Author Topic: Royal caribbean vise ne zaposljava drzavljane srbije i turske?  (Read 19194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pankec

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
pre par dana sam bio do agenta (sea agensy) i pokazao mi je mail od kompanije u kojem to pise ..bez objasnjena samo da vise nece primati kandidate iz ovih drzava ...da li neko zna nesto o tome?

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Verovatno su imali dosta slučajeva da su kandidati iz Srbije i Turske pravili sranja na brodu i na kopnu ili su pokušavali ilegalni ostanak u nekoj zemlji, pa je Royal Caribbean privremeno blokirao regrutovanje. A možda i ima previše kandidata iz tih zemalja pa su rešili da nas malo 'olade , ko zna :D S obzirom na stanje u Srbiji, čudi me da nas na brodu nema kao Indusa i Filipinaca  :neee: ""]] ;D
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Da da vrlo lako je moguce da je neko pravio zesca sranja.
Rece nam Atanas da su tako Makedonci pravili sranja na Princessu, tako da su oni zavrsili sa Makedoncima, ako se dobro secam 4 godine vec ovo traje.

Offline pankec

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
imam dosta prijatelja koji rade za njh a i ja sam radio do kraja  2012 i nisam cuo za neka sranja naprotiv,na celebrytiju dosta amd i restoran menadzera je bas iz srbije i turske

Offline Steva Regal

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Isto su i meni rekli iz Kouzona, baš me interesuje zbog čega  :waiting: Moguće da je dosta ljudi nagrnulo.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Zvucacu sebicno, ali nadam se da ovo nece imati neki negativan efekat na nas koji putujemo uskoro.

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Zvucacu sebicno, ali nadam se da ovo nece imati neki negativan efekat na nas koji putujemo uskoro.
Po recima glavnog,odgovornog ,vrhovnog tj. vlasnika agencije Kouzon,nece uticati na one koji su vec dobili datume ukrcaja.Ono na sta se ta prica odnosi je da je moguce da nece biti novih intervjua.Navodno znace se vise o tome posle 1. marta.
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Bas bih volela da cujem zasto.

Offline Ciga

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Davor Darmanovic Jel ima informacija iz royal caribean-a? Jel primaju radnike iz srbije ili ne?
9 hours ago · Like · 1

Zoran Kocoski Davore , svi koji su na listi za povlacenje bit ce ukrcani u narednom period. Za ostale , nove regrutacije videt ce mo nakon 1 Marta kako stvari stoje.
9 hours ago · Like · 1

Branislav Djordjevic Poštovanje! A koji je razlog neprimanja Srba na budućim intervjuima ?
2 hours ago · Like

Zoran Kocoski Branislave , nazalost to jos neznamo , ali proci ce neko vreme I vratit ce mo Srbiju na listi .To je moja obaveza I obecavam da cu to da uradim za sve vas
2 hours ago · Like

Branislav Djordjevic Hvala puno na informacijama ! Kažite mi, moim vas, još jednu informaciju: Da li na bilo kojoj kompaniji sa kojom sarađujete postoji otvorena pozicija internet manager i koje kvalifikacije su potrebne za to, tj. koji sertifikati ?
2 hours ago · Like

Zoran Kocoski Brankslave, to je sada problem jer je samo Royal zaposljavao kandidate is Srbije na tu poziciju. Pokusat cu kod NCLa da vidim dali imamo mogucnost da otvorimo tu poziciju za vas
about an hour ago · Like

Marija Kalinovic Zoran Kocoski mozete li mi pojasniti sta tacno znaci to "povlacenje sa liste"? i sta je sa onima koji nisu povuceni sa liste?
about an hour ago · Unlike · 1

Zoran Kocoski Marija, svi koji su prosli intervju bit ce pozvani za ukrcavanje kada im dojde red. Povlacenje sa liste , gresno ste protumacili , jer sam mislio na listu drzava iz kojih se regrutiraju novi new hire kandidati. U sustini to znaci da u narednom periodu ...See More
about an hour ago · Like

Davor Darmanovic Zoran Kocoski A mi sto smo prosli preliminarni intervju i trebali da idemo na glavni za Royal i Celebrity, bice nam ponudjene neke druge kompanije?
about an hour ago · Like

Zoran Kocoski Svakako , na tome se radi svih ovih 7 dana od kad je ta odluka doneta

Offline stefan_dj

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • Life is about the journey - not the destination..
    • View Profile
Drugari i drugarice imam pricicu za vas , ovo je još uvek NE-zvanično jer kako kaže jedan od ljudi sa royala Srbi nisu pravili gluposti nisu ni sranja , za divno čudo ali zato naši drugari " rodjak" agencija je u zadnjih 2godine poslala svega dva fotografa sa iskustvom , ostali su lazirali svoje CVe , pa sada nakon 2 godine oni su ušli u trag da su tu bili lazirani CV za sva moguca odelenja , a agencije su te koje proveravaju preporuke posto kod nas navikli preko tetke i babe da dolaze ljudi do posla preneli to i tamo , za pozicije fotografa prijave se 700pojednom radnom mestu i to 500 od tih 700 Srbi 499 nikada nisu videli profesionalni aparat ali " rodjak " im napravio CV . I tako oni primali primali i preko glave im sve , kad pogledaju to najviše Srbi kao svi normalni odmah kažu blokiran gamad nećemo sa njima više posla , njih odmah prati Celebrty a uskoro će i Carnival tako da ćemo smrdeti ko se skoro ne dočepa prvog ugovora tamo           

Koistim ovu priliku da se zahvalim svim agencijama koje su u ovome doprinele posebno braci sa juga " Rodjaku "
Ovo će biti zvanično kad prenese "neka" agencija dopis koji je dobila ! A dobile su sve !!!
Na putu ka istini čovjek moze da napravi samo dvije greške. Da ne pređe cijeli put, ili - da ne krene.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Svakoj agenciji je u interesu da kandidat dobije posao i oni procenat od toga  :smack: Stvarno mislis da ce neka agencija to objaviti  :pop:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Isto obavještenje smo dobili od Kouzona sa u februaru. Objašnjenje su neki problemi tipa tuče. Za nas crnogorce su rekli da smo na lošem glasu zbog droge  :tuctuc:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kakve veze ima neka tamo tučnjava sa CVem?
Zašto je neka agencija kriva što je pomogla nekome sastaviti CV?
Ne znate ni šta se dogodilo a već tražite krivca.  +U+

It is what it is. Možete se samo nadati da nije za sva vremena.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
za pozicije fotografa prijave se 700pojednom radnom mestu i to 500 od tih 700 Srbi 499 nikada nisu videli profesionalni aparat ali " rodjak " im napravio CV .

Pa ako je to istina logicno bi bilo da se ne primaju vise fotografi a ne i restorantsko osoblje i svi ostali. :???:
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Bubble

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Da li jos uvek vazi ovo da Royal ne prima Srbe? Ljudi masovno pricaju da ne prima i znam neke ljude koji su zeleli na Royal pa im je receno da ne moze, a ja sam pre koji dan imala (i prosla) intervju, pa mi uopste nista nije jasno sada  :hmm: Inace ja sam za Staff poziciju, pa mi je palo na pamet da nema neke veze s tim? Ako neko zna, mnogo bi mi znacila neka informacija.  :hehe: