Author Topic: Ako neko zna mail od HR office u Santa Clariti,molim vas  (Read 2145 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Mala pomoć,ako neko zna mail u Santa CLariti HR office-a da mi da ,hvala unapred :uzdravlje:

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Za ljude iz Evrope zaduzen je office iz Napulja...mail je famalfitano@princesscruises.com

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Neću da  pišem mail Napulju,jer mi ne odgovaraju na mail,hoću da pišem u headoffice. Hvala ti Kole u svakom slučaju. Ja kapiram da ima ljudi koji čekaju i po 8-9 meseci,ja čekam 6 mesec,i nemam nikakvu informaciju ,ama baš nikakavu. Hoću da znam,da li me ima na spisku ili nema,niti sam dobio LOE,niti kakavu informaciju vezano za moj status,a što je nagore,Napulj ne odgovara ni na mail agencije. Ipak imam dvoje dece i želiim da im obezbedim nešto što pre,ili da tražim drugo rešenje. To me muči..... 

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Ja sam za princess cekao 5,5 meseci....bice batke samo polako....svako od nas je u nekoj frci,razumemo se...ali cuo sam neke price ako direktno kontaktiras kompaniju a ides preko agencije mozes da imas problema...

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Znam i ja sam to isto čuo,ali sa takođe i čuo da hoće da izađu u susret odgovorom. Nisam pametan šta da radim,da li da pišem ili da ne pišem. Spreman sam da rizikujem bez obzira......i ne vidim problem ako se neko raspituje što hoće da radi......