Author Topic: After long time :)  (Read 2722 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
After long time :)
« on: 31/January/2014 »
Pozdrav svima kao sto naslov kaze nakon duuugo vremena.Eto i ja se vratio danas sa svog drugog ugovora na carnivalu pa dajte koji dan da malo dodjem k  sebi pa cu opet da objavim koju pricicu :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: After long time :)
« Reply #1 on: 31/January/2014 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: After long time :)
« Reply #2 on: 01/February/2014 »
 :run: dobrodosao kuci!

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: After long time :)
« Reply #3 on: 05/February/2014 »
 :wave:

"It always seems impossible until it's done"

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: After long time :)
« Reply #4 on: 18/February/2014 »
Ciao ljudi ispricavam se na dugom cekanju al riknuo mi internet doma,pa nisam bio u mogucnosti da pisem :)

Kao sto sam i obecao da cu napisat dogodovstine sa mog drugog ugovora na Carnivalu pa eto sljedi moja prica

Stigao je i taj famozni datum 01.05.2013. a to je znacilo da je vrijeme za povratak na "robiju" letio sam Zagreb-Frankfurt-Orlando let je vise manje prosao a onda dolazak u Orlando i cekanje 3 sata na aerodromu jer brzi i radisni CBP officeri rade svoj posao jako brzo Nakon svih tih procedura na aerodromu napokon kupim svoju prtljagu i pritom upoznajem nekolicinu nasih ljudi koji pukim slucajem idu u isti hotel u koji se i ja moram javiti dan prije ukrcaja.Dolazak u hotel i chekiranje liste ukrcaja a kad ono iznenadjenje mog imena nema na listi.Naime ja sam trebao 02.05. da se ukrcam na Carnival ecstasy koji je u to vrijeme bio u port canaveralu,ok kazem ja dan vise manje cekanja nema veze to ti dodje kao odmor nakon odmora :) uglavnom da skratim pricu ostao sam u hotelu 11 dana i da bi na kraju letio za Miami i ukrcao se opet na Carnival Victory (brod s prvog ugovora).Na pocetku sam bio malo razocaran sta idem opet na isti brod a istovremeno i sretan jer sam poznavao taj brod kao svoj djep i znao sam da ce mi biti puno lakse i da necu trebati da iznova upoznajem sve i da se privikavam.Po dolasku na brod klasicna procedura,potpisivanje ugovora zaduzenje kljuceva od kabine,uniforma i te stvari.od prvog dana dolaska na brod sam poceo da radim u dinning roomu kao asst. team waiter i tako je bilo nekih 2 mjeseca da bi jednog dana dozivio ugodno iznenadjenje,dolazi Maitre'd do mene i kaze od sljedeceh kruza te stavljam na acting Team waiter jer je u to vrijeme falilo Team waitera pa je nekolicina nas imala tu srecu da smo radili kao team waiteri i uzeli bolju lovu.Bilo mi je receno da cu da radim kao acting jedan kruz dok se ne pojave novi team waiteri ali imao sam srece i ostao acting 5 mjeseci.Moram da kazem da mi nije bilo lako jer je konkurencija bila velika i znao sad da se moram jako potruditi i izboriti ako zelim promociju i tako je i bilo,dobio sam dosta pozitivnih komentara od gostiju i nekih 2 mjeseca pred kraj ugovra sam dobio promociju i sluzbeno postao Team Waiter.


Uglavnom samo zelim da kazem drugi ugovor za mene je bio jako dobar jer sam uspio da dobijem promociju a svi vi koji radite na Carnivalu znate kolko je tesko dobit promociju.

Eto toliko od mene za sada,i samo zelim da kazem svi vi koji ste tek u procesu odlaska na brod ne bojte se niceg imajte svoj stav borite se se za sebe i sigurno ce da vam se isplati,glavu gore i samo naprijed :)


Budite mi pozdravljeni i ostajte dobro pa se tipkamo :))

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: After long time :)
« Reply #5 on: 18/February/2014 »
 :clapping:
koja je procedura ako u hotelu nema tvog imena na listi? jel imaš neki broj od kompanije na koji se možeš javiti ili?

"It always seems impossible until it's done"

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: After long time :)
« Reply #6 on: 18/February/2014 »
:clapping:
koja je procedura ako u hotelu nema tvog imena na listi? jel imaš neki broj od kompanije na koji se možeš javiti ili?

Da. Broj dobiješ sa uputstvima za hotel. A imaju broj i radnici na recepciji, jer njima grupe radnika dolaze bez prestanka.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)