Author Topic: caribbean princess OZIVIMO :D  (Read 8077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zlo20

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
caribbean princess OZIVIMO :D
« on: 07/March/2014 »
ima li koga da zna kakve su informacije o tom brodu posadi poslu ovo ono idem ca 3.5 pa eto zanima me ovo sa tu pise je dosta zastarilo a vjerovatno se situacija tamo mjenja iz mjeseca u mjesec :D hvala

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #1 on: 09/April/2014 »
Sta to konkretno zanima? Ima puno nasih, ekipa je bila (uglavnom) kul dok sam bio tamo, a napustio sam brod krajem februara... Doticni port u Hjustonu gde je brod je uzasan, precesto se kasni, skoro imali neki problem pa ostali par dana u portu, pre toga noro virus i red level dosta dugo, ali sad uskoro ide dry dock, posle je main port Majami i bice mnogo bolje definitivno... toliko :)

Offline zlo20

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #2 on: 09/April/2014 »
e hvala frende...nego kakvi su sefovi atmosfera na poslu jel napeto ili ipak malo opustenije....a idem ca vjerovano i prije 3.5 tj cim rijesim vizu iduci tjedan pa cemo vidit....

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #3 on: 11/April/2014 »
Ne znam koj si department? Uglavnom su kul, neki manje neki vise, u proseku izboris se lako s njima :D

Offline hari2709

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #4 on: 21/April/2014 »
Ne znam koj si department? Uglavnom su kul, neki manje neki vise, u proseku izboris se lako s njima :D
E pozdrav , i ja bih trebao da idem 03.05 tako mi je došlo,ali rekli su da to nije sigurno već kao ono javit će još..Mene iskreno zanima kakvo je stanje na tom brodu,kako je za raditi ja sam dobio poziciju ABST pa ako je neko u toku da me malo uvede,plata,rad i čitav fazon bio bih jako zahvalan . . ako ti nije bed brate mlw da se malo raspises kad si vec bio tamo,i oces opet na isti brod se vracati ili ne ?   Unaprijed hvala !

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #5 on: 21/April/2014 »
ne vraca se on tamo :D

Offline hari2709

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #6 on: 22/April/2014 »
ne vraca se on tamo :D

sta je samo 1 ugovor odradio na ovom brodu ? a nakon prvog ugovora ako zelis da opet radis al na drugom brodu jel moras opet istu proceduru agencije bogovi i sve ostalo ? btw jel ti znas sta o ovom caribbeanu ?  :money:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #7 on: 22/April/2014 »
... btw jel ti znas sta o ovom caribbeanu ?  :money:

naprimjer? koliko je težak? koliko dugačak? Tako nešto?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hari2709

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #8 on: 22/April/2014 »
naprimjer? koliko je težak? koliko dugačak? Tako nešto?  +U+
  hah ma kako je na tom brodu raditi,jel znas mozda nekog ko je radio na istom kao ABST da podijeli iskustvo da znam šta je reći prvi put idem pa ne znam nista,lakse je kad ti neko isprica sta zna,a nema puno toga o caribbeanu na forumu .. kakvo je stanje trenutno,kakva je hrana i tome slicno,ma brate svaka informacija je bitna  :D  unaprijed hvala !

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #9 on: 22/April/2014 »
Pa dugacak je jos malo trista metra, bele je bojeee... :D :D zezam se malo.
Ne idem na isti brod, flota je prilicno velika te su sanse da me vrate na isti brod meni prilicno male, poslace me na neki drugi. Bez ponovnog procesa naravno, pa ista je kompanija, samo drugi brod.
Dobro je bilo ljudima na tvojoj poziciji, solidno i sto se tice para, i sto se tice vremena i nadredjenih, ok brod.
Brod je od 4.5. 10 dana na dry docku, znaci imaces 10 dana bez gostiju da se upoznas s brodom, zivotom tamo, i da se baskaris po Bahamima :D.

Uzgred, citaj forum, nije meni tesko da pisem al ovo smo skoro sve vec pisali.

Offline hari2709

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #10 on: 22/April/2014 »
Pa dugacak je jos malo trista metra, bele je bojeee... :D :D zezam se malo.
Ne idem na isti brod, flota je prilicno velika te su sanse da me vrate na isti brod meni prilicno male, poslace me na neki drugi. Bez ponovnog procesa naravno, pa ista je kompanija, samo drugi brod.
Dobro je bilo ljudima na tvojoj poziciji, solidno i sto se tice para, i sto se tice vremena i nadredjenih, ok brod.
Brod je od 4.5. 10 dana na dry docku, znaci imaces 10 dana bez gostiju da se upoznas s brodom, zivotom tamo, i da se baskaris po Bahamima .

Uzgred, citaj forum, nije meni tesko da pisem al ovo smo skoro sve vec pisali.
hahah jao brate 300 metara,imal sirine 150 :D ma ja ti se tamo njima javis kad zavrsis ugovorom i onda nakon tog odmora samo posalju kartu i taj fazon,to kuzim..Ajd drago mi je cuti da ne odem raditi satrati se a ne zaraditi neku kulturnu svotu . . e super brate hvala ti na informacijama..ma trazio sam za ovaj caribbean al eto nisam nasao bas nesto puno vezano za isti ugl hvala ti ko bratu odmah mi je lakše razumes :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #11 on: 22/April/2014 »
..., znaci imaces 10 dana bez gostiju da se upoznas s brodom, zivotom tamo, i da se baskaris po Bahamima :D.


... a imaće nekada i gay cruise (to ti je kad si na brodu sa 2-3.000 gejeva  :giggle:), mislim .. biće tu svašta  :wave:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hari2709

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #12 on: 22/April/2014 »
... a imaće nekada i gay cruise (to ti je kad si na brodu sa 2-3.000 gejeva  :giggle:), mislim .. biće tu svašta  :wave:


    hahahaha brate i ti znaš kako uljepšati dan :D ali e ipak mislim da bih od njih najvise baksisa i pohvala dobio hahahahahah :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #13 on: 22/April/2014 »
Kad je vidio kako se razbacuju s lovom, naš je kapetan naredio da barovi rade do 5 ujutro umjesto do 1.
Čuo sam da su se Bar manager i Bar supervajzori obogatili kad god smo imali gay cruise. Gejevi su ostavljali turbo napojnice. Doduše, nismo imali često cruise takve vrste.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hari2709

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: caribbean princess OZIVIMO :D
« Reply #14 on: 22/April/2014 »
Kad je vidio kako se razbacuju s lovom, naš je kapetan naredio da barovi rade do 5 ujutro umjesto do 1.
Čuo sam da su se Bar manager i Bar supervajzori obogatili kad god smo imali gay cruise. Gejevi su ostavljali turbo napojnice. Doduše, nismo imali često cruise takve vrste.
  pa vidiš tako nešto sam i pretpostvio,šteta  baš . .al e da te pitam još nešto ja kao ABST nemam baš puno kontakta s gostima,nije da nemam al ono ne služim goste već samo kupim plate   i šta već ide uz to ,ostali poslovi,tako bakšiš da pišem propalo a ?