Author Topic: Što je bolje, raditi na manjem ili na ve?em brodu?  (Read 4813 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Zanimalo bi me što je bolje, raditi na manjem ili na većem brodu?
Koje su prednosti a koji nedostatci? Ima li netko da je bio i na jednom i na drugm pa da može malo usporediti?
Znam da iskustvo može biti posve drukčije ovisno o tome koji si department i pozicija, ali pitam više općenito.
Mene konkretno najviše zanima purser's office odnosno recepcija, ali bilo bi zanimljivo čuti i sve ostale bez obzira gdje i što radili.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako ti je šef i***t, a radiš na malom brodu, bolji je veći brod.
Ako ti je šef i***t a radiš na velikom brodu, bolji ti je manji brod.

 :zen:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Ako ti je šef i***t, a radiš na malom brodu, bolji je veći brod.
Ako ti je šef i***t a radiš na velikom brodu, bolji ti je manji brod.

 :zen:


 :rofl:  :facepalm:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Ako ti je šef i***t, a radiš na malom brodu, bolji je veći brod.
Ako ti je šef i***t a radiš na velikom brodu, bolji ti je manji brod.

 :zen:

To je nešto što se podrazumijeva, nije odgovor na pitanje i nema potrebe posebno naglašavati. To kakvog ćeš šefa imati je najvećim dijelom stvar sreće. Znamo da ima i puno drugih faktora koji mogu utjecati na ukupnu situaciju, neki više, neki manje, a šef je samo jedna od njih, iako možda ključan ponekad. Primjerice, znam da na manjim brodovima ne psotoje neke pozicije koje postoje na većima, pa se može dogoditi da na manjem moraš raditi ono što na većem ne bi morao.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile


Rado bih čuo osobna mišljenja, a posebno iskustva.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Meni mali bolje sjednu. Al to moze biti dvosjekli mac. :). Na malom sam znao vise manje sve, od hotmana, fnb manegera itd...uglavnom kad te upoznaju svi i vide da si ozbiljan i da radis. :). Uzivas...kad bude tvoja rijec protiv tudje tebi se vjeruje al ak dojes na los glas, a sve se brzo cuje na malom brodu...desilo mi se par puta da sam sa supervisorima imo problema al bio sam u pravu i sve pet al opet slazem se sa sefom, imo sam dobre sefove na malim brodovima koje mi bilo drago vidit a na velikim lose koje nisam vidjo pa mi bilo okej.:D

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Veliki brod-vise posade,vise zazanja,bolji partiji,bolje opremljeni,vise vise vise,svemu dodaj vise,a ponajvise podela,grupa i grupica...
manji brod,maje posade,ljudi prisniji,privatniji,pa mozes bez problema da na ekskurziju ides sa shorexom i cruise direktorom a uvece pijes sa fnb-ijem iako si utiliti cleaner,svi se drze,svi se znaju i ako si dobar radnik i dobar coek blago tebi,jer si stalno na oku svima.Isto vazi i za ove sto su losi.
Meni prija mali brod ali ponekad mi fali ta guzva velikog broda...