira ,čaša i prvljavštine od sinoćnjeg tulumarenja i žderanja 100 njak ljudi (konobari spavaju, higijeničari samo na papiru) , Ali ti si glavni odgovorni i sve mora da bude cakum pakum uradi sam-tako cijelo ljeto i na kraju ugovora dobiješ obavještenje "ej glavni odgovorni ti fakultetski znaš oni manjkovi -e nećeš dobit zadnju platu" .Što čovjek podnjeti može nemože ni pas. Nego samo glavu gore i u nove rane pobjede. : ::bin-laden::

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #109 on: 28/January/2014 »
Voleo sam ovaj forum, jer su u njemu vladali drugarstvo, sloga, zajedništvo, razumevanje, poštovanje. Srušen mi je virtuelni svet.
Može i meni jedno piće, da ubijem tugu?
:uzdravlje:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #110 on: 28/January/2014 »
Voleo sam ovaj forum, jer su u njemu vladali drugarstvo, sloga, zajedništvo, razumevanje, poštovanje. Srušen mi je virtuelni svet.
Može i meni jedno piće, da ubijem tugu?
:uzdravlje:

i dalje vlada sve sto si naveo..ja i dalje ucim i dobijam korisne informacije sa ovog foruma. a tako ce i vazda biti :) nego u to ime da nazdravimo novim radnim pobedama
evo ti ceps na moj virtalni racun  :uzdravlje: :uzdravlje:

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #111 on: 28/January/2014 »
@ MARIJA77

  Ko je tebi, draga moja, kriv sto se primas i osecas se prozvanom?! Sve sto postizes je da me zabavis.
Take it easy. Relax  :)

  Evo nekoliko, nadam se ne tako teskih, domacih zadataka za tebe:

1. Nauci znacenje reci ironija.
2. Pogledaj sta je sarkazam.
3. Potrudi se da razlikujes to dvoje od realnog.

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH REČE NAS NEPISMENI GENIJE koji se zaboravio da nije na brodu sa filipincima i njima prosipa pamet!!HAHAHAHAHAHAH :pad:  Daj molim te NE PONAVLJAJ SEEEEE za ironiju i sarkazam jer to rade ograniceni i ljudi sa siromasnim VOKABULAROM(jel treba TRANSLATE za ovu rec) sto se i dalo videti iz tvojih postova koji obiluju nepismenoscu i prostaklukom!Tebe covek nema sta shvatiti jer ti nista pametno i ne govoris a ti bi ovde jedina trebala nesto da shvatis ali...hm za to treba imati intelektualnih kapaciteta koje ti očigledno ne posedujes! :facepalm: Evo imam jedan lak zadatak za tebe,kupi pravopis za osnovnu školu i nauci sta je JEDNACENJE RECI PO ZVUCNOSTI,MESTU IZGOVORA,SIBILARIZACIJA i PALATALIZACIJA i ja cu ti rado pomoći jer mi je nekako blam da se predstavljas da si iz Beograda(sto mi je sumnjivo) pa da ljudi ne pomisle da su svi tako prosti,nepismeni i nevaspitani ovde!:nono: Nije tesko ali moras da obecas da neces da PREPISUJES buahahahahahahahahahahaah!  :hehe: Inače tako delujes POZITIVNO,VESELO I ZADOVOLJNO od kada ne radis na brodu!!
Btw idi malo na splav da blejis i nemoj da zamaras i to malo sivih celija koje imas!! :nokti:

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #112 on: 28/January/2014 »
@ MARIJA77  
  Tako da se nemoj previse opterecivati nekim tamo, izfrustriranim devojkama, poput mene, koje su uspele da u svojoj zemlji nadju posao u skladu sa onim za sta su se skolovale, da budu postovane i cenjene i od svog posla vrlo pristojno zive. Nemoj se opterecivati ni ljudima koji misle da, u 21-om veku punom razlicitih mogucnosti i sansi, brod nije jedini nacin koji ce ti omoguciti pristojan zivot. 

Imam jedno pitanje koje proizilazi iz ovog posta. Zasto si ti uopste odlazila na brod ako imas tako sredjen i lagodan zivot ovde?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #113 on: 28/January/2014 »
Imam jedno pitanje koje proizilazi iz ovog posta. Zasto si ti uopste odlazila na brod ako imas tako sredjen i lagodan zivot ovde?

 :rtfm: ::yes::???

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #114 on: 28/January/2014 »
:neee:  :run:
Sofijin post je originalan ,u redu je kritikovati ali nemozete promjeniti mišljenje odrasle i zrele osobe

Da li je?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Sofija 7

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #115 on: 28/January/2014 »
@ MARIJA77

  Da li smo se lepo nas dve dogovorile da uradis domace zadatke?! Ajde polako Marija77, nije to tako tesko kako ti na prvi pogled deluje. Verujem ja u tebe.

  Moraces takodje da poradis i na gramatici iz sestog razreda osnovne skole i posvetis posebnu paznju na jedan bitan deo koji se zove "Jednacenje suglasnika po zvucnosti". Ne "Jednacenje RECI po zvucnosti", kako si ti rekla. To, duso, ne postoji.

  Hajde sada lepo na zadatke, pa se javi kad zavrsis.
  :*

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #117 on: 28/January/2014 »
no;;; :pop:


hahhahahahahhaahhaha   :pop: :pop:

ovo postaje smesno  :party:

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Gola Istina o Kruzerima!
« Reply #118 on: 28/January/2014 »
Dubica, one se samo igraju ;)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff

"It always seems impossible until it's done"