Author Topic: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?  (Read 5995 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #15 on: 19/March/2014 »
Pozdrav kolega, mislim da je NCL sa minimalnim postotkom Italijana. Jesi probao kod P&O UK?

Tocno ! Premda u zadnju godinu dana su poceli dolaziti, vise-manje kao cruise staff ili animatori... Moje iskustvo - dobri ali se situacija mijenja kad ih ima puno tj. kad su vecina...Vjerojatno je tako kod svake nacionalnosti...

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #16 on: 19/March/2014 »
besna sam na jednog Italijana upravo
Dobih transfer na drugi brod danas I lepo nam rekose da dodjemo tad I tad da se iskrcamo.
On prvo kasni 15 minuta I dolazi najnonsalantnije I kaze da mu treba jos 10 minuta I onda ode I nema ga jos 15. Ova iz MSA mu rec nije rekla (Filipinka pa se usteze) GRRRRR. Nas  troje kao k****ni cekamo  a on se tako bahati .
Naravno da se nije izvinio.
Bahacenje.
Mrzim to!

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #17 on: 19/March/2014 »
besna sam na jednog Italijana upravo
Dobih transfer na drugi brod danas I lepo nam rekose da dodjemo tad I tad da se iskrcamo.
On prvo kasni 15 minuta I dolazi najnonsalantnije I kaze da mu treba jos 10 minuta I onda ode I nema ga jos 15. Ova iz MSA mu rec nije rekla (Filipinka pa se usteze) GRRRRR. Nas  troje kao k****ni cekamo  a on se tako bahati .
Naravno da se nije izvinio.
Bahacenje.
Mrzim to!

Koja kompanija i koja pozicija ? Ne bi bas proslo na NCLu takvo ponasanje osim ako nije capt, staff ili chief eng.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #18 on: 19/March/2014 »
Koja kompanija i koja pozicija ? Ne bi bas proslo na NCLu takvo ponasanje osim ako nije capt, staff ili chief eng.

sve to zavisi od situacije... realno, nikad ne mozes znati. Mene je prosli put shuttle bus sto ide na aerodrom cekao skoro pola sata da spakujem stvari. Fora je bila sto se ja nisam stigao spakovati dan pre jer smo imali neku frku i kontao sam da cu to obaviti ujutru do 10h (kad je bus), al me je SETO zadrzao od sedam ujutru sa nekim problemom na bridzu. Sad, ko zna sta su svi ti ljudi koji su me cekali imali u glavi, al niko nije mogao nista da kaze.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #19 on: 20/March/2014 »
sve to zavisi od situacije... realno, nikad ne mozes znati. Mene je prosli put shuttle bus sto ide na aerodrom cekao skoro pola sata da spakujem stvari. Fora je bila sto se ja nisam stigao spakovati dan pre jer smo imali neku frku i kontao sam da cu to obaviti ujutru do 10h (kad je bus), al me je SETO zadrzao od sedam ujutru sa nekim problemom na bridzu. Sad, ko zna sta su svi ti ljudi koji su me cekali imali u glavi, al niko nije mogao nista da kaze.

Ma ne kazem nista, zna se desiti...ali brzo vidis ko se trudi da se spremi i da ga ljudi ne cekaju predugo a koga boli ona stvar za ostale...

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #20 on: 20/March/2014 »
Koja kompanija i koja pozicija ? Ne bi bas proslo na NCLu takvo ponasanje osim ako nije capt, staff ili chief eng.

ma nije niko od 5 najbitnijih  ljudi na brodu :D
iz eng odeljenja cini mi se

bas ruzno ponasanje

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #21 on: 21/March/2014 »
Zabari...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: kruz kompanije sa minimalnim procentom italijana?
« Reply #22 on: 21/March/2014 »
sve to zavisi od situacije... realno, nikad ne mozes znati. Mene je prosli put shuttle bus sto ide na aerodrom cekao skoro pola sata da spakujem stvari. Fora je bila sto se ja nisam stigao spakovati dan pre jer smo imali neku frku i kontao sam da cu to obaviti ujutru do 10h (kad je bus), al me je SETO zadrzao od sedam ujutru sa nekim problemom na bridzu. Sad, ko zna sta su svi ti ljudi koji su me cekali imali u glavi, al niko nije mogao nista da kaze.

imao si 3 sata da se spakujes
a I sto cekas poslednje jutro
isto bahato.....
sta koga briga sta si ti radio i ko te je zadrzao -()-
ja bih takvo ponasanje kaznjavala -()-