Author Topic: zasto se krece sa novim intervjuima kada ovi sto su prosli nisu dobili ukrcaje?  (Read 11378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Kada ce da krenu ukrcavanja onih koji su prosili glavne intervjue, a iz Srbije su i zasto se krece sa novim intervjuima kada ovi sto su prosli nisu dobili ukrcaje?
 :nono:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kada ce da krenu ukrcavanja onih koji su prosili glavne intervjue..?

Ovo si mogao pitati i prije nego si otišao prvi puta u agenciju, i rekli bi ti da ne znaju, jer oni ne ukrcavaju nikoga, nego ukrcava kompanija kod koje prođeš.

Quote
zasto se krece sa novim intervjuima kada ovi sto su prosli nisu dobili ukrcaje?

Jel misliš da bi život trebao stati zato što si ti prošao interview?
Da kompanija sa 30.000 radnika treba stopirati sve pokušaje budućih regrutacija, zato što je tebe netko označio kao potencijalnog budućeg zaposlenika, a nisi na brodu?

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
U mom postu, ako ga dobro procitas, videces da nigde nisam napisao da treba stopirati regrutaciju buducih radnika i da tako okreces ljude na vrlo perfridan nacin protiv mene na ovom forumu, ali reci cu ti nesto.
Znam da si privrzen agencijama koje zaposljavaju, takodje znam da dobijas i odredjeni procenat zarade od agencija koje izbacuju reklame na Tvom forumu.

Covek je nastao po Bozanskom delu, a ne svetskom i da ljudi trebaju biti ljudi i da na pravi, istinski nacin prikazu stvari onom ko gleda, a ne vidi i koji slusa, ali ne cuje.

Zato te smatram odgovornim i da danas kome sudis sutra ce se suditi i tebi i koga krivis krivice i tebe.

Ne mislim da blatim ovaj forum, jer zaista ima dosta dobrih ljudi na ovom svetu kojima je istinski potreban posao i koje razumem, ali treba biti iskren i reci da agencije sve zaradjuju na nama i NIJE IH BRIGA sto cemo cekati i do godinu dana na posao, a nekima je to puno, vec im je u interesu da nas sto vise prikupe, pa da ko stado jedno cekamo na taj dan koji ce nadam se jednoga dana doci, ali u nekom boljem i pravednijem svetu nego sto je ovaj danas. Zato se zalazem da se odmah svi koji su prosli intervjue budu regrutovani, jer kao sto se vidi iz Srbije su stopirane sve aplikacije, a odmah su raspisani poslovi za iste te kompanije koje su nam stopirale ko zna iz kog razloga aplikacije i za iste poslove za koje smo i prosli intervjue. Tu nesto ne stima i nadam se da ce neko objasniti ovim ljudima da ne cekaju uzalud ima li posla ili nema i da kazu ljudima ko je iz Kouzona zabrljao zbog toga i zasto, a ne baratati iskrivljenim istinama po raznim forumima kako su se Srbi potukli bla bla bla  :neceici:

A da je svim ovcama potreban pastir i da ce se pojaviti i mnogo onih laznih koji ce se predstavljati da su On je svakako tacno.   :pop1:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kad već uplićeš religiju ovdje, moje je mišljenje da čovjek nije nastao po božanskom delu ili po duhu svetom, nego evolucijom.

Iako si ti već pronašao tko je odgovoran i tko je krivac što se tvoj život ne odvija onako kako si zamislio,
moj prethodni post napisao sam kako bih otreznio, kako tebe, tako i sve sanjare koji imaju velika očekivanja, iako na forumu (još od 2009-e) stoji anketa iz koje je svima vidljivo da uspješan intervju nikako ne znači expresan odlazak na Bahame.

U slučaju da nisi vidio tu anketu, evo je:



Anketa se nalazi u dijelu foruma konspirativno nazvanim Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj?  :giggle:

Eto, nema potrebe da prizivaš Njega, Pastira ... i slične, jer moj post nikako ne može biti uperen protiv tebe, nego samo za tebe, kao što su svih mojih 6000 i nešto postova napisani, u svrhu pomoći a ne odmoći.
Ništa ti ne zamjeram jer vidim da si prepoznao istinu u tom postu, istina boli, a u stanju bola se traže krivci na sve strane.

Lažni Pastir  :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
I opet izvrces moje reci... O koliko treba da vam ponavljam da bi culi i koliko da pokazujem da bi ste videli....
Nikoga nisam svrstao da je krv i ne sudim, vec govorim da treba suditi pravedno, a za tebe tek nisam rekao da si krivac, vec da ne treba da sudis...

Sto se tice Kouzona napisao sam da se sami pronadju u svojoj odgovornosti zbog toga sto su stopirane aplikacije za ljude iz Srbije, ponavljam LJUDE.

Khm, u evoluciju? Zar mislis da je stvarno evolucija doprinela da majmun evoluira u coveka??? Ili je covek smislio tako nesto? Npr Darvin. Onda svaka cast na stavu, tesko ga je
odbraniti, ali ti ces moci svakako.  :clapping: Ovim ne mislim nista pogrdno niti lose, samo kazem da ponekad pametan zasuti..  :facepalm:

Voleo bih da cujem zaista tvoje produbljeno misljenje, na nekom od "vidjenja", a na temu Boga i da mi dokazes kako je evolucija doprinela uspesima i padovima u tvom zivotu...

"Ja sam dobri pastir. Dobri pastir polaze svoj zivot za ovce. Najamnik - posto nije pastir i posto ovce nisu njegove - gleda vuka kako dolazi, pa ostavlja ovce i bezi, a vuk ih grabi i rasteruje. Jer najamnik je i nije mu stalo do ovaca." Jovan 10, stih 11,12,13.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Dečko, dođi sebi i čitaj forum i čekaj. Šef je 110% u pravu i nemoj tako pričati.

@ Šef
Primitivni ljudi te prvo pokušaju spustiti na svoj nivo, pa te onda uzmu na dugogodišnje iskustvo! :-)
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Salsero, jedan savjet. Dok si na brodu, ovakve stvari drzi za sebe ili ako hoces mozes podjeliti tajno s nekim tko vjeruje u isto sto i ti. Ali moj savjet je, kad dodjes na brod, pusti to i radi. To kazem zato jer te lako netko moze prozvat na religisjku netoleranciju ili harassment. Ako te netko prijavi za tako nesto bit ces sretan sa "warning" jer se po svim pravilima za to ide doma.

Naravno, imas pravo vjerovati sto god zelis, ali u multikulturalnoj sredini kao sto je brod... o takvim stvarima se ne raspravlja jer vrlo lagano mogu prerast u nesto izvan kontrole. Pogotovo u crew baru.

Tako da o ovim stvarima ne raspravljat ili samo potiho iza zatvorenih vrata:

  • religija
  • konzervativna misljenja o tudjoj seksualnoj orijentaciji
  • sale na racun spola
  • sale na racun rase
  • sale na racun nacionalnosti
  • i sve drugo sto bi moglo dovesti drugu osobu u neugodan polozaj

Naravno, ta pravila vrijede za sve i ako netko to radi prema tebi, imas potpuno pravo (i duznost) prijaviti takvo ponasanje.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Dečko, dođi sebi i čitaj forum i čekaj. Šef je 110% u pravu i nemoj tako pričati.

@ Šef
Primitivni ljudi te prvo pokušaju spustiti na svoj nivo, pa te onda uzmu na dugogodišnje iskustvo! :-)

Sta si ti zakljucio iz ovoga da je primitivno? Ili sta sam pogresio? Sto verujem u Boga???

Koji je tvoj nivo? Primat?

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
ja sam u cetvrtak imao interviju sa Gospodjom Rabbi za Celebrity i neformalno i kroz "salu" mi je rekla da se ne opustam puno da bih mogao ubrzo na brod,mada se meni ne zuri jer imam posao dogovoren vec preko sezone,po meni manje vise zavisi i kako si se "prodao" na interviju.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Salsero, jedan savjet. Dok si na brodu, ovakve stvari drzi za sebe ili ako hoces mozes podjeliti tajno s nekim tko vjeruje u isto sto i ti. Ali moj savjet je, kad dodjes na brod, pusti to i radi. To kazem zato jer te lako netko moze prozvat na religisjku netoleranciju ili harassment. Ako te netko prijavi za tako nesto bit ces sretan sa "warning" jer se po svim pravilima za to ide doma.

Naravno, imas pravo vjerovati sto god zelis, ali u multikulturalnoj sredini kao sto je brod... o takvim stvarima se ne raspravlja jer vrlo lagano mogu prerast u nesto izvan kontrole. Pogotovo u crew baru.

Tako da o ovim stvarima ne raspravljat ili samo potiho iza zatvorenih vrata:

  • religija
  • konzervativna misljenja o tudjoj seksualnoj orijentaciji
  • sale na racun spola
  • sale na racun rase
  • sale na racun nacionalnosti
  • i sve drugo sto bi moglo dovesti drugu osobu u neugodan polozaj

Naravno, ta pravila vrijede za sve i ako netko to radi prema tebi, imas potpuno pravo (i duznost) prijaviti takvo ponasanje.


Hvala borut na savetu. Mada je malo tema otisla iz svojih okvira, samo trazim istinu, a ne laku noc deco, od Kouzona zasto smo blokirani i da li ce to onima koji su prosli intervjue skoditi ili nece, ako hoce da menjam i da idem dalje. To je sve.


Misli svojom glavom...  :D

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
ja sam u cetvrtak imao interviju sa Gospodjom Rabbi za Celebrity i neformalno i kroz "salu" mi je rekla da se ne opustam puno da bih mogao ubrzo na brod,mada se meni ne zuri jer imam posao dogovoren vec preko sezone,po meni manje vise zavisi i kako si se "prodao" na interviju.

 :clapping: Bravo Sale.

Ko ce ga znati mada na kraju sam cuo jednostavno perfect.

Offline Alexsandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Zašto ne primaju iz Srbije? U čemu je trik?

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Zato što su provalili da je neko nekom šminkao CV u agenciji........zato

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Ne traze pursere? joj nema boga   :(

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Zato što su provalili da je neko nekom šminkao CV u agenciji........zato

i to je razlog da svi sad pate?