Author Topic: Hi all  (Read 2090 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Hi all
« on: 26/January/2014 »
Pozdrav svim forumašima iz sunčanog Tivta (Crna Gora) :uzdravlje:,

Evo već 2 mjeseca špartam po forumu uzduž i popreko i konačno sam se odlučio javiti i neizmjerno zahvaliti svima na neprocjenjivoj pomoći koju pružaju budućim pomorcima ="".
Nedavno sam aplicirao za poziciju JAP kod agencije Kouzon i prošao preliminarne interviewe sa njihovim agentima koji su odlučili da me preporuče za Princess cruises.
Sad čekam glavni interview koji će vjerovatno biti odrzan u Beogradu početkom narednog mjeseca (nemam detalje oT)
Inače sam po profesiji Bachelor of Tourism and Hospitality i govorim tri strana jezika (Eng, Fra, Ita) i radio sam sezonski skoro nna svim pozicijama u turizmu kao i mnogi drugi primorci od utilitia na jahtama preko konobara,barmena,menagera,ass cooka do turističkog vodiča :party: što mi nije nešto pomoglo na interviewu jer su trazili 2god. iskustva u hotelu sa 5  zvjezdica  oT ,ali dobro nekako sam se progurao (onako balkanski-hahaha). Eto to je to.
Posebno bi se zahvalio sledećim forumasima: Mali remorker,Uranus1802, Wolfns ,Iza-oblaka ,Mala sirena i naravno šefu foruma koji je ovako sve lijepo organizovao.

Svima želim sretan put i mirno more :plovim:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Hi all
« Reply #1 on: 26/January/2014 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Hi all
« Reply #2 on: 09/February/2014 »
Sretno!  :uzdravlje:
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Hi all
« Reply #3 on: 04/May/2015 »
Eto ko ceka i doceka, nakon godine i 4 mjeseca povuci potegni dobio i ja posao (danas)  :run: a sad ponovo ne cheku.
Inace interview je bio u Budvi za nas Crnogorce ,moram priznati jako interesantan i poucan razgovor koji je trajao 15ak 20 minuta, pohvale za EP.

Svako dobro

Offline Srdjan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Hi all
« Reply #4 on: 04/May/2015 »
Mislis ko odluci da ne ceka nego uzme stvari u svoje ruke, taj i uradi nesto? :)     :uzdravlje:

Cestitke i brz ukrcaj  :clapping:

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Hi all
« Reply #5 on: 06/May/2015 »
Svakako ,mislio sam da se to podrazumjeva ,borba je :licno krenuo sam jednim putem a uspio potpuno drugim.
Svakom porucujem malo fleksibilnosti i ulaganja u sebe neko ce te kvalitete prepoznati a onda si ti na redu da biras i stalno tako.