Author Topic: Eve, Assistant Waitress,Carnival  (Read 2041 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Eve, Assistant Waitress,Carnival
« on: 12/March/2014 »
Dragi svi na ovom forumu :wave:, došlo je vrijeme da se i ja predstavim.
Imam 29 godina i iz okolice Zagreba sam i ovaj mi je forum zadnjih 6 mjeseci najbolji frend kaj se tiče korisnih informacija i super ljudi koji ih dijele s nama zbunjenima :clapping:. Šefa ne moram ni komentirat, bez njega ovog nebi ni bilo :wave:

Završila sam fakultet u Iki koji mi i nije nešto značio za moju karijeru, i tako sam se odlučila na ovaj korak.

Naravno, prvo sam proučavala sve i sva na forumu, kombinirala ovo ono , kaj ću, kako ću i naletila na upitnik od Adri (p.s. veterani, ne znate koliko je upitnik važan nama novajlijama, puno vam hvala :clapping:) i odlučila krenut njenim stopama. Cura je zadovoljna, pa zakaj da i ja ne probam isto..
U međuvremenu, nakon prvotnog šoka koji sam priredila svom dragom kad sam rekla ;"ja odlazim, nema budućnosti za mene ovdje", odlučio je i on dić sidro sa mnom...

E sad, sve se preokrenulo i počela sam tražiti kako bi nas dvoje mogli zajedno otić..
I našla ja Carnival i couple friendly parolu, malo švrljala oko odabira agencije i pala odluka o agenciji (ne znam jel smijem reć koja).
Na sve to, vratila se naša draga rosie s broda i ispunila upitnik o steakhouse poziciji…i tu počinju moje muke…
Javila sam se Ružici i ona mi je napisala sve naj o poziciji, potvrdila odabir agencije (ista preko koje sam i ja planirala) i krenula ja u napad.

U roku dva dana, naštiman cv, potvrda o nekažnjavanju, osobna..ma sve je bilo odaslano na mail agencije…
Javila se ona i odma mi je rekla da nema šanse za  steakhouse, da uzimaju možda jednog, itd, ali da je assistant waiter  slam dunk. Ok, mislim si ja, ipak ću se ja prijavit za steakhouse, kad dođe do intervjua  tak je meni ružica savjetovala jel….
Ostatak ću napisat na nekoj drugoj temi, vezano za intervju koji je bio 09.03.na kraju u Sloveniji…

Mah svima :wave:



Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Eve, Assistant Waitress,Carnival
« Reply #1 on: 12/March/2014 »
 :wave:

to te sigurno suzi gura za assistant waitera  :D
sretno vam bilo, nadam se da ćete zajedno otplovit!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Eve, Assistant Waitress,Carnival
« Reply #2 on: 12/March/2014 »
zakaj da ne probaš ...  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Eve, Assistant Waitress,Carnival
« Reply #3 on: 12/March/2014 »
ma bit ce vam ok!  :)

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Eve, Assistant Waitress,Carnival
« Reply #4 on: 12/March/2014 »
konsuleo, istina je suzi je naša agentica :D

šefe, nemoj me sprdat  :( :rofl:

Mirem..znala sam da sam zaboravila nekog spomenut u uvodu, sorry draga i hvala ti na pomoći, ali nažalost nije prošlo :embarrased: ma bit će ok, znam otprilike u kaj se upuštamo