Author Topic: Cruise ship Caribbean Princess back in Houston after nearly 200 fall ill  (Read 3059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
The cruise line suspects the cause of the outbreak is norovirus, a highly contagious infection that causes severe vomiting and diarrhea — the predominant symptoms reported by passengers, according to a CDC preliminary report.
LINK

Nikakvo iznenađenje kada sakrivaju kuhinjsku opremu po hodnicima pored soba za posadu.
Upravo sa tog broda:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
I pored toliko rigoroznog U.S.P.H se desi nesto ovako i to ne samo na Princess-u nego i na Royal-u u poslednja dva meseca pa da tome jos dodamo "man overboard" kojih je bas bilo u poslednje vreme. Na Carnival-u problem sa "zicama",sta se to desava,da li je to podmetanje ili slucajnost?  :hmm:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Pa ljudi moji, to ne dolazi sa broda, nego dolazi od prljavih engleza i amera! Evo, ja od kada sam na M/V Marco Polo, 6 mjeseci, imali smo 4 mjeseca ukupno Outbreak Control zbog Norovirusa!!! Evo nas sada na karibima, i opet norovirus nakon sto smo napustili Manaus u Amazonu, sto je normalno jer se stoka najede, proser* e ne pere ruke, sto je doktor potvrdio ovdje, i sada trenutno imamo 70 putnika i 25 posade bolesnih, dok smo prije 3 mj, imali 120 putnika od 750 i 49 posade od 350! I sto je najgore,mi znamo da cemo u narednih 3 mjeseca stalno imati taj virus, jer npr. u engleskoj je sada outbreak control za norovirus na kopnu!? Pa sta onda ocekivati kada stoka dodje na brod ? sta ocekivati kada oni hodaju po produ i seru i onda nakon 15h hodanja i sirenja virusa onda se prijave i bolnicu,prljavci engleski!! I to je samo tipicno za engleske i vjerujem americke putnike, jer se isto desava na Fred Olsen i Tompson kompaniji, a nisam siguran za P&O.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
a bas mi ih je super vidjet u OCV-u kako fino papaju barbecue ribs i poslije onako fino polizu prste, odmah znam da nam se sljedeci tjedan ne pise dobro :D