Author Topic: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?  (Read 14713 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #30 on: 09/August/2015 »
Moja sestra je aplicirala preko web stranice www.allcruisejobs.com u 11 mjesecu i ubrzo nakon toga javila joj se gospodja Maria iz navedene agencije.
 Imali su par puta razgovor preko Skype, cisto zbog provjere engleskog i radnog iskustva. Ubrzo nakon toga saznala je da je dobila posao i to brod MS Calypso koji plovi pod holandskom zastavom.
 Sve je islo izuzetno brzo i po dogovoru, Maria je redovno provjeravala da li je sve pod kontrolom prije nego sto je krenula, za karte se potrudila pronaci jeftine letove iako je na kraju otisla autobusom,zatim za uniformu, pa onda detaljna uputstva kako da nadje brod, cak je na street view nasla lokaciju broda u Rotterdamu tako da je iz prve nasla kao da je vec 5 puta bila tu.
U svakoj firmi ima i cudaka i nacista i komunista i losih i dobrih ljudi, tako da ne treba generalizirati. Ne moze Maria biti kriva zato sto je na tom i tom brodu neki kuhar nacist, ne radi ona psiholoski profil svakog kandidata niti su to njezini brodovi, ona je samo veza izmedju radnika i poslodavca.
Sve je islo jako brzo, vec nakon par dana je saznala da je dobila posao tako da je otplovila 15.3., znaci samo pozitivna iskustva je imala.
Brod je star ali uredan, posada je jela hranu za goste, Wi-fi dostupan, posada vecinom iz Srbije...

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #31 on: 11/August/2015 »
Koji je mail od te Marije magdalene?

Offline Nanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #32 on: 27/October/2015 »
Ja imam intervju sa Marijom u ponedeljak preko Skypa, zanima me ako je neko vec imao intervju sa njom, sta ispituje, sta ja treba da pricam..

I da li moram bas dobro znati engleski ?

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
ProS
« Reply #33 on: 24/November/2015 »
I ja imam uskoro intervju za ovu komp. za poziciju Cabin Stewarda....molim neke informacije moze i na PP :) hvaaaalaaaaa :)

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #34 on: 19/January/2016 »
poz.... ovako vratio sam se 7.1.2016 sa MS SELECT EXPLORER, citam sva ova vasa iskustva i samo da kazem ja nisam imao ruznih iskustava, svi smo kao osobe razlicite. dakle dobio ugovor na mail potpisao vratio njima. dobio kartu da se ukrcam u budimpesti,otisao docekali me nikakvih problema nije bilo.placa je do 10-og u mjesecu i nikad nije kasnila, eventualno dan ili dva zavisi koji je dan jel vikend nije vikend praznik i slicno. baksis smo dobivali isti dan nakon iskrcaja putnika, tj pretezno navecer nakon loadinga, ukrcaja novih putnika i slicno. sa Mariom sam vise puta komunicirao , ona je tu samo da zaposli ljude i rasporedi na brodove. u svakom trenutku mozes da joj se javis telefonski ili mailom ukoliko si diskriminiran na poslu ili bilo kakav problem da imas. sve u svemu. nismo svi isti .. nije svugdje ista posada, ja sam valjda imao srece. cekam novi ugovor samo sto ovaj idem na  brod MS SERENADE 1, kad budem imao vise detalja pisati cu vam opet. do tada.. lijep pozdrav

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #35 on: 19/January/2016 »
Koji je mail od te Marije magdalene?

ELEFTHERIOU!   oT

Jesi joj se javio?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #36 on: 19/January/2016 »
e-mail je : maria@pros.nu

Offline Ultraviolet

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #37 on: 21/January/2016 »
Pozdrav svima !
Da li je itko od vas koji ste imali razgovor nedavno dobio posao?
Ugovor i to ?

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Pros River Management, Ima li neko da je aplicirao?
« Reply #38 on: 26/January/2016 »
Pozdrav svima !
Da li je itko od vas koji ste imali razgovor nedavno dobio posao?
Ugovor i to ?

Ja sam preko te Marije dobio posao bice prije jedno dvije i po godine ako se dobro sjecam :D Ugovor nikad stigao niti mi se javila ikad vise. Sretno vama ostalima

Offline Xicor

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
e-mail je : maria@pros.nu


Ja imam ugovor i viziran pasos za Serenede 1, sada cekam samo detalje za ukrcavanje, ali jos nema nikakvih informacija
Imas li ti neku informaciju?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
ELEFTHERIOU!   oT

Jesi joj se javio?
Nisam joj se javljao, imam ugovor za jednu kompaniju za sledeci mjesec, primljen sam za drugu koji me mogu ukrcati u 7 mjesecu... I na sve to cu uskoro odraditi intervju za trecu kompaniju.

Marija ce morati malo pricekati :)