Author Topic: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?  (Read 14714 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline biljcica79

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ima li neko da je aplicirao za Pros RM, te da je dobio potvrdan odgovor, dakle da ce da radi za njih u sezoni 2014?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pros River Management
« Reply #1 on: 02/March/2014 »
Meni jucer rece znanac da su propali  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline uranus1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Pros River Management
« Reply #2 on: 06/March/2014 »
Mene je jutros zvala Maria sa Kipra iz ove agencije i ponudila poziciju menadzera na recepciji. ne znam jos detalje ali javljam cim nesto saznam tako da izgleda da su zivi, nisu jos propali mada oni regrutuju za vise recnih kompanija...

Offline kika30

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pros River Management
« Reply #3 on: 06/March/2014 »
Još uvijek rade.Mene je Maria kontaktirala prošli mjesec i sad čekam. Da oni regrutiraju i za druge kompanije pa kad imaju neku ponudu onda ti šalju mail sa ponudom. Dosta brzo ide kod njih,neznam kako izabiru kandidate ali meni se javila odmah 2 dana nakon apliciranja,par dana kasnije smo obavili telefonski razgovor i to je to. E da meni piše u dokumentima koje mi je poslala da u 4 mj,riješavaju papirologiju sa odabranim kandidatima a u 5 mjesecu ili krajem 4mj. se tek kreće na brod. Dakle strpljen spašen očito.  :hmm:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pros River Management
« Reply #4 on: 06/March/2014 »
Ziva je zena, naravno, I bavi se istim poslom, ali ona kompanija Pros mozda nije.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kika30

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pros River Management
« Reply #5 on: 06/March/2014 »
Ja mislim da ona nema ni puno veze sa Pro's,jer na skypu joj piše jedno,na mailu opet nešto drugo. Žena radi za kog stigne očito  oT

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pros River Management
« Reply #6 on: 11/March/2014 »
Ima li neko da je aplicirao za Pros RM, te da je dobio potvrdan odgovor, dakle da ce da radi za njih u sezoni 2014?

Ja sam intervju imala u januaru koji je super prosao i utisak je sa njene strane bio odlican ali...Nakon toga ona se nije javila i ja sam joj posle 2 nedelje poslala mail u kojem sam na kulturan nacin pitala sta se desava sa poslom da bi mi ona potvrdila da sam ja naravno prosla i zahvaljuje na mom"izvinjenju sto sam kasno poslala odgovor"??????? i da naravno sta god da me interesuje mogu da je pitam jer trenutno nisu jos uvek napravili dogovor sa partnerima i raspodeli radnika...
Doticna Marija meni nije poslala nikakav mail posle intervjua pa sam bila malo zacudjena oko mog odgovora i izvinjenja na isti (mislim da je ona mene pomesala sa nekim)...Komunikacija sa njom je prijatna,vrlo je profesionalna i od mog slanja CV do intervjua proslo je zaista kratko.
Ne bih zelela da zvucim negativno,zaista se nadam da je sve ok ali nekako mi sve to deluje konfuzno.
Da me URANIUS pogresno ne shvati,malo mi je cudno da nudi poziciju menadzera recepcije(i ako naravno imate veliko iskustvo) jer se promocija uglavnom daje na samom brodu kada vi udjete u sistem same kompanije a postaviti nekog ko mozda nikada nije radio by the company policy malo mi je cudno ili ja gresim?
Pozdrav :)

Offline uranus1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Dakle, dobila sam potvrdan odgovor, pred-ugovor i ostala dokumenta koja su mi potrebna za vizu; ugovor potpisujem kad se ukrcam. U Januaru, nakon intervjua sam joj poslala sva dokumenta, sertifikate i sl kao sto je trazila...Kada mi bude potvrdila datum ukrcaja kupujem avio kartu. Sem vize, karte i pola uniforme nemam drugih troskova. Za ostatak cu javiti kad se desi

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Dakle, dobila sam potvrdan odgovor, pred-ugovor i ostala dokumenta koja su mi potrebna za vizu; ugovor potpisujem kad se ukrcam. U Januaru, nakon intervjua sam joj poslala sva dokumenta, sertifikate i sl kao sto je trazila...Kada mi bude potvrdila datum ukrcaja kupujem avio kartu. Sem vize, karte i pola uniforme nemam drugih troskova. Za ostatak cu javiti kad se desi
Cestitam!Srecno!

Offline biljcica79

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Opet PROS, ima li ko da ide?
« Reply #9 on: 08/April/2014 »
Jutros me telefonom pozvala Maria (Pros river management) i ponudila pozicijiu cabin/laundry stewardess od 7.maja do novembra, u pitanju je brod MS Royal Crown,poslala je i predugovor i ostale papire...Ima li jos ko da ide ili je vec otisao?

Offline biljcica79

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Opet PROS, ima li ko da ide?
« Reply #10 on: 10/April/2014 »
Jel moguce da nikog vise nisu zvali  :hmm:?

Offline sammi86

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Opet PROS, ima li ko da ide?
« Reply #11 on: 23/April/2014 »
Da i mene je zvala Maria javi mi se na mail sammir86@hotmail.com

Offline biljcica79

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Opet PROS, ima li ko da ide?
« Reply #12 on: 23/April/2014 »
Poslala sam ti pp :uzdravlje:

Offline rosenn22

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Jeli neko aplicirao kod ovih?
Procitah na forumu da je kompanija propala,ali mi je Marija odgovorila na mail,da proslijedim CV  :D
Pa ne znam sad da li su sigurni.
I usput da li neko zna koliku proviziju oni uzimaju?
Hvala  :uzdravlje:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #14 on: 19/December/2014 »
jutros js imao skype intervju, morao nosati tanjire po kuci da ona slika, pitala koliko mogu nositi, ja rekao cetiri pa morao i demonstrirati hehe. Rekla mi je da sam primljen (Maria neka) i da cekao LOE. medical ne treba pitala me samo da li sam zdrav o.o i da li imam tetovaze... plata 900€+tips, 9mjeseci ugovor, dajte neki info ljudi... i da oni placaju sve troskove odlaska na kraju ugovora... more INFO please! Hvala