Author Topic: Security - Bar Steward  (Read 3583 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Billy

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Security - Bar Steward
« on: 18/March/2014 »
Ajde i ja da pitam. nemojte se smejati na ovo pitanje ali jos sam nov u ovome,cesljam forum. Zanima me da li ova kompanija ima rute samo po Evropi,i koliko je moguce dobiti posao u Baru ako nemas ni malo iskustva u tom poslu. Inace zavrsio bih kurs u jednom hotelu sa 4 zvezdice,da li mi taj kurs moze pomoci. Od onoga sto traze mogao bi raditi kao obezbedjenje. Posto imam 3.5 god iskustva iz vojske (radio kao vojno lice-obezbedjenje). Imam sertifikat za obucenost sto se tice obezbedjenja. Bilo kakav savet i pomoc bi mi dobro dosla. I u vezi bara i u vezi obezbedjenja.

Hvala u napred svima na odvojenom vremenu.
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi.

--------------------------------------------------------------------------------

Covek moze sve,samo ako hoce...

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Security - Bar Steward
« Reply #1 on: 18/March/2014 »
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=8729.msg72633#new

Baci pogled na ovu temu i zovi agenciju,imas 10-ak dana fore do intervjua a trebalo bi da ima u opticaju pozicija za bar gde se ne trazi toliko iskustva al` kao sto rekoh zovi njih i vidi iz prve ruke sta ce ti oni reci.

Edit: Sad tek vidim da se pitanje odnosilo na odredjenu kompaniju tako da odgovor mozes da zanemaris  :uzdravlje:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Billy

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Security - Bar Steward
« Reply #2 on: 19/March/2014 »
Niko nema odgovor na moje pitanje?  :nono:
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi.

--------------------------------------------------------------------------------

Covek moze sve,samo ako hoce...

Offline kole88

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Security - Bar Steward
« Reply #3 on: 19/March/2014 »
Niko nema odgovor na moje pitanje?  :nono:

Cao batke..Moj zet je radio za seabourn 5 ugovora u baru...radio je pre toga u Novom Sadu 5 godina u Baltazar clubu i godinu dana u Roberto Cavalli clubu u Dubaiu.Znam da mu je interview trajao sat i po vremena...cedili su ga...pitali su ga preko 100 koktela...neke samo da opise kako izgledaju neke u detalje...e sad,to je u njegovom slucaju tako...on ima veliko znanje i nije mu bilo tesko...a meni je trajao interview oko sat vremena na skype(restoran)...pitao me je sve..nesto saam znao nesto nisam ali prosao sam i cekam datum...sto se tice security...pa ne znam...ja sam radio na princess 3 ugovora...svi,ali pazi svi iz security na gangway su filipinci i indijci..treceg nema...osim security oficira,oni  su iz engleske ili australije...ne znam sto se tice security na seabourn jbg..eto toliko od mene...

Offline Billy

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Security - Bar Steward
« Reply #4 on: 19/March/2014 »
Hvala na odgovoru kole.  ;D
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi.

--------------------------------------------------------------------------------

Covek moze sve,samo ako hoce...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Security - Bar Steward
« Reply #5 on: 19/March/2014 »

Hvala u napred svima na odvojenom vremenu.

Hvala i tebi unaprijed što ne kupusaš forum sa duplim postovima.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Billy

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Security - Bar Steward
« Reply #6 on: 19/March/2014 »
Nisam dobio odgovor,zato sam otvorio posebnu temu. Ne znam u cemu je problem,pored ovolikih tema da meni nesto prebacujes.
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi.

--------------------------------------------------------------------------------

Covek moze sve,samo ako hoce...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Security - Bar Steward
« Reply #7 on: 19/March/2014 »
Nisam dobio odgovor,zato sam otvorio posebnu temu. Ne znam u cemu je problem,pored ovolikih tema da meni nesto prebacujes.

Znači po tebi je u redu da dupliraš post ako ne dobiješ odgovor u vremenskom roku koji ti odrediš?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Billy

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Security - Bar Steward
« Reply #8 on: 19/March/2014 »
Postavio sam prvo pitanje u temi koju je otvorila princeza cini mi se, i pitanje nije bilo vezano za naslov teme. Zato sam ja otvorio temu vezanu za ono sto me zanima. Drugacije je kad ljudi vide naslov teme i znaju da se u toj temi post odnosi na naslov. Tema gde sam ja postavio pitanje nije imala veze sa naslovom,i verovatno zato i nisam dobio odgovor. S toga opet kazem,zato sam otvorio "prvi" put temu. Ako ti to bode oci i ako te je to povredilo obrisacu je,nije problem.
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi.

--------------------------------------------------------------------------------

Covek moze sve,samo ako hoce...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Security - Bar Steward
« Reply #9 on: 19/March/2014 »
Ako ti to bode oci i ako te je to povredilo obrisacu je,nije problem.

Hvala na pomoći, ali obrisati znam i sam. Već učinjeno.

Što se tiče povrede, pravila na koja si pristao prilikom registracije su vrlo jasna, a pravilo broj 6 glasi;

6. Jednu poruku ne postajte više puta u istom, ili u različitim temama.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)