Author Topic: Holland America's crew member accused of attempted murder  (Read 3710 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Naravno, s' vremena na vreme nekome pukne film i odluci da im j**e majku iskompleksiranim putnicima koji misli da mogu da se izivljavaju jer su platili kruz hiljadu dolara.

Ljudi koji rade na brodovima su ionako pod dovoljnim pritiskom i samo fali da neko ugrozava njihov integritet. Poznajem coveka koji je bukvalno zamahnuo aparatom sa objektivim i blicem drzeci ga za remnik da udari putnika koji mu je rekao da se skloni od njegovog stola zer ne zeli da ga "zutaci" fotografisu. (Fotograf je filipinac) Srecom nije ga udario ali se putnik u***o i zalio guest relation-u.

Svako je odgovoran za svoje postupke. (i radnici i gosti) Kao onaj rus koji je maltretirao 300 putnika pijan i pusio u avionu, pa je prosao sa 15k kaznom. Jos je i dobro prosao.

Offline kronos

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
I MADE a big mistake.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
 :nono:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Cuo sam za ovu pricu dok sam bio na brodu od indo-paesanosa. Stres je stres al jarane da maskariras ovako nekog moras biti zivotinja bez imalo duse...
Ne razumijem ovaj pravosudini sistem... Osteta 50m i 365m kazne.. Biljana Plavsic priznala i osudjena za smrt 12 000 civila, dobila 11 godina i nula miliona kazne i ostete...
Al svima ce nama biti jos jednom sudjeno
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Kakav monstrum,da se on krio par sati na balkonu i da se nije predomislio,pa sta je mislio?! Na jednom od mojih ugovora su dvojica putnika pokusali da "nagovore" jednu devojku,asst waitress da udje u sobu,bila je nocna smena u room service i oni narucili nesto,ona pocela da vristi i srecom pustili je,prijavila ih je,oni su tvrdili nesto tipa hteli smo da joj damo tip...bla bla...devojka mlada prvi ugovor,rumunka,i od tad kad god setam gostinskim hodnicima setim se te price,i stvarno je tako,ne znas od cca 3000-3500 putnika i posade ko je kakav. Jos ti na treninzima uvek pricaju o seksualnim predatorima koji tako dodju na brod pa gledaju decu,zene,muskarce...inace i da cujes vrisku iz sobe jedino sto mozes da uradis je da zoves security,ne smes nista na svoju ruku,oni krive front desk u ovom clanku,ne kazem da su preefikasni ali od toliko ljudi pijani,drogirani,stalno se neko svadja i zove obezbedjenje,normalno je da ne stignu te sekunde :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Quote
ne smes nista na svoju ruku,

Zavisi od osobe, ja da čujem ženski glas kako viče HELP, razbijam vrata i ulazim, pogotovo nakon ove priče.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)