Author Topic: Introduction. Imao sam proveru preko skype sa Atanasom, ali sta dalje?  (Read 6733 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Znaci ti si Pile bio samnom u Skoplju 5. decembra...i to posle tog nemilog dogadjaja sudeci po tvojoj prici....  :D
Reci mi kakva je bila posle jer sam ja posle toga zapalio odmah kuci samo da to sto pre zaboravim....jer iskreno u tom trenutku nisam znao dal da se smejem ili zaplacem :D
Za koju si ti poziciju konkurisao?

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Ako je kao Hali Beri i vodu bi joj iz ruke pio.  :)

heheheheh

samo napred i kupi neko cvece za sl. put.

ko zna mozda ti zatreba  ;)

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Ma koji sledeci put daleko bilo...zavrsio sam ja sa intervjuima...sad cekam datum za ukrcavanje i to je to  :pilot: Jedino ako svrati na brod kod mene u bar pa joj tu smuckam jedan koktel za dzabaka i urucim kitu cveca...  :D

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
pa mislim na sledeci put, kada se budete ponovo sreli.

cudni su putevi gospodnji nikada ne znas gde mogu da te odvedu i kome  ;)

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Kakva je prolaznost bila na tom intervjuu ? Ja takodje idem u februaru za Snack Attendant-a... svaka pomoc dobro-dosla.  :clapping: :smack:

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Iskreno pojma nemam jer su nam javili tek nedelju dana kasnije putem telefona ko je prosao a ko nije....tako da to znaju u agenciji,najbolje je da njih pitas.  ;)

Offline Marko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Preko Kouzona ako ides,prolaznost je preko 95%,zato sto salju samo spremne kandidate na interviju...na treningu dobijes sve sto treba da spremis,pre glavnog intervijua imas skype proveru,ako neko nije potpuno spreman morace da ceka sledeci interviju,tako da je tu sve jasno :)
Ko prodje skype proveru,zavrsio je 90% posla,zato sto vas na glavnom pitati samo 2-3 ostnovna pitanja o poslu,tipa:koliko godina iskusta imas,gde si radio,jel si imao neku dobru-losu situaciju sa gostom i kako si to resio,za snack je bilo pitanje jedno jelo da opise,za bar neki koktel,nekog nisu ni to,posle toga pita kako smo putovali i te neke stvari ne vezane za posao i to je to...devojke koje vas ispituju su neverovatno ljubazne i opustene,toliko da cete zaboraviti da ste ustvari dosli na interviju...samo osmeh i opusteno :D

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Preko Kouzona ako ides,prolaznost je preko 95%,zato sto salju samo spremne kandidate na interviju...na treningu dobijes sve sto treba da spremis,pre glavnog intervijua imas skype proveru,ako neko nije potpuno spreman morace da ceka sledeci interviju,tako da je tu sve jasno :)
Ko prodje skype proveru,zavrsio je 90% posla,zato sto vas na glavnom pitati samo 2-3 ostnovna pitanja o poslu,tipa:koliko godina iskusta imas,gde si radio,jel si imao neku dobru-losu situaciju sa gostom i kako si to resio,za snack je bilo pitanje jedno jelo da opise,za bar neki koktel,nekog nisu ni to,posle toga pita kako smo putovali i te neke stvari ne vezane za posao i to je to...devojke koje vas ispituju su neverovatno ljubazne i opustene,toliko da cete zaboraviti da ste ustvari dosli na interviju...samo osmeh i opusteno :D
100% se slazem  ::yes::

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Da i sustina je da ako te iz kompanije hoce, tj. ako im je neophodna tvoja pozicija sigurno ce te primiti.

Amin.  ;D

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
jel bio neko za royal u decembru na intervjuu? jesu vas pitali za drugi jezik?