Author Topic: Royal caribbean vise ne zaposljava drzavljane srbije i turske?  (Read 19130 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LukoMali

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Da, agent mi je ponudio neki dr ugovor, za dr cruiser (Oceania Cruise), ja sam naravno prihvatio i sad cekam odgovor. Nadam se da necu morati ponovo da "vadim" medical...uglavnom cekam odgovor. Valjda ce sa njima biti ok i valjda ce sad sve ok proci.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
I, šta je bilo na kraju sa tom zabranom? Jel važi i dalje ili ne važi? Jel se odnosi samo na srpske agencije ili na radnike iz Srbije uopšte? Jel bi mogli ljudi iz Srbije npr. da apliciraju za Royal preko nekih stranih agencija? Gledao sam sajt Royal-a i spisak ovlašćenih agencija i zemalja-Srbije nema.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Važi za sve osobe sa srpskim pasošem, i bosanskim i makedonskim ako se ne varam.
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline Azra

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Evo mali update s Royala: Today
Royal Caribbean International Jobs - HR
23:53
Royal Caribbean International Jobs - HR
Dear Azra, Unfortunately, as a result of business needs, the recruitment demands and strategy have shifted, and we are not hiring from Bosnia at this time. We thank you for your interest and wish you the best in your future endeavors.
Znaci nista, vidjela sam da ne zaposljavaju ni iz Hondurasa i jos par zemalja...

Offline Enzo86

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
A kako si stupika u kontakt sa njima i ako nije tajna gde si videla to da nema Hondurasa i ostalih?

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
pozdrav sa Adventure of the seas broda ,evo bas sam skoro upoznao dva decka iz banja luke ,skoro su dosli a ima i drugih nasih -zneci problema nema ,nema samo srece.

Offline s0lved

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Mozete raditi ako zivite u Bosni ali ako imate dvojno drzavljanstvo i pasos te druge zemlje.Ja sam rodjen u Bosni i zivim tu,ali imam hrvatski pasos pa sam se opet prijavio za RCCL preko Kouzona bez problema.

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Enzo preko stranice Royal Caribbean International Jobs - HR na facebooku mozes ih kontaktirati pitali su ljudi iz jamajke, hondurasa, turske ne primaju...