Author Topic: da li zaposleni smeju koristiti bazen?  (Read 6329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Polke

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • Mickey Mouse
    • View Profile
da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« on: 31/January/2014 »
Mali off, da li zaposleni smeju koristiti bazen?
'Posao na brodu nije samo posao. It's a Lifestyle.'

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #1 on: 31/January/2014 »
Mislim da ne mogu. Znam i da je postojala neka luda sema na brodu, kad sam ja bila 2011.godine. Crew member nije mogao da koristi bazen, a staff member da i to u slucaju da u njemu nije vise od 10 gostiju. Mada, mozda je tako za manje i srednje velicine brodove. Znam da saunu na nekim brodovima, zavisno od spa menadzera ni crew ni staff members ne mogu koristiti saunu. Guest gym mogu koristiti samo staff.

Offline Polke

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • Mickey Mouse
    • View Profile
da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #2 on: 31/January/2014 »
 Znači moram kao staff otići ako hoću da plivam ;)
'Posao na brodu nije samo posao. It's a Lifestyle.'

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #3 on: 31/January/2014 »

Ovisi šta je tvoja definicija plivanja.
Zašto juriš baš bazen za goste? Neki brodovi imaju sasvim pristojan crew deck, ovo sam snimio na Caribbean Princess-u:
Crew Deck
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #4 on: 31/January/2014 »
Gde je uzivanje i opustanje, ako si u bazenu sa gostima. Vidjala sam i ja na crew deku NCL-ovog broda sasvim pristojan bazen.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #5 on: 31/January/2014 »
Slabo je to uživanje, cijela situacija sa bazenom, eventualno je ok za druženje.
Eto vidite na slici, od 1200 članova posade, gdje SVI imaju pristup, crew deck je poluprazan, nema se vremena za sunčanje, krevet je puno bolja opcija za sve.
Na bazenu su obično oni sa pozicijama koje još nisu stisnute 120% od strane menadžmenta, znači glumci, pjevači, plesači, muzičari, pokoji iz noćne smjene ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #6 on: 31/January/2014 »
na Celebrityu nemas sto raditi na tom decku di je bazen pa da bas imao i 5 stripe-ova, ali se zato jednom na kruz organizira neki kao spa night kad su unutranji bazeni i saune zatvorene za goste i otvorene za crew... kako to izgleda nebi znao jer do sad jos nisam niti jednom bio tamo, ko sto sef veli, nisam niti pjevac niti plesac da bi radio 2 sata dnevno i ubijao se od dosade...

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #7 on: 31/January/2014 »
Mali off, da li zaposleni smeju koristiti bazen?

Na Carnival-u ne smeju u guest area, i da ti pravo kažem, bazeni na brodu me uopšte ne zanimaju. Na nekim brodovima ima bazenče na crew deck-u, ali nikada nikog nisam video da ga koristi (uz ogradu da je to deo za pušače i tamo svratim 2-3 puta godišnje :giggle: ).

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #8 on: 31/January/2014 »
Hal dopusta koristenje bazena na port day
 

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: da li zaposleni smeju koristiti bazen?
« Reply #9 on: 01/February/2014 »
Na svakom Princess brodu sto sam bio (Ruby, Crown i Grand) imali su crew bazen na pocetku broda i to je bio za crew i uglavnom nikada nije bila guzva max 6 - 7 ljudi gde su postojala dva djakuzija sa toplijom vodom koja su i tekako prijala na pauzi i jedan bazen sa hladnom vodom.....e sad na Royalu nisu bili bazeni za crew, tako da je staff mogao da koristi kao sto je neko vec naveo gore, e sad na Marineru dok sam bio, doneli su odluku da moze i crew da koristi gostinjske bazene u odredjenom vremensko periodu i to kada smo u portu kada je vecina gostiju napolju i uopste nije bilo puno posade (posada je bila 90% azijati) ni tada na bazenu, da napomenem radili smo Aziju tako da svi gosti lete napolje a ne kao na karibima kada smo gde gosti ostaju na brodu i briga ih za plaze, to mi nikako ne ide u glavu ali ajd jedino razumem i to je moja predpostavka, nece da trose pare  oT.....sto se tice saune recimo to sam mogao da koristim na Adventure dok na marineru je bilo zabranjeno, mislim da to nije do menadzera nego vec do nekih visih i uticajnih ljudi jer spa je na svim brodovima isti, mislim na Stajnera naziv kompanije koja saradjuje sa Royal.