Author Topic: Royal caribbean vise ne zaposljava drzavljane srbije i turske?  (Read 19191 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
mali od palubi i ceo
Evo Sobchak je bio na treningu kad i ja i on moze potvrditi to za kupanje.Atanas,koji je vodio trening, nam je to rekao i izmedju ostalog da cemo morati potpisivati da cemo se kupati,nesto u tom fazonu.
Ko god je bio na treningu prije sedam dana to moze potvrditi
P.S.
Neznam kako ubacujete tekst u plavi pravougaonik,kad mislite da nekom odgovorite,pa sam ovako napisao.

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #31 on: 01/July/2014 »
upravo sam u prepisci sa agentom jedne rumunske agencije i pitam ga na cije sve brodove oni salju ljude.na moju konstataciju da carnival i rccl ne primaju srbe on mi tvrdi da primaju ali ne preko nasih agencija jer su "banned" zbog uzimanja novca od kandidata i da mogu komotno otici i na carnival i rccl preko njih. neka je*a tu postoji ali ko tu koga zavlaci  ???

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Re:
« Reply #32 on: 01/July/2014 »
upravo sam u prepisci sa agentom jedne rumunske agencije i pitam ga na cije sve brodove oni salju ljude.na moju konstataciju da carnival i rccl ne primaju srbe on mi tvrdi da primaju ali ne preko nasih agencija jer su "banned" zbog uzimanja novca od kandidata i da mogu komotno otici i na carnival i rccl preko njih. neka je*a tu postoji ali ko tu koga zavlaci  ???
Koliko vidim postoje dve price, prva je da je da je zabranjeno srbima da apliciraju a druga je da ne moze da se aplicira preko nasih agencija. Ja bih voleo da je ova druga varijanta tacna ali mi nije jasno onda kako te nase agencije salju druge drzavljane na Royal posto i njima uzimaju novac? Bilo bi lepo da se neko ko trenutno radi na Royalu raspita i potvrdi sta je u pitanju sto se tice ove teme.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Interesantno da Bosance nijedna kompanija nije blokirala.  :D :D

Hm, zapravo, ne bih bi baš toliko siguran u to..... Ne znam je li to još uvijek na snazi ali svojedobno je Disney prestao zapošljavati BiH državljane.

Offline CaptainSpaulding

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re:
« Reply #34 on: 03/July/2014 »
upravo sam u prepisci sa agentom jedne rumunske agencije i pitam ga na cije sve brodove oni salju ljude.na moju konstataciju da carnival i rccl ne primaju srbe on mi tvrdi da primaju ali ne preko nasih agencija jer su "banned" zbog uzimanja novca od kandidata i da mogu komotno otici i na carnival i rccl preko njih. neka je*a tu postoji ali ko tu koga zavlaci  ???

I meni sve tu nesto smrdi.

Pocelo jeda smrdi cim su promenuli mesto za obavljanje medicala, znaci das 180 evra ocnoj klinici!

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re:
« Reply #35 on: 03/July/2014 »
I meni sve tu nesto smrdi.

Pocelo jeda smrdi cim su promenuli mesto za obavljanje medicala, znaci das 180 evra ocnoj klinici!
koliko znam samo za Princess je obavezna ocna klinika  :rolleyes:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re:
« Reply #36 on: 03/July/2014 »
I meni sve tu nesto smrdi.

Pocelo jeda smrdi cim su promenuli mesto za obavljanje medicala, znaci das 180 evra ocnoj klinici!

A sta mislis, ko je to promenio?

I kako to mislis "das"? Ne dajes im nista nego placas one preglede koje zatrazis.

A to sto se zovu Ocna klinika, ne znaci da ides tamo zbog ociju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline CaptainSpaulding

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re:
« Reply #37 on: 03/July/2014 »
A sta mislis, ko je to promenio?

I kako to mislis "das"? Ne dajes im nista nego placas one preglede koje zatrazis.

A to sto se zovu Ocna klinika, ne znaci da ides tamo zbog ociju.

Buraz, nije da ne zelim da padnem medical ali sam ocekivao profesionalni pregled i da znam da li je sve u redu sa mnom.

 

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Šta će ti profesionalni pregled? Na takvom možeš samo pasti.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Odes u ambasadu ili konzulat ili kako se vec zove Republike Srpske, kazes da si Srbin da zelis imati i pasos BiH.
Juce citam u novinama da drzavljanima Srbije Madjarska dijeli pasose,samo moras imati nekog pretka da rodjen na teritoriji bivse Austrougraske.
Imas raznih varijanti.

Na koju foru? Pa nije pasos BiH lizalica da je dele u ambasadi dok cekas  -()-

A za madjarski pasos osim toga sto ti je neki predak rodjen u AU moras da znas i madjarski.

I Bugari imaju slicnu foru.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Jesi li otisao i pitao u ambasadu ili konzulat? Jesi li im poslao e mail? Jesi li ih nazvao? Jesi li se raspitao u policijskoj stanici ili sudu ili opstini?
Ja zivim u BiH, Srbin sam iz Republike Srpske i imam samo BiH drzavljanstvo i otisao sam u konzulat Srbije u Banja Luci i raspitao se kako je moguce dobiti drzavljanstvo Republike Srbije.Sad sam u procesu dobijanja, tj. sledece sedmice bih trebao predati papirologiju koju sam skupio.
Izgovori su na svakom cosku i njih koriste gubitnici a rjesenja su rijetka ali njih koriste pobjednici...
Lijep pozdrav svima


Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Jesi li otisao i pitao u ambasadu ili konzulat? Jesi li im poslao e mail? Jesi li ih nazvao? Jesi li se raspitao u policijskoj stanici ili sudu ili opstini?
Ja zivim u BiH, Srbin sam iz Republike Srpske i imam samo BiH drzavljanstvo i otisao sam u konzulat Srbije u Banja Luci i raspitao se kako je moguce dobiti drzavljanstvo Republike Srbije.Sad sam u procesu dobijanja, tj. sledece sedmice bih trebao predati papirologiju koju sam skupio.
Izgovori su na svakom cosku i njih koriste gubitnici a rjesenja su rijetka ali njih koriste pobjednici...
Lijep pozdrav svima



pa ti vec imas drzavljanstvo bih, tebi je lakse.

Da bi dobio drzavljanstvo bih a nisi rodjen tamo moras 3 godine da budes prijavljen u bih ili godinu dana ako si vencan sa drzavljaninom\drzavljankom bih.

A Srbija deli svima koji se izjasne da su Srbi iz drugih zemalja pasose, mi smo druga prica.

Offline LukoMali

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Evo zelim da podelim sa vama moje iskustvo,mada ovo mozda nije pod ovim "topic-om". Ja sam isao preko strane agecije koja zaposljava muzicare, i dobio sam posao na celebrity-reflection brodu ,poslali su mi LoE i otisao sam u Ambasadu i dobio vizu. Trebao sam da se ukrcam 10 januara 2015, a onda me je pozvao (3.januara) agent i rekao mi da trenutno ne zaposljavaju muzicare iz Srbije iz njemu nepoznatog razloga. :( Tako da nista od ugovora sa RC i Celebrity-jem i dalje

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
:(
Strašno... Ovako je najgore - par dana pre ukrcaja, kad je sve sređeno, iznenada biti odbijen.

A šta kaže agent, hoće li te ubaciti u drugu kompaniju?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Landau Music
« Reply #44 on: 03/January/2015 »
Imaju zgodnu stranicu.

Ne piše sa kojim kompanijama rade.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)