Author Topic: Koje kompanije su medjusobno povezane sa Princess Cruises?  (Read 5888 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
F&B department. A ako ne mogu na Princess opet, da li bih mogao na CCL ili neku drugu kompaniju poveznu sa Princess-om?

Ajd ti lijepo ispočetka.
Ovdje na forum si se registrirao 2012.
Završio ugovor? Otkaz? Zašto? Hoćeš nazad? Može i druga kompanija? Otkud ta ljubav prema brodovima? Pričaj malo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
A zna li iko koji se podaci nalaze o uposleniku u MAPS sistemu kompanije Princess Cruises? Da li se, izmedju ostalog, medju njima nalazi i JMBG? Zvao sam agenciju koja radi sa njima i pitao da li smo tamo zavedeni samo pod brojem pasosa (u zelji da izvadim novi pasos i opet apliciram). Oni su mi rekli da smo zavedeni pod imenom i prezimenom.
Ne je*e lijep nego uporan.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Zaveden si pod brojem pasosa, imenom, prezimenom, datumom rodjenja, datumom prvog ugovora.....

Sve moze biti duplirano sem broja pasosa. Ne znam da li iskace neki warning kad uneses postojece ime I prezime, al znam da iskace za isti br pasosa.
Mi imamo dosta filipinosa sa istim imenom I prezimenom, al su pasosi razliciti...
Sad, ako neko skonta pa proveri telefon, adresu, datum rodjenja I slicno, moze te provaliti
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced