Author Topic: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)  (Read 2013 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« on: 14/March/2014 »
Imam pitanje u vezi rezerviranja termina. S obzirom da još nema LOE, ali se očekuje uskoro (ukrcaj bi trebao biti kroz mjesec dana), agentica nam je rekla da možemo rezervirati termin posjeta i da ga možemo stalno pomicati.

koliko sam shvatila, treba popuniti DS-160, ok, ali da bi dobili termin, jel treba uplatiti te novce odmah ili kad ću ić u ambasadu :hmm:, tj. mogu li dobiti datum bez love :D
ne bi htjela ništa uplačivati dok ne obavim medical :neceici:

e da, i rekla je da tamo di ide ime broda i onaj broj, da napišemo bilo koji broj i ime da se to može mijenjati :hmm:, jel to istina?


Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« Reply #1 on: 14/March/2014 »
Mozes staviti bilo koji broj broda i ime,pa i datum ukrcaja (nemoj samo da stavis datum koji je vec prosao  no;;; ),kod mene pise da je datum ukrcaja podlozan izmeni ali...termin ne mozes da zakazes bez love,prvo uplata pa tek posle dan dva kad se to proknjizi mozes da zakazujes i da menjas termin ako zelis  :pop:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« Reply #2 on: 14/March/2014 »
Uplati cim prije, da mozes cim prije zakazati termin. DS-160 mozes poslije ispuniti. Da ti nebi bilo sve naknap nakraju, kao meni prosle godine, pa se cimas bezveze.
Ti ces obaviti medical, i ako nesto trebas ponavljati, moras ga svejedno platiti. Tako da ti ne igra nikakvu ulogu sto ces nesto platiti prije medicala.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« Reply #3 on: 14/March/2014 »
ali...termin ne mozes da zakazes bez love,prvo uplata pa tek posle dan dva kad se to proknjizi mozes da zakazujes i da menjas termin ako zelis  :pop:

e tak sam i mislila, hvala gogo_ca :uzdravlje:

Uplati cim prije, da mozes cim prije zakazati termin. DS-160 mozes poslije ispuniti. Da ti nebi bilo sve naknap nakraju, kao meni prosle godine, pa se cimas bezveze.
Ti ces obaviti medical, i ako nesto trebas ponavljati, moras ga svejedno platiti. Tako da ti ne igra nikakvu ulogu sto ces nesto platiti prije medicala.

ma znam, al paničarim radi medicala, kakav sam baksuz neće bit dobar :facepalm:
"problemi" su već počeli, s obzirom da sam stara ko biblija :pad:, ne mogu doć do kartona cjepljenja, opet se moram cijepit  , al to je neka druga tema...

Uglavnom, hvala Mirem :-*

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« Reply #4 on: 14/March/2014 »
Mozes staviti bilo koji broj broda i ime,pa i datum ukrcaja (nemoj samo da stavis datum koji je vec prosao  no;;; ),kod mene pise da je datum ukrcaja podlozan izmeni ali...termin ne mozes da zakazes bez love,prvo uplata pa tek posle dan dva kad se to proknjizi mozes da zakazujes i da menjas termin ako zelis  :pop:

Zar se sme staviti broj broda i datum ako se nema LoE,zar oni to ne proveravaju?  ""]]
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« Reply #5 on: 14/March/2014 »
Ni meni to nije jasno, rečeno mi je u agenciji da može ;D

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Rezerviranje termina u ambasadi (Zg)
« Reply #6 on: 14/March/2014 »
Ja sam dobio fajl sa imenima svih brodova i njihovim brojevima i receno je da stavim bilo koji (ja sam stavio 1 a na LOE je bio drugi) a za datum ukrcaja su rekli da stavim 20. mart a na loe je pisalo 27. april i dobio sam vizu na 3 god bez problema.

P.S. na loe mi je pisala jedna adresa stanovanja a u pasosu druga  :rolleyes:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor