Author Topic: Bel medic za RCCL  (Read 11087 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Bel medic za RCCL
« on: 29/January/2014 »
Ovo je novost za mene, jer ni od koga drugog nisam čula. Medical za Royal radi se SAMO u Bel medic bolnici u Beogradu. Cenu mislim da nisam dobro čula kada sam pozvala telefonom. Dok se lično ne uverim, ili još neko ne potvrdi, radije ne bih pisala. Biće  :pad:

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #1 on: 31/January/2014 »
Pozz da li si dobila neke nove informacije u vezi Medicala, ja sam danas saznao da moram da vadim novi lekarski za Royal i isto su me uputili u Belmedic. Trazili su da im posaljem formulare da vide o kom tipu lekarskog se radi i sta je sve potrebno, sto sam i uradio i dobio odogovor da je cena lekarskog 27000 din malo ga preterase ali dobro sta je tu je, na kraju krajeva sva sreca pa mi kompanija refundira novac.

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #2 on: 01/February/2014 »
Uf bas su ga povecali.....ja sam ga radio u septembru 2012 (onda je bio tu negde oko 150 evra ako se secam) , tako da cu jos da izguram ovaj jedan ugovor sa ovim starim sto je dobro a opet sa druge strane ako kompanija refundira to je dobro, tako da nema brige onda  :clapping:

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #3 on: 01/February/2014 »
Meni su rekli 28000 din. Verovatno je razlika od 1000 din za test trudnoce  :rolleyes:

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #4 on: 04/February/2014 »
Uradih danas lekarski i na kraju me je izasao 22600 din, nisam davao stolicu i nisu mi radili ekg pa je verovatno to i uticalo da se cena smanji. Na formularima pise da se stolica daje samo za food and beverage positions i da ekg nije potreban za madje od 40 ili 45 god nisam siguran. Sto se tice lekarskog procedura je jednostvana sve se zavrsi za nekih 2 sata daje se krv, mokraca, zatim se radi orl, oftmalog, snimak pluca, spirometrija i na kraju pregled lekara opste prakse. Nalazi su bili gotovi odmah danas popodne i javili su mi telefonom da je sve u redu, a sutra ujutru ce mi se doktorka javiti kad ispuni sve formulare da dodjem po iste.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #5 on: 04/February/2014 »
Tako brzo? A psiholog?

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #6 on: 04/February/2014 »
ma moglo je i brze da bude gotovo ali su mi oni svi delovali nekako usporeno, cekas red po 15 min na sledeci pregled a ispred tebe nema nikog i tako...  :waiting: Nije bio pregled kod pshologa.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #7 on: 04/February/2014 »
Onda prolazim sigurno :D
Pa, dobro, bitno da je gotovo i da je malcice jeftinije. Mislim, preskupo je kako god, ali...

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #8 on: 04/March/2014 »
Ja sam juce uradila medikal u Bel Medic klinici, za Celebrity. Uz potrebnu dokumentaciju za sam medical, poslali su mi i spisak klinika i licenciranih lekara verujem za ceo svet. Tako je i Bel Medic za Srbiju jedini na listi. Pozvala ih, poslala mailom da provere da li je to taj lekarski. Ljubazno me pozvali i zakazali pregled. Vrlo ljubazni, predusretljivi. Laboratorijski nalazi su bili gotovi danas popodne. Veceras me pozvala lekarka, obavestila da je sve kompletirano i sutra cu otici po kompletiran medical. Kada sam pitala koliko ce kostati, bilo je 27000, na kraju je ispalo 21.680.

Offline tamarats

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #9 on: 17/March/2014 »
Treba da radim lekarski za Royal, ali nije u pitanju Bel Medic nego Al-lab..da li je neko isao tamo ili tek treba da ide? I zasto moramo da primamo mmr vakcine, mene zena danas u ambulanti gleda kao ludaka, jer sam to primila kad sam bila mala. -()-

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #10 on: 17/March/2014 »
I zasto moramo da primamo mmr vakcine, mene zena danas u ambulanti gleda kao ludaka, jer sam to primila kad sam bila mala. -()-

Treba ti potvrda. Ako imaš dokaz, tj. potvrdu da si primila vakcinu, ne moraš da je opet primaš. Ako nemaš dečiji karton/evidenciju/potvrdu, onda moraš da je primiš zarad samog papira, jer ništa ne znači da kompaniji kažeš "pa ja sam to primila kad sam bila mala", tad brod nećeš ni videti. ;D

Offline tamarats

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #11 on: 17/March/2014 »
Hvala. :D Bar da mi je rekla kad sam zakazivala. Hvala jos jednom :)

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #12 on: 06/April/2014 »
Ne refundiraju lekarski, cisto da znate.

Offline draskoman

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #13 on: 02/September/2014 »
Dali neko zna tacnu informaciju u vezi refundiranja Medicala za RCCL koji se radi u BELMEDIC...

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Bel medic za RCCL
« Reply #14 on: 02/September/2014 »
Ne refundiraju.