Author Topic: Sea Works Agency - Zrenjanin  (Read 6951 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sea Works Agency - Zrenjanin
« on: 23/August/2009 »


Sledeći intervju ce biti održan 31.08.2009. u prostorijama agencije "Sea Works Agency" u Zrenjaninu.

Zakažite intervju sa agentom na naš broj telefona 023/512-266

Potrebna dokumenta:

- Važeći pasoš
- Medicinski pregled
- Knjižica žute vakcine
- Sertifikati A-VI/1; V/3 ili V/2
- Pomorska knjižica
  Kontaktirajte nas za više informacija



Pažnja !
Ukoliko imate više od 35 godina vaša aplikacija neće biti uvažena.


http://www.seaworksagency.com/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Odg: Sea Works Agency - Zrenjanin
« Reply #1 on: 26/August/2009 »
SEFE, SA PUNO POSTOVANJA PREMA TEBI I OVOM EXTRA FORUMU, JER JE MENI LICNO POMOGAO MNOGO, ALI NESTO MORAM DA KAZEM AKO SMEM....

NEMOJ TE ICI PREKO OVE AGENCIJE IZ RAZLOGA STO SAM JA PREKO NJIH KRENUO-ALI NIKAKO DA ODEM, NAIME TREBAO SAM SIGURNO DA IDEM-POD TIM PODRAZUMEVAM DA JE UGOVOR TREBAO DA BUDE POSLAT-TAKO SU ME OBAVESTAVALI U AGENCIJI 30 JULA, PA 15 AVGUSTA-A SADA MI SE I NEJAVLJAJU-NITI JA ZOVEM NJIH JER SAM KRENUO PREKO NEKE DRUGE-KOJA MI ULIVA MALO VISE POVERENJA-AKO NIJE NA MESTU OVA MOJA PRIMEDBA OPROSTITE-NEKAZEM DA JE PREVARA-NETRAZE PARE UNAPRED NEMAZU TE-JEDNOSTAVNO RADE ZA MALU KOMPANIJU SA SVEGA 5-6 BRODOVA SA PO 150-350 CLANOVA POSADE-I JAKO JE TESKO UBACITI SE IAKO SAM JA IMAO U MOJE VREME U MOJOJ GRUPI NAJBOLJE PREDISPOZICIJE-PREKO NJIH KOLIKO SAM JA OBAVESTEN JOS NIKO NIJE OTISAO-NEMOJ TE ME DRZATI ZA REC-AKO ZELITE IDITE-ALI JA LICNO VAM NEBI PREPORUCIO...


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Sea Works Agency - Zrenjanin
« Reply #2 on: 26/August/2009 »
Darko, nikoga ja ne reklamiram, i drago mi je da se jave svi koji su imali ili dobro ili lose iskustvo.

Nitko sretniji od mene ako se javi jos par ljudi koji potvrde tvoje misljenje o njima.
Ovo je mjesto na kojem cemo raskrinkati sve koji to zasluzuju.  :tuctuc:

U medjuvremenu, morat cu te banirati na tjedan dana  :ban: jer si prekrsio Registracijski ugovor  :rtfm: i pisao SVE VELIKIM SLOVIMA.
Isto tako, pokusaj svoje postove uciniti preglednijima koristeci ENTER za novi red.
Inace, i tocka bi jako lijepo sjela poslije svake tvrdnje ili izjave.

Pozdrav!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Odg: Sea Works Agency - Zrenjanin
« Reply #3 on: 03/September/2009 »
Epa sefe, razumeo sam poruku i utuvio sam u glavu sta si mi rekao(nedostajalo mi je sto nisam mogao da pisem).


Sto se tice sea works agencije, naime:

Ja nisam rekao da ih ti hvalis, ja sam ukapirao da si ti njih stavio da se o njima raspravlja, a sto se tice ostalih, videcu da ih iscimam da iznesu svoje misljenje.
Ni ja nezelim da pljujem nekog ko je pokusao da mi da posao-ja njima nisam dao nikakve pare unapred. Ja sam samo zeleo da napomenem da ta agencija radi za manju
kompaniju i da oni teze ubacuju kandidate.

Hvala sefe jos jednom na opomeni(nemoj da mislis da se sprdam) ali bio si u pravu....


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Re: Sea Works Agency - Zrenjanin
« Reply #4 on: 23/February/2010 »
Pozdrav svima:

Imam jednu lepu vest za ljude koji idu preko ove agencije.

Naime pre par dana me je nazvao vlasnik ove agencije i rekao da ce ugovori biti za oko nedelju dana na njegovom stolu.
Dobio je zedatak da obezbedi ljude za 25 mesta na toj kompaniji. Po nejgovim recima ta kompanija (CLASIC INTERNATIONAL CRUISE) polako izlazi iz kriza.
Sto znazi da su oni tokom 2009 godine imali samo dva broda koja plove a u 2010-oj ce ploviti svi brodovi u floti ove komapnije.

Zato ako je neko zainteresovan, moze ih nazvati i pitati za sve informacije.


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE