Author Topic: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja  (Read 8483 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Peki Makarona

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« on: 10/March/2014 »
Da li se ovo desilo jos nekom?
Ne znam sta da radim: Dobio sam posao na GCCL na njihovom brodu MS CONCERTO;zavrsio sve papire,dobio vizu.
U ugovoru stoji da ugovor pocinje 19.03.2014. i traje do 31.12.2014.
U garntnom pismu stoji da treba da se ukrcam 19. marta u PASSAU na brod MS Concerto.
Iz agencije preko koje sam intervju sa GCCL,sa Minom Miljkovic,su mi reklji da su ta mesta uglavnom fiktivna,zbog dobijanja vize.
Do danas me niko nije obavestio,ni kompanija,sa kojom ja inace nisam imao nikakav kontakt.
Nisam znao sta da radim;treba kupovati kartu i sve ostale pripreme za put;pa sam pitao ove iz agencije par puta sta se desava sa po tom pitanju,oni mi kazu do sad nista nisu javili,da bi im danas poslali mejl sa upitom za moj ukrcaj,na koji je kompanija GCCL odgovorila da ne radim nista i da cekam da mi jave mesto i datum ukrcaj.
Da li je neko bio u slicnoj situaciji i zna sta se tu desava?

Offline shicpe

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #1 on: 13/March/2014 »
Preko koje agencije si isao? ja isto cekam potvrdu.. i iskreno malo brinem ! prosao sam za scylla kompaniju, dobio datum 14.04.2014,uradio vizu i sve neophodne dokumente poslao , ali i dalje nisam dobio potvrdu od agencije kakko bih mogao da rezervisem kartu i kako bih bio siguran da cu da odem ..

Offline Banebaxter

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #2 on: 17/March/2014 »
Ista prica i kod mene...prosao intervju,odradio sve papire (jurio kao sasav),dobio vizu,na garanciji 13.03.2014 ukrcavanje u Passau,i vec deset dana ni traga ni glasa od njih...napisala mi je ta ista Mina da sam 1st on opening,e sad sta to konkretno znaci nemam pojma,da li sam prva zamena ili opening team,to samo oni znaju...a ja sedim,cekam i polako gubim zivce...

Offline Banebaxter

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #3 on: 18/March/2014 »
Dobio sam jutros mail od Mine,kaze da su popunjeni sa stafom i da su kruzeri krenuli na ture,ali sam ja prva zamena i cim se ukaze prilika zvace me da se ukrcam...to znaci da mogu ladno da me pozovu u novembru...koliko sam bio srecan u pocetku sad sam razocaran dva puta toliko  :facepalm:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #4 on: 18/March/2014 »
Dobio sam jutros mail od Mine,kaze da su popunjeni sa stafom i da su kruzeri krenuli na ture,ali sam ja prva zamena i cim se ukaze prilika zvace me da se ukrcam...to znaci da mogu ladno da me pozovu u novembru...koliko sam bio srecan u pocetku sad sam razocaran dva puta toliko  :facepalm:

Hajde nije ni prva zamjena loše. I Neymar je koštao oko 100 miliona dolara pa je zadnju utakmicu sjedio na klupi.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #5 on: 18/March/2014 »
Dobio sam jutros mail od Mine,kaze da su popunjeni sa stafom i da su kruzeri krenuli na ture,ali sam ja prva zamena i cim se ukaze prilika zvace me da se ukrcam...to znaci da mogu ladno da me pozovu u novembru...koliko sam bio srecan u pocetku sad sam razocaran dva puta toliko  :facepalm:
Do 6 mj.si sigurno na brodu..Hoces u gajbu pive nekakvu okladu bacit? Ali ja ocekujem Niksicko.heheheheh budi sjecanja  ::yes::
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Peki Makarona

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #6 on: 18/March/2014 »
Ledeni, nadam se da si u pravu

Offline Banebaxter

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #7 on: 18/March/2014 »
Nadam se da ste u pravu i da bez veze panicim...:))) hvala na podrsci i svima vam zelim uspesne ugovore,zdravlja i puno  paaara  :uzdravlje:

Offline Banebaxter

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #8 on: 21/March/2014 »
Saznao sam da sam na brodu Adaggio,ali datum jos ne znam...ima nade,imaaa...:)

Offline Banebaxter

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #9 on: 08/April/2014 »
NArode ja 13og odlazim za Amsterdam,pozvali su me i zvanicno!!!svima vama zelim srecui zdravlje i mnogo piva  :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Offline Peki Makarona

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #10 on: 08/April/2014 »
extra,srecan ti put i srecan rad i puno uspeha na brodu :wave:

Offline shicpe

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #11 on: 10/April/2014 »
srecno ! pisi kad stignes
 :uzdravlje: nadam se da cemo i mi uskoro dobiti potvrdu
 :plovim:

Offline shicpe

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #12 on: 23/April/2014 »
Drugari :uzdravlje: Dobio sam ugovor za 01.05 , mesto ukrcaja Hardinxveld .. pa da vam javim da je to konacnoo i stiglo .. Malo je tesko stici do tamo , pa sam otvorio novu temu , ako neko zna kako stici do tog mesta.. p.s. peki jos si ti ostao ,mislim da ce i tebe inznenadidi ovih dana sa mailom .. pozz

Offline Peki Makarona

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #13 on: 23/April/2014 »
super,nek je sa srecom :airquotes:

Offline jacika14

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: ?ekam da mi jave mesto i datum ukrcaja
« Reply #14 on: 27/April/2014 »
ljudii caooo,da li je neko dobio mail od Mine Milljkovic da sutra u Beogradu u hotelu Cristal ima intervju za GRAND CIRCLECRUIS LINE