Author Topic: NCL pitanja,molim pomozite..  (Read 3130 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
NCL pitanja,molim pomozite..
« on: 11/February/2014 »
Prvo pitanje koja je razlika izmedju bar waitera i Junior bar waitera, da li se jako razlikuje posao i kolicina novca?

Drugo pitanje se tice couple kabina, da li muz i zena imaju pravo na zajednicku kabinu i dal je tesko dobiti?

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: NCL pitanja,molim pomozite..
« Reply #1 on: 19/February/2014 »
Ja i muz idemo iduci mjesec na NCL, i kompanija nam je rekla da ce mo dobiti zajednicku kabinu, samo moramo donijeti vjencani list sa sobom  :uzdravlje:

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: NCL pitanja,molim pomozite..
« Reply #2 on: 20/February/2014 »
Jr. Bar waiter ima 200 $ manju placu od waitera ali to jije bitno kada je ako si dobar/la u svom poslu presisas je debelo
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: NCL pitanja,molim pomozite..
« Reply #3 on: 21/February/2014 »
Pa u cemu je onda razlika izmedju bar waitera i junior bar waitera? Jel moguce da je samo 200 dolara? Ako neko zna dal moze da mi uporedi posao asst,waitera na Carnivalu sa poslom Junior Bar waitera na NCL i dal je pametno ici sa Carnivala i pozicije asst,waitera na junior bar waiera na NCL.Hvala vam....

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: NCL pitanja,molim pomozite..
« Reply #4 on: 21/February/2014 »
Ass waiter na nclu je u restoranu i lome se za male pare.
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: NCL pitanja,molim pomozite..
« Reply #5 on: 29/October/2014 »
Sestra mi je ass waiter na Carnivalu , a ja jr bar waiter na NCLu.
Svakako je bolje ass waiter na Carnivalu.
Na nCL dolaze siromasniji ljudi sve gledaju da uzmu za dzabe.
Koliko god da pushiras u bar na NCLu dzaba ti na kraju meseca nema vise od 1200 do 1500 dolara plate.
Nema sigurno ,jer ljudi ne trose pare, nebitno dal si na Karibima ili u Evropi.
Dodje ti 50 ljudi u onaj atrijum svi sede ili spavaju ako ko naruci kafu i jos se ljute sto se naplacuje kafa par dolara.
Ali to je Italijanska kafa, pa kao special .Uglavnom traze vodu sa ledom ili nekad naruce samo led .
Onda im mi kazemo da ima regular kafa tamo u nekom drugom baru. I tako.
Imas supervisore koji su filipinci i indonezani, prave se fini sa tobom, a onda samo kad ti zabodu noz u ledja onako nenadano.
Ako se i desi ako akoooo,da imas guzvu u nekom baru, oni ti posalju jos 2 konobara kao da ti pomognu,kao da ti i jos jedan konobar niste dovoljni,nego jos 2 salju.I to nekako uvek njihove nikad nase da posalju da zarade extra money.Eto tako kao oni procene da treba.Menadzment uzas.
Ima par nasih devojcica koje zele ugodniji zivot, pa su nekako dobre sa par supervisora... sta znam nekako uvek izlaze uvece iz njihovih kabina, pa onda i bolji rasspored i sve sutra.Al to je samo par njih..