Author Topic: Što ste cure nosile na brod od kozmetike?  (Read 5168 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Polako se stvari krecu. Lijepo i pozitivno...istovremeno me pere adrenalin i strah. Zanimljiv splet osjecaja  b00/

No, kako primjecujem da se posta kako tko stigne na net.. postavljam temu pravovremeno da me ne ulovi panika pred polazak.
Primijetila sam da ima dosta djevojaka/zena koje odlaze na cruise, no nigdje nisam mogla naci postove o zenskim i inim stvarima.
Sto ste cure nosile na brod od kozmetike (sto preparativne, sto dekorativne)? Sto vam je nedostajalo kad ste stigle a sto niste trebale nositi?
Cipele na petu nosim? A hormonske tbl? Sto sa ginekologom? Vjerujem da je na brodu lijecnik opce prakse, ali sto ako te ulovi upala jajnika (za to se u Zgb ide ginegologu a ne opcoj praksi).
Koristite li usluge frizera i manikure na brodu ili to radite u lukama? Nekako, kada si na kopnu, i frizera, manikera, pedikuru, depilaciju uzimas zdravo za gotovo jer je sve tu..
A kako sa tim stvarima funkcionira tamo?

Puno hvala na pomoci (sada meni, a u buducnosti, vjerujem, i drugim djevojkama)!  :-*

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Odg: zenske stvari
« Reply #1 on: 23/August/2009 »
Ponesi si najnuznije od kozmetike, tako da imas za pocetak dok se ne snades kako sta i gdje da imas, a poslije mozes kupiti sto ti treba, na brodu ima trgovina a i svaki dan si u luci (ovisi gdje plovis). Sto se tice depilacije, manikure i slicno, puno je jeftinije na kopnu a u svakom mallu imas dva tri kozmeticka salona, ne moras brinuti. Nemoj pretjerivati s pakiranjem odjece jer ces 100 % kupiti hrpu nove ovdje ( a i puno je jeftinija nego doma),  ponesi dosta donjeg rublja, te crnih i bijelih carapa jer ce ti trebati uz uniformu. Ne znam na koju kompaniju ides, na mojoj trebas i cisto bijele tenisice.
Sto god te jos zanima pitaj..