Author Topic: Employment Power, sudska tužba protiv njih  (Read 8957 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svet14

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
ovako da krenem s pričom....
prije godinu dana se prijavim za posao na brodu imao mali intervju sa andrejom i prošao, sve 5.
Prošlo mjesec dva i dobio prvi intervju za neku kompaniju necu imenovat al mogu sve na pvt porukama napisat kog zanima...
Naravno prošao intervju i na tome i ostalo da bi našao čovjeka na facebook-u i upitao ga zašto nisam bio ukrcan, da bi on meni rekao da je slao emailove meni što ja nikad nisam dobio...
Reko ok, nazvo andreja, on reko da će kontaktirat kompaniju i na tome ostalo..
Drugi intervju royal caribian, prošo intervju, čak i dobio datum sve riješeno i zvao me andrej i reko nemoj, slaba plaća bla bla, čekaj nešto bolje, reko aj čovjek mi oće pomoć...

Nakon mjesec dana dobijem intervju za cunard.
Naravno, prošao bez problema s jako dobrom preporukom, pitao kad je ukrcaj kažu do Božića.. i tako ja dobijem za vizu za med da to obavim ja obavim riješim i odjednom tišina i kako sam čitao po furumima reko idem se javit carnivalu da bi mi oni rekli pa mi nemamo vaše papire uopće, ja zovi uspinjaču oni naravno administrativna greška carnivala bla bla bla reko dobro šaljem ja ponovo sve papire jednom nema odg. šaljem drugi treći put ništa od odgovora..
Na kraju, drugi frendovi što su bili na intervju su već lagano i krenili sa odlascima.. ja ponovo šalji i zovi uspinjaču itd. uporan i da bi mi odgovorili nakon 2 mjeseca da fale mi neke preporuke i tu sam puko napisao ljepo email.. i da bi sutra dan me nazvao andrej i rekao dali mogu se ukrcat 28.1. reko mogu bolju vjest nisam mogo dobit.. reko nemam pomorsku jedino i sad kreću patnje...
Za lječnički pregled koji košta 900 kn u slavonij ima samo u vk. i za sve se moraš naručivat naravno shvatio sam da neću uspjet izvadit... pa sam molio lječnike doktore da me puste preko reda (snimanje pluća je uglavnom bio problem i nalazi krv urin itd.) isti dan dobijem sve za ukrcaj..utorak zovem andreja da mi pomogne oko pomorske d1 tečaj naravno ništa mi nije pomogo nego zovi rijeku zovi zagreb zovi boga i vraga... i uspijem u šibeniku nekako me ubace i ja ništa odi do šibenika pa do zagreba pa nazad doma 2 dana jahanja..

Sav sretan zovem andreja reko izvadio sam kaže nek nego od tvojih nama pošalje pa čemo mi tebi na brod.. da bi došao današnji dan...
Imam let u pola jedan za london.. dođem sa zadnjim parama tamo i dam putovnicu u to vrijeme mi šalju kolege iz beograda da nemaju karte za njih odma me neka jeza uhvatila.. reko prošao sam ovaj tjedan stvarno patnju sa svime... dolazi žena sa šaltera i kaže mi nemamo vas na letu.. suza u oku gorčina u meni je tolika daaa sam htio vrištat...

Šta sad, zovem carnival hitan poziv daj ime daj neke brojeve sa Joining Instructions.. i kaže žena sad će me nazvat...nazove me i kaže mi nažalost vi ste otkazani...objasnim ja njoj sve što sam sad vamo napisao... i kažem imam sve emailove sve poruke al nigdje to ja nisam rekao nit napisao...
Ona opet pregledava da bi mi rekla pa vaš agent iz zagreba vam je 20.1. pon. otkazao brod i zašto me nije obavjestio po tome... ja reko kako je to moguće dobio sam instrukcije ugovore 20.1. koje sam vam poslao i ustom danu sam se čuo čak snjim i sve... da bi ona rekla da mi nemože nažalost pomoć al da če me kontaktirat sutra da riješimo to i da ona može neki izvještaj podnijet šta ja znam... ja lud idem sa aerodroma sam bjesan ljut zovem uspinjaču i nadjem hitan poziv siniša.. Nazovem ga i objasnim mu sve, on mi kaže morao je postojat razlog, reko kakav razlog je mogao bit provizija za moju muku za šta... i on kaže dodji sutra u agenciju... i sad reko toliko novaca truda strpljenja otkaz na poslu da bi išao i da bi me ovako neko...

Sutra ako to ne uspijem riješit, dignit ću tužbu, zato molim ljude koji imaju takva ili slična iskustva da mi se jave, ne moraju ništa platit al ako im ja neću stat na kraj niko neće...
Stoga još jednom molim da s bilo kakvim informacijama da mi se jave... posavjetovo sam se sa odvjetnikom i čak sutra s njim idem do agencije..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power sudska tužba protiv njih
« Reply #1 on: 27/January/2014 »
Gadna situacija ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Employment Power sudska tužba protiv njih
« Reply #2 on: 27/January/2014 »
sve te agencije su banda... nadam se da ces rijesit nesto...

Offline Jole

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Employment Power, sudska tužba protiv njih
« Reply #3 on: 27/January/2014 »
Banana situacija..

Bolje bi bilo da si napisao to sutra a ne danas jer netko od njih mozda i cita forum...

Sad mogu i smislit nesto a onako da si dosao kod njih direktno mozda i ne bi okolisali...


Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Employment Power, sudska tužba protiv njih
« Reply #4 on: 23/February/2014 »
i sta se desilo na kraju?

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Employment Power, sudska tužba protiv njih
« Reply #5 on: 23/February/2014 »
Jesu te uspjeli ukrcati na brod?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Employment Power, sudska tužba protiv njih
« Reply #6 on: 10/March/2014 »
Name:    svet14
Posts:    1
Date Registered:    27-01-2014, 01:07:11
Last Active:    27-01-2014, 02:09:29

 :facepalm: istresao frustracije i nestao
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Employment Power, sudska tužba protiv njih
« Reply #7 on: 12/March/2014 »
Name:    svet14
Posts:    1
Date Registered:    27-01-2014, 01:07:11
Last Active:    27-01-2014, 02:09:29

 :facepalm: istresao frustracije i nestao

 :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: